Skocz do zawartości
Kenet

Final Fantasy XIV: A Realm Reborn

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsza prawdziwa gra MMOPRPG na PS4
 
Po wielu miesiącach walki i przebudowaniu gry od podstaw, FF14 wreszcie daje radę i dostarcza masę zabawy. Jeśli tylko stać cię na opłacanie abonamentu w wysokości 15$/mc
 
To czy gra warta jest tych pieniędzy zalezy już od indywidualnego spojżenia każdego gracza.
 
Ja niestety nie pobawiłem się długo bo koszty są większe niż moja ilość wolnego czasu i tym samym nie opłaca mi się płacić za czas w grze którego nie wykorzystam.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie temat w grach, a nie tylko w ON-LINE. 

Ja spędzam przy grze ponad 40h miesięcznie i jest ona świetna. Mi abonament wychodzi 11 euro.

Spytam jeszcze raz tutaj bo do on-line mało kto zagląda więc może tutaj będzie jakiś odzew. 

Czy ma ktoś jakieś dane odnośnie średniego czasu ukończenia dungeonów po END GAME? 

Pytam bo chciałbym wiedzieć do którego zaglądać by jak najszybciej zdobyć Tomestony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie temat w grach, a nie tylko w ON-LINE. 

Ja spędzam przy grze ponad 40h miesięcznie i jest ona świetna. Mi abonament wychodzi 11 euro.

Spytam jeszcze raz tutaj bo do on-line mało kto zagląda więc może tutaj będzie jakiś odzew. 

Czy ma ktoś jakieś dane odnośnie średniego czasu ukończenia dungeonów po END GAME? 

Pytam bo chciałbym wiedzieć do którego zaglądać by jak najszybciej zdobyć Tomestony.

 

może to pomoże 

http://ffxiv.gamerescape.com/wiki/Allagan_Tomestones

 

Podobno najlepiej robić SpeedRun Ampador Keep - śrenio 20 minut na Run i  około 80 Philosophy i około 40 Mythology. 

Czyli całkiem nieźle :biggrin:

Edytowane przez Kenet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×