Skocz do zawartości
Krosek

FIFA 15

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ratujcie, można zmienić język komentarza na oryginalny ?? Po zmianie języka w grze na UK wciąż jest szpakowski (celowo z małej). Nie zniosę choćby jednego meczu z nimi na komentarzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ratujcie, można zmienić język komentarza na oryginalny ?? Po zmianie języka w grze na UK wciąż jest szpakowski (celowo z małej). Nie zniosę choćby jednego meczu z nimi na komentarzu.

Rozumiem ze nie czytasz naszego spamu w temacie UT więc powtórze

Trzeba przed startem gry wybrać angielskie napisy a potem angielski komentarz i cała gra włącznie z komentarzem bedzie po ANG.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam. Miałem ten sam problem. Wyłącz opcję w ustawieniach routera UPnP i działa normalnie.

 

 

Kolego, jak możesz napisz mi dokładnie jak to zrobić, bo mam ten sam problem i zaraz mnie szlag trafi, bo nie idzie grac, a we fife gram tylko online. Nie jestem jakis orzeł w tym temacie, dlatego prosze o pomoc bo nie mam bladego pojecia,a nie chce czegos namieszac ,  czy jak to wyłacze to z automatu wifii na innych urzadzeniach juz nie bedzie z routera sciagac tak ?    Dzieki z gory i czekam na pomoc !! :[[    Nigdy takich problemow z fifa nie bylo, nie wiem co to za szopki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie 192.168.0.1 ( wpisujesz w przegladarke) , logujesz sie do routera (zazwyczaj login admin password admin) i tam juz znajdziesz opcje UPnP do odznaczneia

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiecie ale Touch Padem zmienia sie piosenki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie 192.168.0.1 ( wpisujesz w przegladarke) , logujesz sie do routera (zazwyczaj login admin password admin) i tam juz znajdziesz opcje UPnP do odznaczneia

oki, super dzieki, wbiłem tam  i mam w zakladce upnp  2 takie opcje zaznaczone, obie odchaczyc ?  dzieki za pomoc

 

Zezwalaj innym użytkownikom sieci na kontrolowanie właściwości sieci NETIASPOT's

 

Włącz automatyczne czyszczenie starych nieużywanych usługi UPnP Publikacja połączenia WAN:

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki, super dzieki, wbiłem tam  i mam w zakladce upnp  2 takie opcje zaznaczone, obie odchaczyc ?  dzieki za pomoc

 

Zezwalaj innym użytkownikom sieci na kontrolowanie właściwości sieci NETIASPOT's

 

Włącz automatyczne czyszczenie starych nieużywanych usługi UPnP Publikacja połączenia WAN:

U mnie po prostu była opcja UPnP Enable/Disabled.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupujcie Fify od EA, Oni lecą na marce, co by tam nie zjebali , czy magicznego nie zrobili to sprzedaż i tak będzie zajebista dlatego, że to piłka o nazwie Fifa. Zupełnie jak stare zespoły muzycznego typu Depeche Mode - nic nowego , fajnego nic już nie są wstanie nagrać ale maniacy i tak kupią nową płytę.
Nie dam się na to nabrać kolejny raz! Czas wyciągnąć wnioski ! 

Marzy mi się piłka zupełnie innego producenta, z nowym podejściem i pomysłami aby firma która piszę grę myślała o frajdzie z grania, a nie wyłącznie zarabiania! W Sensible World Of Soccer grało się latami i nigdy się nie nudziła, ba można było podkręcać piłkę, trzymając w ręku joystick miało się wrażenie, że to właśnie ode mnie zależy gdzie ta piłka poleci ! Tylko naprawdę dobrzy piłkarze mieli przyklejoną piłkę do nogi, reszcie uciekała! To było coś ! Któregoś dnia zdałem sobie sprawę, że w grach typu Fifa czy Pro Evo, gdzie kamera jest na ogół jak w TV ( znaczy się z boku ) nigdy ale to nigdy nie będzie dało się podkręcać tak fajnie piłki ...czując, że zrobiłem to sam... Tu wszystko tylko los, przypadkowość. Gdzie tu frajda ? gdzie przyjemność!? Zamiast cieszyć się z każdego meczu to mam wrażenie (od fify 13) że grając w tą grę nie uczestniczę w niej tylko oglądam jakąś retransmisje ! Walić nazwiska, ładne buźki czy stadiony! Ja pragnę rywalizacji i grywalności ,a nie gry dla każdego byle sprzedać !!! 

