Skocz do zawartości
pablos_83

NBA 2K15

Rekomendowane odpowiedzi

Jak narazie tylko i wyłącznie pozytywne wrażenia :D Nie doszedłem jeszcze do grania w sieci ale testuje my team.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś zamierzam przysiąść i zabrać się za karierę. Podobno jest jakieś Story mode wiec chętnie pogram w ten tryb ;) Jak coś możecie mnie dodać na PSN -> jodzio. Kiedyś ewentualnie jak online będzie sprawne chętnie zagram meczyka ;)

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geez, ale ten market to się nadaje na jakiegoś hotfixa. Chyba, że tylko u mnie niemal żadnych kart nie wyszukuje, a kiedy już ewentualnie zdarzy mu się zadziałać, to ledwie kilka kart z czasem +3h. To tylko mój problem, że nikt nie narzeka? ;d :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie online jest zniszczone, nie pokazuje nazwisk graczy tylko kogo kontroluje przeciwnik. Wobec tego nie wiemy, czy przy pilce jest walker, stephenson, czy jeszcze ktos inny, bo nie sa oni podpisani, tak jak bylo to do tej pory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś zagrałem pierwszy raz online i kurczę wrażenia mega pozytywne. Dlaczego? W poprzednich wersjach online było po prostu nie grywalne. Mega lagi, opóźnienia a tu normalna gra. Mam ochotę na sporo więcej. Zagrałem także My Park, który też daje sporo funu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie online jest zniszczone, nie pokazuje nazwisk graczy tylko kogo kontroluje przeciwnik. Wobec tego nie wiemy, czy przy pilce jest walker, stephenson, czy jeszcze ktos inny, bo nie sa oni podpisani, tak jak bylo to do tej pory.

Jak się pointeresujesz nba to będziesz wiedzieć kto jest kto :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale aukcje chyba kompletnie nie działają :/ W pierwszy dzień jeszcze można było  coś/kogoś nabyć a od wczoraj kompletnie nic.Kolejny tytuł,który nie działa poprawnie.Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze masz rację,wydawało mi się,że to już przesądzone. A tu Allen dalej się zastanawia. Ale dalej chciałbym wiedzieć gdzie,albo czy w ogóle można przenosic zawodników pomiędzy zespołami ?

 

Robisz tak:

W menu głównym wchodzisz w "Options/Features" tutaj w "Roster creator" wybierasz Create roster. Wybierasz np. oficjalne składy, nazywasz swój plik ze składami i możesz mieszać w składach, edytować zawodników. Na koniec zapisujesz składy lub zapisujesz i uploadujesz na serwery żeby inni mogli pobrać.

Później wybierając pojedyńczy mecz czy też sezon wybierasz swoje składy.

Edytowane przez ZQ17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem ślepy i nie mogę znaleźć miejsca w którym się pobiera najnowszy ROSTER, SLIDERSY oraz DRAFT CLASS

Jak się nie mylę to chyba w quick game i pod trójkątem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem ślepy i nie mogę znaleźć miejsca w którym się pobiera najnowszy ROSTER, SLIDERSY oraz DRAFT CLASS

Options/Features 

 

Panowie tez macie problem z połączeniem się do serwerów?Od wczoraj wieczorem nie można grac w my team itp Kiedyś każda gra działała jak trzeba,dziś to jakieś wielkie nieporozumienie.Twórcy się cofają czy jawnie nas w bambuko robią?Widać ze firmy są bezkarne i maja gdzieś opinie ludzi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problem, że nie można wczytać swojej kariery bo wyskakuje jakiś błąd z monetami na serwerze i coś takiego.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2 dni nie mogę się połączyć.Mam wersje digital z us store. Wcześniej łączyło mnie z serwerami bez żadnego problemu.Szukam w necie i nic za cholerę nie mogę znaleźć.Jest możliwe ze nałożyli jakieś blokady?Nie wiem jak mam to tłumaczyć.Założyłem konto 2K na amerykańskim i łączy tak jak wcześniej łączyłem się z europejskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdzie się tu jakaś dobra dusza, która zrobi coś w stylu minirecenzji, najlepiej z odniesieniem do poprzedniej odsłony? Opinie krążą różne, a mocno się zastanawiam nad zakupem, bo 2K14 dało mi mnóstwo frajdy mimo, że fanem kosza nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam pograne... co zrobić jak skończyły mi się kontrakty i nie mam za co ich kupić ?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem preorder w wersji cyfrowej. W sumie nie mam czego zarzucic, dostalem co chcialem, ale niby mialem tez dostac 15k tej wirtualnej waluty a nie dostalem. Mial juz ktos taki p

Ja też tak zamawiałem i dostałem klucz. Klucz wpisujesz na www.2k.com/nba2k15preorder i tam dostaniesz drugi klucz ktory wpisujesz samej grze locker room.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Fuviks, kombinując jak koń pod górę, możesz - pograć poza MT, zebrać złota, tyle by kupić paczkę, podiscardować/sprzedać i może jakoś to będzie. ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdzie się tu jakaś dobra dusza, która zrobi coś w stylu minirecenzji, najlepiej z odniesieniem do poprzedniej odsłony? Opinie krążą różne, a mocno się zastanawiam nad zakupem, bo 2K14 dało mi mnóstwo frajdy mimo, że fanem kosza nie jestem.

 

Bierz nie pytaj, nie jesteś fanem kosza? To dzięki NBA 2k15 zostaniesz. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że poziom poprzednich odsłon gra zachowała ;)

Poradniki będziesz robił? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się przyjemnie jak w poprzednich edycjach. Kariera wzbogacona jest o "story" więc jest jeszcze ciekawiej. Do tego interesujący MyPark. NBA to NBA :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradniki będziesz robił? ;)

 

Na razie po przesiadce z PS3 na PS4 to mi są poradniki potrzebne bo gram totalne zero. :D Co do samej gry to poziom zachowany + dołożyli do każdego trybu XYZ zmian i nowości, tylko serwery jak co roku w 2k... lipa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×