Skocz do zawartości
pablos_83

NBA 2K15

Rekomendowane odpowiedzi

Mvp na okładce. W polskiej dystrybucji mógłby być Gortat :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej niech będzie już ten Durant... Ja bym się ucieszył jakby był to Kyrie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle bojkotuję i również zachęcam do bojkotu i nie kupowania gry w której online wyłączają po roku czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle bojkotuję i również zachęcam do bojkotu i nie kupowania gry w której online wyłączają po roku czasu.

ja jak zwykle bojkotuje bojkot i zachęcam do bojkotu bojkotu

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze jest chyba tak jak w NHL od ea, online królują 3-4 drużyny, innymi nikt nie gra. Do tego jak przeciwnik jest ogarnięty to ciężko jest coś ugrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze jest chyba tak jak w NHL od ea, online królują 3-4 drużyny, innymi nikt nie gra. Do tego jak przeciwnik jest ogarnięty to ciężko jest coś ugrać.

obstawiam na takie druzyny : indiana, miami, okc, clipers, san antonio, houston. O kims zapomniałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż dziw,że zabrakło na E3 2K15,Nie mają nic do pokazania?Czyżby był odgrzewany kotlecik z 14-stki?  :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardzo chciał aby NBA Live wróciło na właściwe tory. Ale jeżeli patrząc na ostatnie lata to przed EA jest wiele do nadrobienia.. Oby im się udało, ale patrząc na wydania 2k13 i 2k14 to nawet 2k games nie potrzebuje konkurencji, ponieważ było widać tak czy inaczej skok jakościowy. Oby dalej tak trzymali tempo zmian, choć i tak to stoi na wysokim poziomie. Pomijając niektóre kwestie takie jak np te z tym dźwiękiem i online to tak czy inaczej gra się świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2K Sports wrzuciło informacje o nowym trybie rozgrywki na next gena. Nazywa sie MyLeague coś na wzór Association z old genów. Tryb będzię dostępny tylko na XO i PS4. Na pierwszy rzut oka to dla mnie to tryb bardzo podobny do MyGM z opcją tuningu. Można ustawić:

 

  • ilość spotkań w sezonie regularnym i playoffów
  • możliwość wyłaczenia salary cap
  • mozna grać od 1 do 30 zespołów 
  • nie ma opcji gry online
  • ustawienie cześtotliwości wymian i transakcji
  • możliwość ustawienia trudności negocjacji, morali i chemi w zespole
  • regulacja efektów kontuzji
  • a nawet ustawienie szybkości rozwoju graczy w trakcie sezonu

Do tego był przeprowadzony wywiad z jednym z producentów z czego wynika że tryb:

 

  • nie bedzię wykorzystywał VC
  • można wymieniać zespoły wstawić klasyczne albo zespoly z euroligi
  • tryb będzie miał długość 80 sezonów
  • nowy system kontuzji nazwany po prostu injuries 2.0 w którym jest 16 elemntów ciała i każdy będzię się tak jakby "zużywał" przez całą kariere, kontuzje nie będą już losowe przykładowo jak wiadomo Westbrook ma problem z prawym kolanem to wieksze prawdopodobienstwo bedzie że własnie na tej częsci ciała zlapie kontuzje, możliwe będą kontuzje kończące kariery choć to ma być bardzo rzadkie ale będzie się zdarzać, gracze z drobnymi urazami będą zakładali np. ściągacze aby chronić przed poważniejszym urazem
  • poziom scoutingu został od nowa zaprojektowany
  • więcej informacji na temat MyLeague przy przedstawieniu  nowości w  myGM ponieważ te tryby będą miały wiele wspólnego ze sobą

Link do wywiadu z producentem:

http://www.operationsports.com/features/1930/nba-2k15-myleague-interview/

Edytowane przez milolfc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakup day one, w 2k14 spędziełem do tej pory najwięcej czasu ze wszystkich gier na ps4. Dzięki tej grze zacząłem się interesować NBA. Nie mogę się doczekać, mam tylko nadzieję że naprawią w końcu problemy z dzwiękiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie to Must Have ;D moje Cleveland będzie strasznie biło, ale minusem tej części będzie ze teraz wszyscy będą pickować Cleveland a ja będę się tylko bardziej irytować że ja tym chcę grac :< 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, szczególnie że Lebron to będzie maks overall, a Love i Irving po ok. 90. Z drugiej strony jestem ciekaw ile dostanie Reggie Jackson. Jak będzie miał ok. 78, to będę katował OKC bo chociaż w grze są praktycznie najlepsi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

That's what I'am talking about !! :). Wygląda super, jestem ciekaw czy oprócz sezonu NBA będzie można rozegrać euroligę Stelmetem Z.G. Nie mogę się doczekać żeby rozegrać sezon Bykami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś wiadomo na temat Fabuły w Karierze? :D będzie coś w stylu tego co 2k14?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×