Ps wiem, że są ustawienia manualne. Pozdrawiam  :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mnie powoli to już denerwować. Najpierw jeden wielki lag musiałem grzebać w routerze by to ustawić. Teraz próbuję wyszukać gracza to muszę ponawiać z 3/4 razy bo wyskakuje mi komunikat że słabe połączenie NAT. NIGDY nie miałem takich problemów w innych grach. Bug za bugiem nie daje mi się cieszyć fajną rozgrywką. Echhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając posty ludzi, którzy już grają dochodzę do wniosku, że chyba lepiej zacząć grać kilka dni po premierze i wiedzieć na co się przygotować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da nikomu w 100% dogodzic wszystkim i zrobic idealna gre. Bo to tylko gra !!! a marudzicie jak stare baby na targu i z roku na  rok to samo. Przyzwyczaicie sie ze gra telewizyjna nigdy nie bedzie idealna jak gra na zywo patrz. Polska reprezentacja :) tez jakby rozmyta niedociagnieta itd itd. Boryc puszcza szmaty ze srodka  :) Po prostu fifa wziela to wszystko z realnej pilki. Pozdro

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobię mały update odnośnie wrażeń. Otóż wydaje mi się, że był jakiś cichy update, bo strzały techniczne już nie wchodzą jak w masełko z 20-25 metra, a dużo lepiej uderza się również z prostego podbicia (swoją drogą jest trofka za zdobycie bramki prostym podbiciem, a cały czas mi nie wchodzi mimo faktu, że zalutowałem już kilkanaście goli zza pola karnego). Gra w końcu zaczęła sprawiać mi przyjemność i w pełni mogę ją wszystkim polecić. Zdecydowanie zwolniła także rozgrywka, co jest dużym plusem.

 

Niestety łyżką dziegciu w beczce miodu w dalszym ciągu pozostaje oprawa wizualna. Dla mnie niedopuszczalny jest fakt, że gra na NG nie posiada wygładzania i zawodnicy na niektórych zbliżeniach wyglądają jak sprzed 5 lat, bo wszędzie mają ząbki.

Edytowane przez Geble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos uPnP - mialem wylaczone wczesniej (oczywiscie sprawdzilem dla potwierdzenia), wczoraj rozegralem 3 mecze sezonow online i niestety tnie. Czy to mozliwe, ze u mnie jest ok, a winaezy po stronie przeciwnika? Chyba nie, prawda? Raczej po stronie serwerow.

W ogole zastanawiam sie, czy moze bedzie tak, ze wszystkie te bugi online zniknal wraz z oficjna premiera. Oby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupujcie Fify od EA, Oni lecą na marce, co by tam nie zjebali , czy magicznego nie zrobili to sprzedaż i tak będzie zajebista dlatego, że to piłka o nazwie Fifa. Zupełnie jak stare zespoły muzycznego typu Depeche Mode - nic nowego , fajnego nic już nie są wstanie nagrać ale maniacy i tak kupią nową płytę.

Nie dam się na to nabrać kolejny raz! Czas wyciągnąć wnioski ! 

Marzy mi się piłka zupełnie innego producenta, z nowym podejściem i pomysłami aby firma która piszę grę myślała o frajdzie z grania, a nie wyłącznie zarabiania! W Sensible World Of Soccer grało się latami i nigdy się nie nudziła, ba można było podkręcać piłkę, trzymając w ręku joystick miało się wrażenie, że to właśnie ode mnie zależy gdzie ta piłka poleci ! Tylko naprawdę dobrzy piłkarze mieli przyklejoną piłkę do nogi, reszcie uciekała! To było coś ! Któregoś dnia zdałem sobie sprawę, że w grach typu Fifa czy Pro Evo, gdzie kamera jest na ogół jak w TV ( znaczy się z boku ) nigdy ale to nigdy nie będzie dało się podkręcać tak fajnie piłki ...czując, że zrobiłem to sam... Tu wszystko tylko los, przypadkowość. Gdzie tu frajda ? gdzie przyjemność!? Zamiast cieszyć się z każdego meczu to mam wrażenie (od fify 13) że grając w tą grę nie uczestniczę w niej tylko oglądam jakąś retransmisje ! Walić nazwiska, ładne buźki czy stadiony! Ja pragnę rywalizacji i grywalności ,a nie gry dla każdego byle sprzedać !!! 

Ps wiem, że są ustawienia manualne. Pozdrawiam  :)

Koledze płacą za pisanie takich rzeczy? O Fifie 14 tak samo sie wypowiadales :blink:

"

16 luty 2014 - 03:26:51

Nie grajcie w to dno, nie czuje w tej grze, ze jak wygram czy przegram, to ze moja w tym byla zasluga, loteria i jeszcze raz loteria :> Proponuje panom z EA zrobic jakis turniej miedzy pracownikami, wtedy szybko zobaczyliby jak płytka jest ta gra :> "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos uPnP - mialem wylaczone wczesniej (oczywiscie sprawdzilem dla potwierdzenia), wczoraj rozegralem 3 mecze sezonow online i niestety tnie. Czy to mozliwe, ze u mnie jest ok, a winaezy po stronie przeciwnika? Chyba nie, prawda? Raczej po stronie serwerow.

