Skocz do zawartości
Krosek

FIFA 15

Rekomendowane odpowiedzi

Ja idę do sklepu jutro po swojego boxa, tak się śmieje bo z obserwacji internetu można dojść do takiego wniosku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak u was z FUT bo u mnie klub który założyłem przy fifie 13 był w 14 (ps3) nagle zmienil nazwe przy fifie 15 (ps4) gdzie moge zmienic nazwe klubu ? i czy ja nie widze centrum tworzenia nie ma ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja idę do sklepu jutro po swojego boxa, tak się śmieje bo z obserwacji internetu można dojść do takiego wniosku :)

Kolejny malkontent który gry jeszcze nie doświadczyl osobiscie a wyroki feruje na podstawie opinii innych.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny malkontent który gry jeszcze nie doświadczyl osobiscie a wyroki feruje na podstawie opinii innych.

Bo ci żyłka pęknie dzieciaku.

Czytaj że zrozumieniem, śmieje się a nie narzekam. For fun poprostu żartuje, aczkolwiek troszkę jest w tych żartach prawdy^^

Dla mnie Fifa 15 to najważniejsza gra tego roku więc ochłoń.

Na marginesie napisze, ze opinie innych graczy są dla mnie bardziej wartościowe od opinii fachowców z branży więc nie zwracam uwagi na to jakie gra ma noty tylko przy wyborze gry kieruje się opiniami innych np na tym forum.

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z serii 'mały szczegół' , to denerwuje mnie ten pasek na dole ekranu który wyświetla składy na początku meczu. Ok jest to fajny bajer i buduje klimat( mimo ze gdy nastapi pierwsze kopniecie to juz nikt tego nie czyta :biggrin:),ale EA zastosowało mistrzowski patent, że gdy pojawia się ten pasek to znika mini mapa. Od zawsze grywam w gry piłkarskie na kamerze podobnej w pewnym stopniu do tej z TV,w fifie 15 używam tej domyślnej ( nie potrafie się przestawić na tą która ukazuje prawie całe boisko, dla mnie to potworna katorga gra na takiej), i przez tą dłuższą chwile jestem jak dziecko we mgle bez tej mini mapy, bo nie do końca wiem komu mam grać ;>

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam budget playerow z bundesligii;

Ramos - swietny ST, skacze jak Lebron, szybki, silny, swietny !
Mkhitaryan +1 * sztuczek, 86 pace, idealnie

Leno - Neuer jr tyle w temacie

Sokratis - bestia, must have absolutny

KP Boateng, silny solidny CM

 

http://www.futhead.com/15/squads/1540262/

Edytowane przez Van der Fck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z serii 'mały szczegół' , to denerwuje mnie ten pasek na dole ekranu który wyświetla składy na początku meczu.

Można to bez problemu wyłączyć w ustawieniach :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam do Was 2 pytania. Czy grając w sezony online, też wyszukuję Wam przeciwników z innych kontynentów ? Na 14 meczy, tylko dobrało mi 3 razy graczy z Europy, a tak to USA, albo Arabia Saudyjska. W opcjach sieciowych mam zaznaczone, żeby wyszukiwało przeciwników blisko mojej lokalizacji. I drugie pytanie: czy też macie takie przycinki podczas meczów online ? Nie są to lagi, tylko coś w stylu stop-klatki na 1-2 sekundy. Miałem tak w każdym meczu w którym grałem, z graczami z Europy trochę rzadziej niż z resztą (próbowałem z wyłączeniem opcji UPNP w routerze, ale nic to nie dało).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam pytanie odnośnie Wirtualnych Klubów. Jestem kapitanem drużyny i jak wciskam trójkąt to bramkarz nie reaguje jak we wcześniejszych fifach. Gdzieś na pewno jest ustawienie sterowania bramkarzem (ręczne lub SI), ale nie mam pojęcia gdzie? Pomożecie?

