Skocz do zawartości
edgardaman

przeniesienie żołnierza z XBOXa na PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

chciałbym wszystkich przywitać na forum - jestem świeżaczkiem...

Choć doświadczenie w graniu mam b.duże.

 

Ważne pytanie - mam ok.240h na koncie w mojego ukochanego B3 - tyle, że na xboxie - moja narzeczona postawila warunek, że musi być plejka w domu i zmieniłem system.

Pytanie, czy ma ktoś doświadczenie i czy się da przenieść całe odblokowane uzbrojenie zdobyte z xboxa na ps3?

Jeśli tak, to gdzie uderzać, czy ktoś to próbował zrobić? Teoretycznie jest to przecież możliwe, prawda? Konto na originie mam jedno, jestem jego właścicielem. Przecież grę kupiłem ponownie, ale już na plejkę.

 

Pomożecie?

 

Pozdrawiam

 

edgardaman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

wysłałem zapytanie na panelu pomocy origina, zobaczymy co mi odpowiedzą - bo jakoś mi się nie chce wierzyć, że się nie da:-)

Także przepraszam kakaroto-songo, ale wolałem bardziej pozytywną odpowiedź:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze powiedziane. Nie wiem lepiej, ale dla mnie to niezrozumiałe, dlaczego się nie da.

Mam odblokowane dogtagi, te promocyjne, za różne wydarzenia społecznościowe - ale nic więcej.

Nie chcę wymusić na EA dostęp do premiuma, którego miałem zakupionego, ale jakiś normalny szacunek by się przydał.

Żaden FPS tak mi nie podszedł, jak ten i chętnie bym kontynuował granie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na to z innej strony, znając gierkę, mapy i mając skilla wymasterujesz sobie od zera takie staty że twój e-penis będzie widoczny z księżyca :yes:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz podwójny exp co drugi tydzień i pakiety bojowe z 25,50,100 i 200% także wbicie max levelu na jakimś TDMie to ok 100 godzin grania. Dla maniaków na tydzień roboty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BF3 powiadasz z xboxa na ps3. Zobacz jeśli masz jeszcze x na zakładkę serwery, ile ich jest i jakie masz połączenie. Następnie na ps3 wjedź w listę i zobacz po tych kreskach z czym się łączysz. Ważne że w ogóle da się pograć ale jakość połączenia może Cię zaskoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×