Skocz do zawartości
pablos_83

NBA 2K15

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę posiadaczy gry o odpowiedź na moje pytanie, wiem że nikt poza mną nie będzie grał w "my career" na najniższym poziomie, ale proszę o troszkę tolerancji dla leszczy  :)

Tak można ustawić poziom trudności na ROOKIE............................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurza stopa! Nie wiem czy to zasługa wczesnej pory, czy też ten patch o dziwo działa, ale dziś da się grać! Wnioski co prawda tylko po dwóch meczach, ale niebo a ziemia w stosunku do tego co było. :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, w sumie nie chciało mi się wierzyć w jakąś poprawę, ale jest lepiej. ;-) Ja akurat od Domination muszę trochę odpocząć bo jestem w pół drogi i ciągle absolutnie nic złotego. Bieda straszna. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w myTeam zagościł już Irving, Pierce i Gay :biggrin:

Parker,Tom Chambers (szafirowa),Nowitzki,Horford i Marc Gasol 

 

W tej chwili robię karierę haha bo w dominacji robi się ciężko.Skończyłem narazie na Houston.

Edytowane przez Okulista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję! Pozazdrościć:-P U mnie również po pobraniu łatki jest lepiej, może nie idealnie , ale już da się pograć bez frustracji...

Zapraszam do konfrontacji:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym miejscu na PSN dostaję się te 15k vc? i czy osoby które kupiły je na pół też dostają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi o 15k vc za preorder to szczesliwie wczoraj dostalem. Nic nie musialem wpisywac - samo sie pojawilo "znikad"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te 15K VC to tylko za pre-order cyfrowy jest ? Ja właśnie zamówiłem wersje z "Kevin Durant pack" na zavvi.nl za 46,5 Euro z przesyłką. Mam nadzieje że się nie rozczaruje.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy wiecie coś może na temat problemów podczas instalacji gry NBA2k15? Aktualizacja pobrana pisze że zainstalowano a gdy odpalam gre mam tylko jeden mecz Miami Spurs i tak w kółko

Pomocy!

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz poczekać aż gra się w pełni zainstaluje. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz poczekać aż gra się w pełni zainstaluje. :)

 

No właśnie wyczytałem że długo sie instaluje, szkoda że nie ma żadnego paska postępu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam czy czas w My Team można zmienić.Ustawione jest na 6 min i narazie maksymalnie co ugrałem to 750 VC gdzie późniejsze pokonanie drużyn będzie masakrycznie ciężkie.Próbowałem ustawić na 8 min ale nic mi to nie daje.Blad w grze?Własnie pokonałem Houston na trzy gwiazdki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest mój rekord przeciwko Wizards zrobiony dzisiaj.Jak sie chce to jednak można :D

 

2014_10_27_00003.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powie mi ktoś jak wygląda sprawa online. Bo w przy w 14 straszne lagi są, a nie wiem czy chcę kupować nowy tytuł z tym samym problemem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś powie mi który tryb w myTEAM najlepiej grać? Dopiero zaczynam z tym trybem i nie bardzo go kumam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domination, ogarniesz grę i przy okazji skład zbudujesz.

Dziś już trochę pograłem dominację nawet fajnie, ALE. Czy ktoś miał problem z kodem preordera? Wpisuję zgodnie z instrukcją na stronce 2K i wyskakuje INVALID CODE -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×