Koledzy ponawiam pytanie, bo już nie mogę wytrzymać z tymi bramkarzami z wirtualnych klubów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że EU to nie Polska gdzie grę wystawia się na pułki przed premierą, w Europie jest to nie do pomyślenia, mieszkam w Holandi i wczoraj zwiedzilem 4 sklepy blisko godziny zamknięcia i absolutnie nie było mowy o kupnie gry! Każdy mówił ale proszę pana mnie obowiązuje umowa...

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że EU to nie Polska gdzie grę wystawia się na pułki przed premierą, w Europie jest to nie do pomyślenia, mieszkam w Holandi i wczoraj zwiedzilem 4 sklepy blisko godziny zamknięcia i absolutnie nie było mowy o kupnie gry! Każdy mówił ale proszę pana mnie obowiązuje umowa...

Jedni mogą grać wczesniej w Fife drudzy legalnie zioło palić,... sprawiedliwie :biggrin:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem kod na na te darmowe paczki FUT ale miałem tylko 2 brązowe dostanę te paczki z kodu w jakiś inny dzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem kod na na te darmowe paczki FUT ale miałem tylko 2 brązowe dostanę te paczki z kodu w jakiś inny dzień?

Dostaniesz w kazdy Poniedzialek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz w kazdy Poniedzialek.

 

A mieliście kod w płycie? bo swój zamówiłem ze sklepu electro i nie było nic w środku. Czekałem do dziś, bo gdzieś wyczytałem, że czekać do premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa komuś angielski komentarz w UT? Co ustawie anglika to sobie sam przestawia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie kodów nie ma w pudełkach!!! Jakby tak było to jaki sens miałby wtedy preorder!? Dziś mają być rozsyłane mailowo... Ci co kupili grę "z półki" żadnych paczek nie dostaną :) No chyba, że kupili wersję UT ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, gracie w pudelkowe wersje czy mozna juz sciagnac z online store? bo widze premiera w PL jest dzis, a w online store mam date jutrzejsza :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, gracie w pudelkowe wersje czy mozna juz sciagnac z online store? bo widze premiera w PL jest dzis, a w online store mam date jutrzejsza :/

 

Premiera na sklepie jest dzisiaj w nocy z 25 na 26.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że EU to nie Polska gdzie grę wystawia się na pułki przed premierą, w Europie jest to nie do pomyślenia, mieszkam w Holandi i wczoraj zwiedzilem 4 sklepy blisko godziny zamknięcia i absolutnie nie było mowy o kupnie gry! Każdy mówił ale proszę pana mnie obowiązuje umowa...

No trochę uogólniłeś. Pamiętam że z 3 lata temu bodaj we Francji ludzie tydzień przed premierą gry wysyłali zdjęcia tuż po jej kupnie. Gra nie była wystawiona na półkach raczej ale wiadomo jakim sposobem ktoś ją kupił, myślę że takie rzeczy są możliwe wszędzie tylko po prostu my o tym nie słyszymy, bądź się o tym nie mówi tyle co u nas ;] To taki mały offtopic.

A propos samej gry, czy w angielskim komentarzu zamiast dwóch par jest już tylko jedna, czy to w wersji cyfrowej z US jest tak że została jedna para? Nie interesowałem się tym więc nie wiem czy zrezygnowano z jednej pary, także w razie czego proszę o wybaczenie mojej niewiedzy :P

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj w Saturnie wersję Ultimate Team za 239 zł. Nie wiem czy to drogo czy tanio, daję znać jakby kogoś interesowała wersja UT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa komuś angielski komentarz w UT? Co ustawie anglika to sobie sam przestawia...

Te tak mam... póki co skutecznie mnie to odrzuca od UT.... Słuchać komentarza z Fify 09 mi się nie chce po raz n-ty.... :down:

 

BTW Kto podkłada głos w menu UT? (po pierwszym uruchomieniu , jak jeszcze się samouczki odpalają)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza jak cholera ten Szpakowski w FUT, może da się jakoś zmienić. Doda mnie ktoś do PSN? u mnie wszyscy znajomi mają PS3, jedna PS4 ale nie będzie kupować FIfy. A jest kilka trophy ze znajomym. :) MarcinKa90 login.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku gry wybieramy angielski i juz szpaka nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×