Skocz do zawartości
Emir

Enemy Territory: Quake Wars

Rekomendowane odpowiedzi

CO tu mówić. O grze mogę się wypowiedzieć na podstawie wersji PC. Grałem w nią kilka dni, ale potem mnie znudziła. Być może to wina tego, że nie grałem w klania, a gra z random teamem nie ma sensu, bo w 1min przed meczem nie da się ustalić planu. Dlatego najczęściej ludzie robią z tego zwykły FPS-TDM. Ale na 100% nie kupie 2 raz tej samej gry. To jest pewne. Każdemu z Was też radzę się zastanowić 8 razy zanim kupi tą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się podoba gra świetna a szczególnie multi grałem przed zakupem na pc więc w ciemno nie brałem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem okazję zagrać w tą grę na PC i powiem, że nic szczególnego w niej nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Została wydana

Grafika moim zdaniem jest tak pomiędzy medium a high(ale bardziej high) na pc

Na x360 także została wydana

Jedyna wielka wada to straszne lagi online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydawać ponad 200zł na strzelankę, którą mogę mieć na PC w niższej cenie, bez lagów i z KiM...nie dziękuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie grałem w demo na PS3 . Powiem tylko tyle, że gameplay nie różni się od tego na PC, czyli jest przeciętny. Dźwięk nawet może być, ale nie jest to nic specjalnego. A najgorsza jest grafika. Nie żebym był maniakiem, któremu zależy tylko i wyłącznie na grafice, uważam, że to grywalność jest na pierwszym miejscu (vide GTA IV), ale - nie oszukujmy się - grafa w QW jest żałosna. Tekstury są w niskiej rozdzielczości, dym i płomienie wyglądają sztucznie, a trawę sadzili chyba przy linijce (kępki zielska rosną tylko i wyłącznie w liniach prostych). Kilka dni temu miałem właśnie do wyboru QW i UT3. Dzięki Bogu, że wziąłem to drugie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie! Ta gra to straszny niewypał. Przede wszystkim kiepska grafa i ten sam (nawet fajny) gameplay. Ale kto kupi grę, w którą może zagrać na kompie i do tego z lepszą grafą?! Zwykłe naciąganie kasy. Twórcy w ogóle nie postarali się nad tą grą :/. Już wolę Haze'a kupić niż QW . Ta gra nawet nie zbliża się do UT3 pod każdym względem.

PS. Ja też nie mam dobrego kompa (do wakacji), ale niegdy w to bym nie zainwestował pawlos . I też czekam na BF'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taki leb ktory nie ma dobrego kompa ;P np ja xD ale aqrat tej gry nie kupie bo crap niesamowity xD czekam an BF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Słaby tytuł jak dla mnie. Nie ma w nim dosłownie nic takiego co byłoby w stanie mnie przykuć do niego na dłużej niż 15 minut - czyli zainteresowanie z mojej strony zerowe. Dziękuję za uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graliście w demo moze ? Na PS Store do zassania jest jak się nie mylę.

Dla mnie beznadzieja. Spojrzcie na grafe. Wiem ze to sie nie liczy najbardziej w grach ale wrażenia na mnie dobrego nie zrobiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Graliście w demo moze ? Na PS Store do zassania jest jak się nie mylę.

Dla mnie beznadzieja. Spojrzcie na grafe. Wiem ze to sie nie liczy najbardziej w grach ale wrażenia na mnie dobrego nie zrobiło.

W tego typu grze,jak ta z przeznaczeniem do multi.Raczej napewno grafika odgrywa drugorzędną rolę,przynajmniej dla mnie. Ale jak gameplay jest taki kulawy,jak w ty Quake'u to odpada. Ta gra jest totalnie zamulona,sterowanie to porażka. Prezycja na padach w tej grzez wypada beznadziejnie. No i ten voice acting,do tej pory myślałem,że od Conana gorszego dzwięku nie ma.Teraz widać że się myliłem:) Głosy tych wojaków wołają o pomste do nieba,hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma juz ktos moze pelna palowa wersje ? Dalej sa takie lagi czy juz cos z tym zrobili? :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

... a mialem sie wlasnie pytac, czego w ta gre nikt nie gra ;]. Nawet zastanawialem sie nad jej zakupem, bo juz za 70 zeta mozna ja dorwac. Szkoda, bo na PC wyglada calkiem calkiem ale jak mowicie ze na PS3 jest znacznie gorsza to chyba podaruje sobie ten tytul ;/

PS. Ma ktos z was ta gre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... a mialem sie wlasnie pytac, czego w ta gre nikt nie gra ;]. Nawet zastanawialem sie nad jej zakupem, bo juz za 70 zeta mozna ja dorwac. Szkoda, bo na PC wyglada calkiem calkiem ale jak mowicie ze na PS3 jest znacznie gorsza to chyba podaruje sobie ten tytul ;/

PS. Ma ktos z was ta gre?

pełnej nie, ale grałem w demo. Słaba grafika, koszmarne lagi i nic, czym gra mogłaby mnie skłonić do kupna. Już lepiej Bad Company kup, zamiast tego. Albo RFOM, też jest w podobnej cenie, a dla mnie gra ciekawsza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×