Skocz do zawartości
Krosek

FIFA 15

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego zza miedzy , City , dzieki za odp ale oswiec mnie przyjacielu , gdzie dostane info ze moge odebrac paczke ?? Na PSN , Origin , email czy jak ? Sory ale nigdy nie gralem w FUT i nie mam zielonego pojecia, a nawet konta na origin powiazengo z PSN nie mam...

Czy dzisiejszy poniedzialek sie liczy ??

W kazdy Poniedzialek wejdziesz do Sklepu w grze i tam bedziesz mial do odbioru paczke jako "specjalna". Tak samo jakbys kupowal i otwieral paczki.

Dzisiaj sie nie liczy gdyz oficjalna premiera ma miejsce dopiero jutro.

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odp... Mam nadzieje ze masz racje , bo troche sie zmartwilem,  sprzedawca obiecwywal, ja otwieram pudelko a tam zero kodu.. zero czegokolwiek, tylko plyta i jakas instrukcja i balem sie ze przekret zrobil.. Dzieki pozdro !! Szczerze wole zeby MCFC wygralo lige niz Chelsky ruskiego oligarchy :) I tytul zostanie w Manchesterze choc ja calym sercem i soba za United ale tak nienawidze tego ruskiego autobusu... 

Edytowane przez ferdas_mufc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra, kupiłem dzis fulla i dla mnie gra jest niegrywalna.

Lagi takie jak w demie tak i w pełnej. Na necie zero pomysłów na rozwiazanie, nie po to kupiłem grę, żeby offline grać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem tylko fifa kupiona w przedsprzedaży zawiera 15 paczek, np empik informuje na swojej stronie ze nakład gry z paczkami skończył się 20.09.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo, potwierdzenie w sprawie braku AA w niektórych momentach, nawet w wersji PC przy 4xMSAA. EA poleciało po bandzie w tym roku i to nieźle.

 

http://s9.postimg.org/3qon5h1gf/AA_Fifa_15_3.png - okolice ramion Silvy i cała długość kończyn górnych. Już na statycznym zdjęciu widać ząbki, a w ruchu jest jeszcze gorzej.

 

http://s16.postimg.org/kkqhkw68l/AA_Fifa_15_1.png - ogólnie zęby wszędzie.

 

To są full ustawienia wersji PC, na PS4 jest identycznie w tych samych momentach.

 

Fora EA zawierają masę tematów o braku AA. Mam nadzieję, że do czasu oficjalnej premiery zostanie wydany kolejny patch.

Edytowane przez Geble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka by nie była to jest to piłka na którą czekałem. Dziś odbiór i nie będę marudzić na błędy bo każda gra je ma, a jeżeli będą mnie mocno irytować to zawsze mogę sprzedać i grać w co innego. Ja zamiast analizować tekstury wolę strzelać gole ze znajomymi lub znajomym :) 

Powodzenia i do zobaczenia online.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra, kupiłem dzis fulla i dla mnie gra jest niegrywalna.

Lagi takie jak w demie tak i w pełnej. Na necie zero pomysłów na rozwiazanie, nie po to kupiłem grę, żeby offline grać...

Udało sie naprawić.

Jakby komuś sie to zdarzyło - tak jak w demie to trzeba w routerze wyłączyć ustawienia uPNP.

Pozdro

Masakra, kupiłem dzis fulla i dla mnie gra jest niegrywalna.

Lagi takie jak w demie tak i w pełnej. Na necie zero pomysłów na rozwiazanie, nie po to kupiłem grę, żeby offline grać...

Udało sie naprawić.

Jakby komuś sie to zdarzyło - tak jak w demie to trzeba w routerze wyłączyć ustawienia uPNP.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ząbki w tej grze to najmniejszy problem, muszą poprawić te strzały w 100% bo inaczej online Fifa będzie Nie grywalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą rozegrany mecz i proszę jaki piękny obrazek -> https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/t31.0-8/10669262_841913342508816_7704821517371914238_o.jpg

 

Ząbki przy tym to pikuś. Któraś FIFA też miała z tym problem, nie pamiętam czy to była 10 czy 11. W momencie gdy ktoś wchodził na 1 plan to wyglądał jak rozmazana plama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak dobrze pisalem, popcorn zakupiony jest ;) Dramat na forum po poczatkowej euforii nt. dema rowniez :D nie zawiedliscie mnie Panowie!

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hvideo-xpa1/v/t43.1792-2/10705580_841907609176056_310564455_n.mp4?oh=32a53024d5ea5c6ec26fef802d39e052&oe=54213AE2

 

Tak mniej więcej wyglądają techniczne strzały z okolicy 25 metra o czym pisałem wczoraj. Bramkarz cały czas na 5 metrze i leci mu za kołnierz, a przy tym wykonuje paradę w bok  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak dobrze pisalem, popcorn zakupiony jest ;) Dramat na forum po poczatkowej euforii nt. dema rowniez :biggrin: nie zawiedliscie mnie Panowie!

