Skocz do zawartości
DaraS

NHL 15

Rekomendowane odpowiedzi

super! w końcu będzie jakieś info. Ciekaw jestem czy całkowicie na nowym silniku, czy tylko przebudują stary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuł zapowiedziany został zarówno na konsole ustępującej (PlayStation 3, Xbox 360), jak i nowej generacji (PlayStation 4, Xbox One). Obie wersje będą się jednak znacząco różnić, ponieważ tworzone są na innych silnikach. Na PS4 fani hokeja otrzymają kompletnie przebudowany system fizyki, umożliwiający o wiele lepsze „czucie” krążka. Co więcej, tafla lodu ma być „żywa”. Oznacza to, że zostawione na jej powierzchni ślady łyżew mogą wpływać na nieprzewidywalne czasem zachowania krążka, znane z prawdziwych meczów NHL. Twórcy podkreślają, że dwunastu znajdujących się na placu gry zawodników podlega nowemu silnikowi podczas każdej sekundy trwania wirtualnych zawodów.

Ponadto cieszyć oko będą znacznie bardziej szczegółowe modele zawodników oraz dużo nowych animacji. Liftingu doczekali się również kibice, których modeli w grze znalazło się aż dziewięć tysięcy!

Na mocy umowy EA z telewizją NBC w NHL 15 usłyszmy nowych komentatorów, Mike’a Emricka i Eddiego Olczyka. Analityk Ray Ferraro będzie natomiast informował nas o tym, co dzieje się na ławkach rezerwowych i trybunach. Wszystko to razem ma sprawić, że w nasze ręce oddana zostanie gra, która wiernie odda klimat telewizyjnych transmisji.

Na ile to prawda, a na ile marketing, przekonamy się jesienią, gdy NHL 15 będzie miało swoją premierę. Poniżej zwiastun.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w koncu hokej, wiadomo kiedy bedzie wydana gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dnia dwunastego miesiąca dziewięć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak bedzie wygladal system walk:) mysle ze to bedzie moj nr 2 zaraz po fifie, aczkolwiek w tym roku licze na skosnych z pro. ale rok temu dalem sie nabrac takze w tym roku zanim kupi sie PRO to poczekam na opinie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kolejny materiał. Łaaadnie to wygląda (no, może poza jersey'em Karlssona ;D) Na chwilę obecną zdecydowanie bardziej nie mogę się doczekać NHL, aniżeli FIFY ;- )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie coś na temat tego gdzie można będzie nabyć 15? Tak patrzę po sklepach online póki co nie ma nawet opcji złożenia pre-ordera...

Co prawda do września jeszcze trochę czasu ale wydawało mi się że gra już powinna widnieć w ofertach sklepów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie coś na temat tego gdzie można będzie nabyć 15? Tak patrzę po sklepach online póki co nie ma nawet opcji złożenia pre-ordera...

Co prawda do września jeszcze trochę czasu ale wydawało mi się że gra już powinna widnieć w ofertach sklepów :P

Ultima pewnie będzie miała :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudło będzie drogie. Na Ultimie widziałem ok 250 zł na PS4 Szczerze wątpię, że coś się znajdzie za 200 zł. Pozostanie jedynie zakup w PSS US za 60$. U nas na PSS pewnie będzie tak jak FIFA po 289 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że znajdą się tutaj osoby chętne do grania w multi. W NBA 2k14 nam się dość szybko liga wykruszyła.

We wrześniu trzeba będzie sięgnąć głębiej do portfela. Premiera zarówno NHL, jak i FIFY :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, ale gry na PS3 jednak bez problemu zawsze było można zamówić w takim czasie jak teraz po 189 zł - 199 zł mówię o NHL i FiFA. Myślę, że nie ma szans na pudełka poniżej 230 zł (PS4).

 

 

 

Co do grania w NHL to mam założony z 2 kumplami klub i gramy OTP ok 3 razy w tyg po 3 godz. Dodatkowo gramy w lidze iceishot.pl , która też ma odpalić w tym sezonie. Jak coś można do mnie pisać.

Edytowane przez zerozielaz88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, ale gry na PS3 jednak bez problemu zawsze było można zamówić w takim czasie jak teraz po 189 zł - 199 zł mówię o NHL i FiFA. Myślę, że nie ma szans na pudełka poniżej 230 zł (PS4).

 

 

 

Co do grania w NHL to mam założony z 2 kumplami klub i gramy OTP ok 3 razy w tyg po 3 godz. Dodatkowo gramy w lidze iceishot.pl , która też ma odpalić w tym sezonie. Jak coś można do mnie pisać.

Już ustaliliście czy gracie na PS3 czy już na PS4? Ja tam nawet na wersję na PS3 nie patrzę w tym momencie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liga ma być na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS3 to już nie ma sensu. Z tego co wiem to już kilka osób ma PS4. Wiem też, że Fella będzie kupował konsole na premierę NHL, Antek może też to jakiś skład się spokojnie znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ligi 30 osobowej raczej nie będzie, ale 16-20 osób powinno się znaleźć. Ważniejsze aby byli to ludzie na poziomie, bo inaczej sezon będzie bardzo dłuuuugggggiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, od kilku lat wypuszczają regularnie. Moim zdaniem powinno być pod koniec sierpnia. Stawiam na 26 sierpnia w amerykańskim store i dzień później u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda trochę mniej dynamicznie... ale jeszcze nie rozgryzłem, czy to gameplej sam w sobie, czy po prostu nowi komentatorzy aż tak zamulają. Ciekawa sprawa z tą zmianą, było małe szaleństwo, wszyscy byli szczęśliwi z nadchodzących zmian w tym aspekcie, a szczerze powiedziawszy... no na razie, po tych fragmentach, nie jestem przekonany do nowej pary ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem hardkorowym fanem hokeja i gram sobie tak dla funu,nie znając żadnego hokeisty.

wszystko fajnie pięknie,ale gdzie jest ten stary komentator? Ten to jest padaka straszna.

Edytowane przez kazikosky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×