Skocz do zawartości
Hal Emmerich

GT Event (dla początkujących i średniozaawansowanych)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich miłośników wirtualnych spalin

 

 

Poszukujemy kierowców chętnych do wzięcia udziału w cotygodniowych rozgrywkach ligowych w GT6. Szczególnie zależy nam na zawodnikach, którym nie obce są zasady właściwego zachowania się na torze, albo takich, którzy pomimo braku doświadczenia w online chętni są do podjęcia wyzwania i nauki. Nasza ekipa biorąca udział w Evencie jest ekipą zgraną i dość już zaprawioną w boju. Poszczególni uczestnicy prezentują rozmaity poziom i z pewnością każdy nowy uczestnik znajdzie dla siebie godnego przeciwnika. Wszystkich bywalców Eventu łączy zamiłowanie do jazdy fair play i szacunek do rywala. Do pełni szczęścia brakuje nam jednak paru dodatkowych miłośników konsolomotosportu na torze.

 

 

Jeśli chciałbyś spróbować sił w emocjonujących zawodach, które pozostawiają po sobie niezatarty ślad w pamięci, to nasza liga jest stworzona dla Ciebie. Masz dość ścigania się ze ślamazarnymi konsolowymi, ruchomymi pachołkami? Nasza liga jest dla Ciebie. Skończyłeś GT6 i gra zbiera kurz na półce, gdyż nie ma zbytnio po co do niej wracać? Wiesz zatem co robić.

 

Ze zgraną ekipą Gran Turismo w sieci wskakuje na zupełnie nowy poziom doświadczenia niż w singlu. Wierz mi, po zasmakowaniu takich rozgrywek nieprędko odłożysz grę na bok. Będziesz chciał więcej. Po wyścigu będziesz myślał jak przygotować się na następny. Co poprawić, jaką taktykę obrać. Gdzie urwać bezcenne sekundy.

 

 

Wyścigi w lidze odbywają się w niedziele około godziny 21. Trwają mniej więcej 70 minut, a poprzedzone są krótkimi kwalifikacjami.

 

 

Po bardziej szczegółowe informacje zapraszam na priva. Jesteś zainteresowany? Pisz śmiało, miejsc jest dużo. Każdy mile widziany. Słabiak, średniozaawansowany i zawodowiec. Jeżdżący na padzie bądź kierownicy. Bez wyjątku. Spróbuj, a nie pożałujesz.

 

Szczególnie miło widziani kierowcy, którzy albo nie startują w żadnej z dwóch organizowanych na tym forum ligach (LTE i GT by Night), albo ci, dla których obie te rozgrywki prezentowały zbyt wygórowany poziom.

 

 

Jedyny warunek – czysta jazda po torze lub chęć jej nauki.

 

 

Zapraszam

 

 

 

Temat ten ma jedynie charakter werbunkowy i zostanie przeze mnie za jakiś czas usunięty.

Edytowane przez Hal Emmerich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokaz najpierw ta twoja grupe w boju zaprawiona. jakies foty video z wyscigow... jakie auta jakie tory???

werbujesz bowiem dokladnie na ta sama godzine i dzien co juz Wielce oslawiona MalaLiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie jest to tutaj niedozwolone, podaję linka, w którym każdy znajdzie niezbędne informacje o naszym Evencie:

 

 

http://metalgearsolid.pl/forum/viewforum.php?f=76

 

 

W dziale tym umieszczony jest cały zapis naszej dotychczasowej działalności. regulamin, relacje z wyścigów, obecnie obowiązujące kalendarz, itd. Do trzeciego sezonu włącznie prowadziliśmy również fotorelacje z wyścigów. Jeśli ktoś chce więc zobaczyć jak wyglądają nasze starcia, odsyłam do tematów z 3 pierwszymi sezonami.

 

Nie mamy zamiaru podbierać kierowców z równolegle prowadzonych lig. Jeśli jednak komuś bardziej odpowiadałby charakter naszych rozgrywek, bądź uznałby, że pozostałe Eventy są dla niego zbyt wymagające - serdecznie zapraszamy.

 

Zaczynamy w najbliższą niedzielę - 27.04.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie ze robisz cos celowo... po prostu stwierdzilem fakt. Ciekawa propozycja wasza zycze powodzenia... jednak ja moich pszczolek nie zostawie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo chodziło o Gucia.... albo errorowi majonez zaszkodził :yes:

Tak czy tak przeglądałem reklamowane forum i jakoś na obecną chwilę nic mnie tam nie przyciąga... Sam tekst i cyferki to trochę za mało, nie wspomnę o średniej 7-8 zawodników na wyścig.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×