Skocz do zawartości
djbochen

[Poradnik] Jak strzelać do helikopterów ze SMAW/RPG ?

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze co pomyślałem to "to chyba troll i zaraz powie coś w stylu "strzelać należy końcem który wysyła pocisk XD"".

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani to celnie, ani to dobrze...  W wiekszosci to czysty przypadek, ze trafil. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradnik w porządku, wszystko wytłumaczone, z różnymi przykładami no i z komentarzem, a nie jak w większości z napisami.
Co prawda, gram w BFa na PC i czasami udaje mi się tak heli ściągnąć, ale nie wyobrażam sobie tego zrobić na padzie ;p Szacun!

Co do komentarza, to cały dzień się zastanawiałem do kogo masz podobny styl mówienia, aż teraz mnie oświeciło:

 

http://youtu.be/ugN5zlwQ45U

 

Oczywiście bez obrazy ;)

Podobnie pauzy robisz ;P 

Edytowane przez Kisiel-PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co pomyślałem to "to chyba troll i zaraz powie coś w stylu "strzelać należy końcem który wysyła pocisk XD"".

 

Ja? Trolem? tylko na PoluBitwy :)

 

Ani to celnie, ani to dobrze...  W wiekszosci to czysty przypadek, ze trafil. :)

W sumie pierwsze celne strzały, na początku Battlefieldowej "kariery"  to była kwestia przypadku :)

 

 

Co do komentarza, to cały dzień się zastanawiałem do kogo masz podobny styl mówienia, aż teraz mnie oświeciło:

 

http://youtu.be/ugN5zlwQ45U

 

Oczywiście bez obrazy ;)

Podobnie pauzy robisz ;P 

Buhaha :) Aż prawie monitor oplułem :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani to celnie, ani to dobrze...  W wiekszosci to czysty przypadek, ze trafil. :)

 

Ja używam RPG7 jako PLOT. Trafienia nie są przypadkowe i dają więcej frajdy niż jakieś igły/strzały. Kiedyś dużo grałem w Q3A na q3dm17 i tam podobne założenia - trzeba przewidzieć gdzie poleci śmigło i posłać pocisk aby przeciął tor lotu śmigła. Czysty przypadek to jest jak walniesz na pałę w niebo i nagle Vehicles Destroyed 100  jak na moim poniższym montażu w pierwszej akcji. Ja tego samolotu tam nawet nie widziałem...

 

Edytowane przez melankolic
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam RPG7 jako PLOT. Trafienia nie są przypadkowe i dają więcej frajdy niż jakieś igły/strzały. Kiedyś dużo grałem w Q3A na q3dm17 i tam podobne założenia - trzeba przewidzieć gdzie poleci śmigło i posłać pocisk aby przeciął tor lotu śmigła. Czysty przypadek to jest jak walniesz na pałę w niebo i nagle Vehicles Destroyed 100  jak na moim poniższym montażu w pierwszej akcji. Ja tego samolotu tam nawet nie widziałem...

 

Pięknie, pięknie. Tylko w dwóch czy trzech momentach zdaję się jakby pocisk minął już helikopter a tu nagle punkty wpadają. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×