Skocz do zawartości
Sushi

Forumowa Liga Typerów - MŚ 2014. Regulamin, tabela, dyskusje

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie tak.

Mam już wszystko prawie gotowe, więc jutro wstawię tabelę. Jedna osoba zdominowała absolutnie wszystkich

Użytkownik "Pyz"? :biggrin: Z tego co widzę to prawie wszystkie mecze ma bardzo dobrze obstawione.

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik "Pyz"? :biggrin: Z tego co widzę to prawie wszystkie mecze ma bardzo dobrze obstawione.

Dokładnie. Chłopak się marnuje, zamiast tutaj z nami obstawiać mógł to u buka dać. Nie trafił tylko Niemrów i Argentyny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Chłopak się marnuje, zamiast tutaj z nami obstawiać mógł to u buka dać. Nie trafił tylko Niemrów i Argentyny.

 

Meczu Chile też nie trafiłem bo było 1:1 a dałem 3:1. A co do buka, to nie mam tam tyle farta,bo od groma kuponów gdzie 1 mecz nie wchodzi :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sushi kiedy będzie aktualizacja tabeli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ci tak śpieszno do tych kilku punktów, co to je na palcach jednej ręki można zliczyć. :laugh:  Pomińmy ten etap, zapomnijmy, udawajmy, że nic nie było, cokolwiek. Eh, to była naprawdę słaba kolejka. :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile tam będzie pkt.Chętnie zobaczę ile inni pkt zdobyli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sushi kiedy będzie aktualizacja tabeli?

Prosisz i masz :)

38843794201615982755.png

 

Na czerwono najlepsze wyniki poszczególnych kolejek. Jak widać Pyz zniszczył wszystkich i mamy nowego lidera :)

Ktoś w ogóle pobiera arkusz kalkulacyjny? Jeśli tak, to dajcie znać, wtedy go udostępnię. Pamiętamy o typowaniu 1/4!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że każdy typuje pary ćwierćfinałowe prawie tak samo,po ostatniej fazie nie ma czego się dziwić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie godziny do typowania. Chyba jeszcze kilka osób zostało. Nie zapomnijcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto i jest:

http://www.ps3site.pl/forum/topic/80859-forumowa-liga-typer%C3%B3w-m%C5%9B-2014-p%C3%B3%C5%82fina%C5%82/

 

Wyniki ćwierćfinałów mam już prawie zrobione, muszę jeszcze dopisać tylko 2 osoby, które dopiero teraz dołączyły do zabawy. Do wieczora powinienem wstawić tabelę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3343muh.jpg

 

Jest i tabela. Na szczycie bez większych zmian. Tym razem najlepszy wynik padł łupem Martina. Gratulacje!

 

Pamiętajcie o półfinałach!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martin ładnie pojechał.Gratulacje:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zostały ostatnie dwa spotkania. Można już typować w odpowiednim temacie. Chciałbym od razu wszystkich uprzedzić, że przy ostatniej kolejce opublikowanie tabeli może mi zająć chwilę. Bądźcie proszę cierpliwi, postaram się ogarnąć wszystko tak szybko jak się da.

 

A oto tabela po półfinałach:

2gyavro.png

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Mundial dobiegł końca. Dzięki wszystkim za tak liczny udział i zainteresowanie naszą małą zabawą. Walka trwała do samego końca, ale w rezultacie na samym szczycie tabeli nie było dużo przetasowań po ostatniej kolejce.

 

Pierwsza piątka prezentuje się następująco:

1. Pyz

2. Adasiulko

3. Michalx

4. MARTINPALERMO

5. haobao

 

Gratulacje dla wszystkich z Was!

 

Poniżej pełna tabela:

fegw2f.png

 

Gdyby ktoś miał jakieś uwagi/reklamacje - proszę pisać PW.

I do następnego typowania! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzcy.12 miejsce słabo ,czasami zamiast rozsądkiem kierowałem się sympatią..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzcy.12 miejsce słabo ,czasami zamiast rozsądkiem kierowałem się sympatią..

Ja cały czas i dlatego jedno z ostatnich miejsc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, spadłem z pudła. Chociaż właściwie to sam zeskoczyłem... ;-D No ale nic, była zabawa i o to cho - także wielkie dzięki w stronę zarówno uczestników, jak i przede wszystkim Sushi'ego&współpracowników za organizację imprezy. ;-) Ahh, no i oczywiście gratulacje dla topki. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zabawę, za organizację, prowadzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sushi - dzięki za fajną zabawę i czekamy teraz na rozwinięcie pomysłu z ligową LT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za zabawe

mala korekta powinna nastapic I punkty z dogrywek I karnych nie powinny byc liczone

czyli jak ktos wytypowal wynik 1 : 0 w finale to nie powinien dostac punktow bo rozstrzygniecie nastapilo w dogrywce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mala korekta powinna nastapic I punkty z dogrywek I karnych nie powinny byc liczone

czyli jak ktos wytypowal wynik 1 : 0 w finale to nie powinien dostac punktow bo rozstrzygniecie nastapilo w dogrywce.

 

No oczywiście! Liczy się wynik do 90min... @Sushi to jak to w końcu było liczone ? Jakiś wał był ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×