Skocz do zawartości
pablos_83

NBA 2K15

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem ostatnio, w weekend wszystko działało ok. Dziś chcę grę odpalić, a tu freeze na ekranie ładowania (tym z logo wszystkich drużyn).

Zajebista robota, nie ma co.

Zgłosiłem ticket do supportu, na forum 2k widzę, że nie tylko ja mam taki problem. Miał to też ktoś z Was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawiłem na 12 minut. W kazdym meczu Triple double, prawie 5 milionów fanów a shoe endrostment'u ani widu ani słychu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo musisz rozegrac po prostu okreslona ilosc meczy. Nie symulowac tylko rozegrac. Predzej czy pozniej dostaniesz buty. Ja dostalem chyba w trzecim sezonie grajac jakies 30-40 meczow na sezon.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast lagów doświadczyłem raz. Co innego "opóźnienie", bo to w on-line norma, ale można z tym żyć i bawić się grą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opoznienie w mypark jest czasem takie ze moj zawodnik nie reaguje i nie robi dunka tylko kreci sie jak glupi pod koszem. Rzucanie tez trzeba wyczuc, bo rzuca sie calkiem inaczej niz w singlu.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Draxler pewnie miał być, gole też, tylko temat nie ten ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trybem Domination w MyTeam. 

Jestem pod koniec całej drabinki i po wybierania następneg meczu zawsze włącza się błąd. 

Przez to nie tylko nie da się dokończyć trybu, ale zżera kontrakty zawodników, przez co po kilku próbach straciłem wszystkie karty z kontaktami...

da się coś z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć niedawno zakupiłem NBA i jest to moja pierwsza odsłona z tej serii.Związku z tym mam pytanie chciałbym zagrać ze znajomymi na jednej konsoli w  jakiś turniej albo małą ligę czy w ogóle jest taka możliwość bo niestety znalazłem tylko pojedynczy mecz.Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe ma takiej mozliwosci. rozpiszczie sobie drabinke turniejowa na kartce papieru i tyle :) jedyna opcja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy patch się pojawił, jak dobrze pamiętam to prawie 3gb. Niestety nie mogę znaleźć listy co poprawia poza glitchem z butami w MC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema

 

Czy w MyTeam da się zawodnikowi usunąć badges te które daliśmy mu w wolne miejsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale fajne uczucie podczas gry... "MVP!MVP!MVP!" kibice doceniaja gre podczas Playoffow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze mistrzostwo to jest dopiero moc. Wczesniej zadna inne sportowa gra nie dala mi tyle frajdy.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś 2k15, włożyłem płytke, ściągnęła się aktualizacja, zainstalowała się. Włączam grę i cały czas wyświetla mi się komunikat w lewym wolnym rogu

 

"Update required

 Return to the Main Menu to apply update and dismiss this message".

 

i mogę tylko grać jakiś jeden mecz. O co kaman?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeszcze się doinstalowauje.

 

Wiele gier ma taki patent że możesz sobie coś odpalić w tym przypadku ten jeden mecz a reszta się w tle dociąga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Razem z Maddenem zakupilem NBA ;) powie mi ktoś jak odebrać piłkę poza kwadratem i wiecznym faulem?

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba tylko kwadratem ale musisz zrobić to w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie w odpowiedniej sytuacji

 

W koszykówce nie broni się przechwytami, można spróbować kilka razy w meczu ale jak non stop dusisz kwadrat to w 95% przpadków kończysz z faulem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Razem z Maddenem zakupilem NBA ;) powie mi ktoś jak odebrać piłkę poza kwadratem i wiecznym faulem?

Sent from my m2 using Tapatalk

L2 i prawy analog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×