Skocz do zawartości
gacekwisla

Wpłata pieniędzy na konto PSN

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko od wczoraj nie moge wogole nic kupic???chcialem zamówic Eye of judgment i nic jak zawsze kupywalem i bylo oki ale od wczoraj nie da rady nawet kupic z singstara piosenki moje pytanie dlaczego tak sie dzieje ??? czy to wina PS?? ma konto w uk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
panowie, aby placic w internecie musicie posiadac albo karte kredytowa (czyli ta wypukla), albo specjalna karte do platnosci elektronicznych, ktora ja symuluje (np eKarta mbanku).

visa electron czy inne maestro to karty debetowe, czyli karty do platnosci elektronicznych (sklep, bankomat), za pomoca kktorych srodki sa sciagane bezposrednio z konta do poziomu 0,00. wymagane jest przy nich polaczenie z bankiem. tymi kartami w internecie nie zaplacicie.

Co Ty za pierdoły piszesz i ludzi wprowadzasz w błąd, kartą "visa electron" (ta za free - electronic use only) z mbanku można płacić w internecie - warunkiem korzystania z takiej formy płatności jest wcześniejsze zadzwonienie na mlinie i ustalenie limitów na płatnosci w necie. Głupotą jest branie eKarty, za którą trzeba zapłacic rocznie 25zł, jak można spokojnie w necie posługiwać się DEBETOWĄ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wie ktos, dlaczego PS europejski nie chce przyjac mojej karty MasterCard, skoro na "polskim" PS dziala? W danych wlasciciela wpisalem swoje prawdziwe dane, z tym ze kraj byl na stale przypisane jako UK, a dane zamieszkania polskie. Jak dokonujecie zakupow na zagranicznych PS majac polskie zamelodwanie?

Ja te same dane ( prawdziwy adres zameldowania) wpisuję na PSstore PL , EU i USA i żadnych problemów .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od piatku niemoge kupic nic z playstation store (jestem juz naprawde zdesperowany) ,nawet nie moge nic kupic w singstore! nie wiem czemu? nawet nie moge dodac pieniedzy do portfela wie ktos dlaczego! tylko wpis ze ze The credit card information cannot be updated

Check your PLAYSTSTIONNetwork accoun information, and then contact technical support for assistance" prosze pomozcie to sie dzieje juz od ostatniej aktualizacji softa (czyli w piatek) ps.jest inny sposób na kupienie eye of judgment set 3!???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co Ty za pierdoły piszesz i ludzi wprowadzasz w błąd, kartą "visa electron" (ta za free - electronic use only) z mbanku można płacić w internecie - warunkiem korzystania z takiej formy płatności jest wcześniejsze zadzwonienie na mlinie i ustalenie limitów na płatnosci w necie. Głupotą jest branie eKarty, za którą trzeba zapłacic rocznie 25zł, jak można spokojnie w necie posługiwać się DEBETOWĄ.

Masz całkowitą racje też płace kartą mBanku (zwykła Visa).

Jeszcze jedna istotna sprawa:przy rejestrowaniu karty na PSS trzeba podać 3 ostatnie cyfry (podawałem te 3 cyfry numeru karty i nie działało!!!)

Dopiero jak podałem te 3 cyfry na odwrocie karty co są za podpisem wtedy zadziałało

Jeżeli nie masz tych 3 cyfr na odwrocie karty oznacza to ,że masz starą kartę (na podpis przy zakupach) wymień na nową z pinem!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
visa electron czy inne maestro to karty debetowe, czyli karty do platnosci elektronicznych (sklep, bankomat), za pomoca kktorych srodki sa sciagane bezposrednio z konta do poziomu 0,00. wymagane jest przy nich polaczenie z bankiem. tymi kartami w internecie nie zaplacicie.

To powiesz mi dlaczego od ponad roku używam karty Maestro UK i jakoś żadnych problemów z płaceniem przez internet nie mam ?? Fakt nie które serwisy nie obsługują tych kart ale 90% tak, więc nie wprowadzaj ludzi w błąd. I jakie połaczenie z bankiem jest wymagane ??

Btw. tej samej karty używam do płacenia w PS Store . Co prawda jeszcze nic nie kupowałem bo PS mam tylko parę dni ale jak coś kupię to dam znać czy wszystko działa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Założyłem sobie specialnie konto w bzw<30 Po to aby skorzystac z psstore. Męcząc sie długo z poprawnym wpisaniem danych o które prosił system wkoncu mi sie udało i nie wyskakiwał juz komunikat zebym dokladnie sprawdził wprowadzone dane tylko: Check your PLAYSTSTIONNetwork accoun information, and then contact technical support for assistance"

