Skocz do zawartości
miloslupsk

Cyfrowe wersje gier z Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Poda ktoś namiar na eBay żeby slota kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, według mnie zakupy slotów nie mają sensu . Gdy gra już wam się znudzi, nie będziecie mogli jej sprzedać i będzie wam tylko zaśmiecała twardziela.

Uważam że lepiej kupić wersję pudełkową i po porządnym ograniu sprzedać. Stracicie o wiele mniej niż na slocie, no i nie ma ryzyka że traficie na jakiś wałek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ja kupuje sloty i sprzedaje bezproblemowo (i tak sie w koncu sprzedadza) tylko jest 1 zasada ze sam je kupuje i szukam 2 osoby (czyli mam dostep do maila itp itd ze nikt mi hasel nie zmieni). Bo takich cyrkach na alledrogo (2/2 kupione sloty) zaczalem ogarniac sam i jest to dobra sprawa jak ktos ma sporo wolnego miejsca na dysku i dodatkowo chce przyoszczedzic pare groszy na grach. Lipa jest taka ze na gametrade zamkneli swietny temat ze wspolnymi zakupami, teraz ciezej jest znalesc osobe z ktora mozna sie zlozyc ale nie jest tak tragicznie.

 

 

 

Chyba mnie nie zrozumiałeś. Jakie słowo wpisać w wyszukiwarkę żeby znalazło mi np slot do watch dogs na ps4

Po prostu wklep nazwe gry i filtruj od ceny najnizszej. W aukcji bedzie napisane czy wersja cyfrowa ale zazwyczaj te sa najtansze.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, według mnie zakupy slotów nie mają sensu . Gdy gra już wam się znudzi, nie będziecie mogli jej sprzedać i będzie wam tylko zaśmiecała twardziela.

Uważam że lepiej kupić wersję pudełkową i po porządnym ograniu sprzedać. Stracicie o wiele mniej niż na slocie, no i nie ma ryzyka że traficie na jakiś wałek.

Jeżeli kupujesz od złodziei na allegro którzy sprzedają slota za 130 to jasne ale jeśli kupisz na ebayu gdzie watch dogs czy wolfenstein można kupić za 50-60 zł to już zupełnie inna bajka, a są to konta ludzi którzy się tym zajmują z samymi pozytywami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kupujesz od złodziei na allegro którzy sprzedają slota za 130 to jasne ale jeśli kupisz na ebayu gdzie watch dogs czy wolfenstein można kupić za 50-60 zł to już zupełnie inna bajka, a są to konta ludzi którzy się tym zajmują z samymi pozytywami.

 

 

Piszesz ciągle o tym ebayu a jak Cie 2 osoby proszą o jakis link to nawet nie odpiszesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale aby grac na swoim koncie i zdobywać trofea to musisz tamto kupione konto ustawić jako podstawowe. A przecież podobno można mieć tylko jedno konto podstawowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już zapodaję, ja W_D kupiłem tu http://www.ebay.pl/itm/331214532334?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649, to nie tak że możesz mieć jedno konto podstawowe, Ja już 3 gry kupiłem i za każdym razem ustawiałem jako podstawowe i nic się nie działo. Wystarczy że na kupionym koncie odpalisz sciąganie i już możesz przelogowac się na swoje konto i tam działać, grać i zdobywać trofea, Jedyny minus to nie można usuwać do póki się nie przejdzie bo wtedy przepada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale aby grac na swoim koncie i zdobywać trofea to musisz tamto kupione konto ustawić jako podstawowe. A przecież podobno można mieć tylko jedno konto podstawowe.

Kłania się temat Konta / Profile w tym dziale, post numer 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już zapodaję, ja W_D kupiłem tu http://www.ebay.pl/itm/331214532334?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649, to nie tak że możesz mieć jedno konto podstawowe, Ja już 3 gry kupiłem i za każdym razem ustawiałem jako podstawowe i nic się nie działo. Wystarczy że na kupionym koncie odpalisz sciąganie i już możesz przelogowac się na swoje konto i tam działać, grać i zdobywać trofea, Jedyny minus to nie można usuwać do póki się nie przejdzie bo wtedy przepada.

 

 

a dlaczego pisze : Wysyłka:

EUR 7,95 (około 33,04 zł) Envío internacional urgente |

przeciez to jest wersja cyfrowa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jak chcesz to może ci wysłać pocztą, ale oczywiście wszystko dzieje się meilowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kłania się temat Konta / Profile w tym dziale, post numer 1.