Przecież to było oczywista oczywistość, wystarczy wejść sobie do tematu Fify14 i wypowiedzi w tym samym tonie. :biggrin:

Ja zupelnie nie rozumiem wypowiedzi osób które zamiast grac i rozegrac te przynajmniej kilkadziesiąt meczy aby wyrobic jaknajbardziej obiektywną opinię szukają dziury w całym, nadgorliwy zawsze coś znajdzie.

Potem, wychodzą takie kwiatki jak wyzej, gosciu ma skopane ustawienia rutera a zwala na samą gre.

 

 

https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hvideo-xpa1/v/t43.1792-2/10705580_841907609176056_310564455_n.mp4?oh=32a53024d5ea5c6ec26fef802d39e052&oe=54213AE2

 

Tak mniej więcej wyglądają techniczne strzały z okolicy 25 metra o czym pisałem wczoraj. Bramkarz cały czas na 5 metrze i leci mu za kołnierz, a przy tym wykonuje paradę w bo

Twój filmik czy znaleziony w sieci?

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak dobrze pisalem, popcorn zakupiony jest ;) Dramat na forum po poczatkowej euforii nt. dema rowniez :biggrin: nie zawiedliscie mnie Panowie!

Na idiotów nic nie poradzisz :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będę miał swoją kopię, więc zobaczymy jak prezentuje się gameplay. Jednakże jeśli chodzi o potencjalny brak AA, to parafrazując słowa pewnego "klasyka", co z tego? A niech gra wygląda jak Adidas Power Soccer, to jest oldschool! :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PSNie premiera już była czy będzie dzisiaj o północy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PSNie premiera już była czy będzie dzisiaj o północy?

 

Była chyba o 0:00 czasu US, która strefa czasowa nie wiem sprawdź sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@evo666

Tak, mój. Dlatego player z facebooka. 

 

Osobiście nienawidzę jak ktoś uprawia hejting bez powodu, aczkolwiek punktowanie błędów z dowodami to chyba normalna uzasadniona krytyka, na którą fani/producenci gier muszą być nastawieni. Na tym to polega. Sam osobiście ćpam Fifę od edycji okraszonej numerem 98 i mam już jakieś zdanie wyrobione o tej marce. FIFA 14 była dla mnie najbliższa ideału (poza oczywistymi główkami). Tutaj coś (póki co) poszło nie tak. Liczę na poprawę poprzez łaty, bo strzały techniczne w sezonach będą wchodzić jak w masło. 

 

Nie jest to opinia po jednym meczu. Stronię od wydawania osądów bez dokładniejszego zapoznania się z tematem. Za takowy można chyba uznać rozegranie około 30 kilku spotkań.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@evo666

Tak, mój. Dlatego player z facebooka.

 

OK.

 

Patrzylem na forum fify i faktycznie temat jest mocno rozpudowany ale wiekszosc osób polega na filmikach z youtuba a nie z wlasnych doswiadczen.

W patchu startowym podobno cos zmienili . Ja na razie rozegralem kolo 20 meczy i tak jak pisalem nie potrafilem z taką lekkoscią jak w demo na poziomie klasy swiatowej sadzic woleje za kołnierz bramkarza.

Jeden finezyjny mi wszedl z kolo 20 metrów w okno ale to bylo przy prakytycznie ustawionym bramkarzu na linii. Ze trzy bramy z 16 metra weszły z powershoota grajac online, az milo bylo popatrzec.

Nie twierdze ze problem nie istnieje bo po demku bylem troche skwaszony, zobaczymy w praniu (kolejnych meczach) jak to bedzie sie rozwijać

fifa-15-update.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gameplay to się od kilku lat zmienia, poza małymi detalami ?

Edytowane przez arboos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gameplay to się od kilku lat zmienia, poza małymi detalami ?

Kup od 09 do 15 i się sam przekonasz:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gameplay to się od kilku lat zmienia, poza małymi detalami ?

 

Od kilku lat wychodzi demo, ściąg sobie to się przekonasz jak jest.

14-tke można kupić za 30 zł na PS4.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakby ktoś grał w sezony na full manual i mógł podzielić się swoją opinią odnośnie gry to będę bardzo wdzięczny - póki co nie chcę wyrzucać pieniędzy w błoto, ale do jakiejś piłki mnie ciągnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gameplay to się od kilku lat zmienia, poza małymi detalami ?

Przynajmniej gra jest grywalna , nie to co PES :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej gra jest grywalna , nie to co PES :biggrin:

Nie obnizajmy poziomu tematu wzmiankami o PES.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś potwierdzić że w wersji z USS nie ma polskiego języka??

Edytowane przez polo508

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×