Czy ma ktoś jakiś pomysł co powienienm zrobic? a może taki problem spotka wiecej uzytkwonieków gdż już widziałem jednego posta z takim zapytaniem. Prosze o pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej chyba założyć sprawdzone konto w inteligo z visa electron. a jeśli chodzi o to Check your PLAYSTSTIONNetwork accoun information, and then contact technical support for assistance" zobacz jakie masz dane wpisane w koncie pss i zedytuj na takie, aby były takie same jak na karcie. Możliwe, że jeszcze nie aktywowali tej karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jak większość osób w okienku "Cardholder’s Name" wpisujesz swoje imię i nazwisko, a tu tak naprawdę się wpisuje dokładną nazwę banku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki spróbuję z ta nazwa banku w tamtym miejscu a czy ktoś z was mógłby mi powiedziec co wpisac w ostatnim okienku? o ile dobrze pamietam Jest tam napisane seciurity code card? czy jakoś tak? Natomiast na Mojej karcie z Bzw nie za bardzo się nie orjętuje które tam wpisac te cyferki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, mam pytanie, otóż mam karte VISA Electron z PKO Intelligo i mam problem, otóż polski PSN niechce jej przyjąć bo mówi że jest invalid

na początku wiadomo wybieram VISA, wstukuje numer karty, tam ostatnie cyferki z tyłu i oczywiście imie plus nazwisko (dodać jeszcze date wyczerpania karty) zgodne z papierami w banku i kontem PSN. W pierwszy adres wpisuje swój adres zamieszkania czyli "UL. x x M x", pozostałe dwa zostawiam puste, miasto wiadomo łódź, state/province zostawiam puste a kod pocztowy swojego osiedla wpisuje i pisze że karta jest invalid, co jest? przez to nie jestem w stanie przebrnąć. a o dziwo na necie czy allegro zamawiać rzeczy to moge... kurka wodna ciekawe co jest nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy błąd: "The credit card information cannot be updated.  Check your PlayStation Network account information, and then contatc technical support for assistance." może być spowodowany brakiem środków na karcie?

Karta jest bez środków ale chciałem sprawdzić czy w ogóle wykryje tą kartę.

Jest to karta kredytowa Lucas bank, wcześniej kupowałem nią przez internet bilet lotniczy. Jak próbuję z inną kartą (debetową) pokazuje się ten sam komunikat i już nie wiem co jest grane???

Proszę o pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, by dodać kartę muszą być na niej środki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wpisuję tą samą kartę na innym koncie psn to wyskakuje mi inny komunikat "The credit card information is not valid. Pleas check your entries carefully."

a wpisuje wszystko identycznie jak na tamtym koncie???

Czy w Cardholder's Name wpisuje się imię i nazwisko czy nazwę banku?

Card number powinien mieć 16 cyfr?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włśnie tez mam ten problem i niem co jest grane ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,mam problem z karta bzwbk 30 i oplata w pss

jesli ktos wie co i jak z ta karta prosze o kontakt na gg 4562519

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak wpisuję tą samą kartę na innym koncie psn to wyskakuje mi inny komunikat "The credit card information is not valid. Pleas check your entries carefully."

a wpisuje wszystko identycznie jak na tamtym koncie???

Czy w Cardholder's Name wpisuje się imię i nazwisko czy nazwę banku?

Card number powinien mieć 16 cyfr?

Tej samej karty, nie zarejestrujesz na koncie PL i UK, ale możesz na koncie PL i US - jednakże, nie zawsze to zadziała (czynniki które to powodują nie są mi niestety znane).

Dodatkowo, jakieś 2 miesiące temu bodajże SONY zmieniło firmę obsługującą płatności w USA, i bodajże od tego czasu działają tylko karty dodane przed zmianą. Nowo dodawane karty z Europy już nie chodzą (no chyba, że masz MasterCard a nie Visę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już po problemie karta działa na koncie PL jak i na US ma kartę VISA kredytową Lukasbanku.

Jak przelałem pieniądze na kartę to w końcu mi ją przyjęło później miałem problemy z dodaniem pieniędzy do portfela ale okazało się że miałem coś z netem zje*ane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ci co maja karte bzwbk 30,niech napisza co podaja w cardholders,bo cos mnie blokuje i nie wiem co,a juz szal masakralny mnie ogarnia.

dzieki

maax990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jak mam Karte Debetową Visa to mam w ogóle jakąś szansę zrobić zakupy na PSN czy tylko Karty Kredytowe są obsługiwane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tam.. mam Visa Electron i się dowiedziałem, ze moja nie obsługuje płatności elektronicznych.. echh :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka wskazowka :)

jezeli chcecie zarejestrowac kartę, to musicie mieć na niej jakieś fundusze :)

u mnie pomogło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie visa elektron czy jak sie to zwie w bzwbk juz dziala,zle wpisanie karty kilka razy zbanowalo mi ja i pomoglo dopiero telefonizacja do polskiego playstation

Dodam ze pss usa karta byla akceptowalna jak u nas byla zbanowana

Edytowane przez maax990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×