"1x PS4 jako Konto podstawowe, Nieskończona ilość jako Konto NormalneKonto Gość (do weryfikacji)"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jak chcesz to może ci wysłać pocztą, ale oczywiście wszystko dzieje się meilowo

 

 

A w jakim języku jest gra ? PS mogłbys wejsc na gg bo mam kilka pytań jeszcze :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała poprawka w temacie, napisałem do jednego gościa z ciekwaości bo chcieliśmy z nemsikiem sprawdzić o co chodzi z tą przesyłką. Kolo odpisał że wysyła meilem ale przesyłkę też trzeba zapłacić :D. Także czytać opisy !, I w razie nie pewności pisac do sprzedawcy zanim się kupi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała poprawka w temacie, napisałem do jednego gościa z ciekwaości bo chcieliśmy z nemsikiem sprawdzić o co chodzi z tą przesyłką. Kolo odpisał że wysyła meilem ale przesyłkę też trzeba zapłacić :biggrin:. Także czytać opisy !, I w razie nie pewności pisac do sprzedawcy zanim się kupi

 

 

Ja też napisałem do jednej osoby (tej od której kupywłes) i dostałem taka odp :) 

 

Hi,

I will send you the instructions to download the game using Ebay message, no problem.

Regards

 

- annepsn
 
oraz jeszcze jednego maila otrzymałem : The shipping costs are mandatory, the total cost of the game is 24,90
 
Czyli wychodzi na to że trzeba opłacić przesyłkę też chociaż wszystko odbywa się droga elektroniczna :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

25E czyli ponad 100 zł. To już wolę sobie kupić nowość za 250 pograć nawet parę miesięcy i sprzedać za 150

Edytowane przez redlumek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

25E czyli ponad 100 zł. To już wolę sobie kupić nowość za 250 pograć nawet parę miesięcy i sprzedać za 150

 

 

Przecież wtedy wychodzi na to samo :biggrin: i tak jestes 100 w plecy :)

Edytowane przez Nemsik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mam grę po polsku. A jak mi gra nie siądzie to sprzedam po paru tygodniach tracąc o wiele mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"1x PS4 jako Konto podstawowe, Nieskończona ilość jako Konto NormalneKonto Gość (do weryfikacji)"

 

O ile mnie pamięć nie myli wszystkie mam ustawione jako podstawowe i mogę korzystać z gier/dem dowolnie, na różnych kontach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile mnie pamięć nie myli wszystkie mam ustawione jako podstawowe i mogę korzystać z gier/dem dowolnie, na różnych kontach.

Na odwrót inwestujesz.

Na konsoli możesz mieć na raz 16 kont z czego wszystkie podstawowe.

To konsola jest przypisana do konta a nie konto do konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25E czyli ponad 100 zł. To już wolę sobie kupić nowość za 250 pograć nawet parę miesięcy i sprzedać za 150

Na aukcjach prawie każdą nowość, można już spokojnie wyrwać za ok 200 zł. A jak ktoś nie ma mrówek w gaciach, może poczekać kilka tygodni po premierze i łyknie daną grę za ok 160-170 zł.

Wtedy wyższość wersji pudełkowej nad cyfrową, stanie się jeszcze bardziej miażdżąca :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić w jaki sposób moge kupic cyfrową wersje gry bo chętnie bym z kimś kupil UFC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kupujesz z allegro to albo tak:

a) kupujesz sam ustawiasz konto, którego dane do pobrania otrzymasz, jako podstawowe pobierasz grę i grasz na swoim koncie, zbierasz trofki itd.

b ) kupujesz z kimś ale wtedy jeden z was może grać w te gre tylko na tym koncie którego dane otrzymasz a drugi jak w opcji "a".

c) Ty kupujesz na psn grę i jeśli to zaufany kolega podajesz mu swoje dane konta tak żeby na swojej konsoli utworzył Twoje konto jako podstawowe a ty na swojej konsoli masz swoje konto jako normalne. Ty grasz na swoim koncie i zbierasz trofki. On gra w Twoja grę na swoim koncie

Edytowane przez tomekagu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, widziałem ostatnio na allegro gry w dystrybucji cyfrowej na ps3 w niskich cenach. Działa to podobno tak że gość daje dostęp do swojego konta na psn i wtedy ściąga się grę. Sęk w tym, że gdy gość zmieni dane do konta to w razie potrzeby już gry ponownie nie sciagne. Czy w takim razie jest możliwość ściągnąć np. taka grę a kiedy zajdzie sytuacja że będę musiał usunąć grę z dysku (bo np mało miejsca) to czy można zrobić coś w stylu kopii zapasowej i w razie potrzeby pozniej znowu wgrać na konsolowy dysk? Co o tym sądzicie? I jak to prawnie wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad http://allegro.pl/show_item.php?item=4355198436

Chociaż różnica z płytą to niecałe 30zł, przynajmniej laser odpocznie.

 

Co o tym sądzicie?

Po prostu po tych ściąganiach itp. grę będę miał u siebie na obecnym koncie które mam zalogowane w konsoli z innymi grami?

Trofea jak i multi działa bez zarzutu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×