W ogole zastanawiam sie, czy moze bedzie tak, ze wszystkie te bugi online zniknal wraz z oficjna premiera. Oby...

A znasz przeciwnika? Bo grając ze znajomymi, którzy też wyłączyli uPnP, nie miałem żadnego przypadku lagowania, natomiast grając sezony online co rusz natrafiałem na klatkowanie. Wina nie leży po Twojej stronie tylko po tej drugiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie odnośnie Wirtualnych Klubów. Jestem kapitanem drużyny i jak wciskam trójkąt to bramkarz nie reaguje jak we wcześniejszych fifach. Gdzieś na pewno jest ustawienie sterowania bramkarzem (ręczne lub SI), ale nie mam pojęcia gdzie? Pomożecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę zrobic taki bajer? Mam fife z us store, gram na koncie eu. Mam fife14 eu. Kupiłbym fp na koncie eu w fifie 14 i przetransferowal je na fife 15 na tym samyn koncie eu. Ijak wyglada transfer? Gdzieś to trzeba włączyć czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo ci przeniesie przy pierwszym uruchomieniu FUT15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam gram na PS4 juz pare meczow kariery Man Utd rozegralem na zawodowcu i jestem bardzo zadowolony z gry, ale zauwazylem kilka malutkich bledow (nie zwiazanych z silnikiem meczu):

1) Głupie artykuły w gazetach: grałem mecz z QPR gdzie obecnie gra Rio Ferdinand, była gwiazda United, wiadomo ze na Old Trafford jest on uwielbiany natomiast w FIFIE pisze że kibice go nienawidzą za odejście (bzdura ostatnio miał nawet owacje na stojąco w prawdziwym meczu) a takze (pokonalem QPR) było napisane: "Ferdinand żałuje odejścia, myślał że przechodzi do lepszego, silniejszego rywala, natomiast musiał znieść gorycz porażki", coś takiego, no bzdura totalna, przecież obecnie Rio jest słaby i poszedł do beniaminka a tam napisali jakby był cały czas kozakiem i odszedł np.: do Chelsea albo City. 

Podobnie z Kagawą, wieczny rezerwowy w MU, a jak przegrałem mecz to pisało że United żałuje odejśćia gwiazdora i przez to przegrałem.

2)Jak robię dwie zmiany i np.: wchodzi obronca za obronce i napastnik za napastnika to jest pokazane jakby obronca wchodzil za napastnika i na odwrót, mały błąd, może załatają go kiedyś.

 

PS.: Kod na złote paczki i inne DLC zapowiedziane będzie wysyłany e-mailem w dniu oficjalnej premiery, w piątek... no właśnie ale premiera jest jutro, więc nie wiem czy to błąd sprzedawcy czy jak, nie mniej jednak spodziewam się tych kodów na e-mailu w piątek albo i jutro, muszą je odebrać od dystrybutora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko ! Chłopcy :)

 

Już widzę jakim błędem było wyrazić opinię o tym co myślę na temat nowoczesnych gier piłkarskich :)

 

Koledze płacą za pisanie takich rzeczy? O Fifie 14 tak samo sie wypowiadales  :blink:

 

Podziwiam za wnikliwość . WOW - szkoda tylko, że słabo szukałeś bo pozytywnych postów na tym forum miałem dużo więcej ale doceniam starania :) 

 

Że też Ci się chce pisać głupoty nawet nie mając pełnej wersji, chyba że masz szablony i tylko wklejasz przy każdej premierze FIFy. 

Za całokształt wręczam Ci order Virtuti Cebulari ! Zostajesz cebulakiem roku 2015! Brawo. 

 

Dziękuje bardzo za order ! 

Jesteś wróżbita Maciej ? Skąd wiedziałeś, że użyłem szablonów? 

Wręczam order Macieja :)

fce5575942_wrozbita_maciej_mowi_ze_dzisi


Ucinam dyskusję  - CIACH !


 

Edytowane przez gugsolina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety szablony wypowiedzi zawodników/trenerów itp. są niezmiennie takie same od kilku edycji. Jest to monotonia, bo człowiek oczekuje czegoś nowego, a tu wiecznie to samo. Dalej trafia się, że w meczu pucharowym dajemy odpocząć podstawowemu zawodnikowi, a na następny dzień ten zaczyna pociskać pierdoły, że jak podpisywał kontrakt to warunki były inne i musi się zastanowić nad przyszłością w klubie  :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uciąć to ty se możesz ale małego chłop dobrze napisał idź graj w pesa i nie spamuj to jak nie masz nawet gry...

Co do błędów jakie zobaczyłem to strasznie dużo kartek wpada za byle pierdoły. Grałem z bratem i nawet wślizgów nie robiłem za samą walkę bark w bark ja skończyłem mecz w 9 a brat w 10...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×