Skocz do zawartości
Patricko

Rise of the Tomb Raider

Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji - potwierdzono także Lara Croft and the Temple of Osiris, z 4-osobowym coopem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec 2015 to już chyba trochę za daleko w nową generację, żeby babrać się z past genami. Z drugiej strony, to Square, więc wszystko możliwe.


 

Guardian of Light jest świetny, wiec na Osirisa czekam tym bardziej! No, powoli zaczynam widzieć powody, by odkładać na PS4. Niech tylko Sony dołoży do pieca na swojej konferencji.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i się zesrało!

Gra podobno exem na Xone (całkowitym i NIE czasowym)  :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RIP LARA :sad::( przejada sie z sprzedaza i zmienia zdanie po paru mscc :pardon: :pardon:

Podziwiam optymizm ;) 

Titanfall też pewnie wyjdzie na PS4, bo się słabo na XONE sprzedał ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwny ruch ms musial posmarowac sporo zeby wydali ta gre na xone zwazywszy ze zdecydowana wiekszosc posiada ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czaję. Jestem przekonany, że Square Enix i Crystal Dynamics zarobiłoby więcej, gdyby wydali tą grę także na PS4 i PC. W swoim czasie będą jeszcze żałować tej decyzji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo ile im MS sypnął kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok czyli marka która zawdzięcza swój sukces po części konsolom Sony (sprzedaż, reklamy itp.) teraz zmienia obóz i pokazuje faka graczom innych platform?

To po ch@# było to całe pierd@#$nie przy Tomb Raider Definitive Edition na PS4 ? Na filmikach twórcy krzyczeli jakie to ps4 jest zajefajne, że dopiero teraz mogą napakować w uj nieziemskich efektów. I po co ? Kasy już nałapali dwa razy. Ok, nie będzie na ps4 to jedno ale nie będzie też na PC ?

Jestem oficjalnie wku@#$iony. Już nie tyle na xbox one czy microsoft ale na Crystal Dynamics. Jedna z najlepszych gier 2013 roku, jedna z moich najlepszych gier ever i teraz nie pogram w sequel ? Tomb raider był zawsze grą multiplatformową.  CD zadziera nie tylko ze społecznością sony ale także z tą na PC. Oby im te dolary w ich nienażartych gębach stanęły.

Edytowane przez Lijon
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy tylko jestem ile do gadania mają CD, a ile Square. Sądzę, że to raczej Japończycy się sprzedali jak największe szmaty - innego określenia nie mam.

Ciężko mi mieć pretensje do MS, które ratuje się jak może - z ich strony to mądry ruch. Sęk w tym, że żaden poważny wydawca nie powinien się na to zgodzić.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam optymizm ;)

Titanfall też pewnie wyjdzie na PS4, bo się słabo na XONE sprzedał ;)

 

Pi si, pi si, pi si, chyba, ze tam tez sie nie sprzedalo. Poza tym TR nigdy nie bylo exem, do teraz... :D

Edytowane przez Tangul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi mieć pretensje do MS, które ratuje się jak może -

Dokładnie. Jest nawet takie powiedzenie "Jak suka nie da, to pies nie ruszy".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyborna metafora milordzie.

 

 

Sony musi mieć coś w rękawie, chyba, że sami byli zdziwieni tym ogłoszeniem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno - jak ktoś może pisać "Brawo Microsoft", "Mocny cios od Microsoftu", "Xbox One zyskał ważnego asa w rękawie" itd, itp. ?

Po ilości hejtu jaki spadł na Microsoft/Xbox One/Square Enix/Crystal Dynamics  - to jak dla mnie nie zyskali nic w oczach graczy/fanów Tomb Raider.

Nie mamy lepszej konsoli ? Nie mamy lepszych gier/marek ? Nie możemy wyciągnąć 1080p w naszych grach ? Nie ma problemu - wykupmy sobie lepsze gry i ludzie będą musieli kupić naszą konsolę. Ale co to ? Gracze protestują ? Kto by pomyślał.

Mam nadzieję że przez ten incydent w przyszłości nie będą tego dalej praktykować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym móc powiedzieć to samo, ale to średnie pocieszenie :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, naprawdę aż tak wam na tej grze zależy. Jeszcze zrozumiałbym jakby to był nowy Wiedźmin. Uwierzcie że w tym czasie będzie w co grać :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno - jak ktoś może pisać "Brawo Microsoft", "Mocny cios od Microsoftu", "Xbox One zyskał ważnego asa w rękawie" itd, itp. ?

Po ilości hejtu jaki spadł na Microsoft/Xbox One/Square Enix/Crystal Dynamics  - to jak dla mnie nie zyskali nic w oczach graczy/fanów Tomb Raider.

Nie mamy lepszej konsoli ? Nie mamy lepszych gier/marek ? Nie możemy wyciągnąć 1080p w naszych grach ? Nie ma problemu - wykupmy sobie lepsze gry i ludzie będą musieli kupić naszą konsolę. Ale co to ? Gracze protestują ? Kto by pomyślał.

Mam nadzieję że przez ten incydent w przyszłości nie będą tego dalej praktykować.

Pechunio :) A tak swoja droga, to jest rynek i wygrywa lepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, naprawdę aż tak wam na tej grze zależy. Jeszcze zrozumiałbym jakby to był nowy Wiedźmin. Uwierzcie że w tym czasie będzie w co grać :) .

 

Nie wiem ile masz lat, ale jakbyś od prawie 20 był z tą serią, na kilku różnych platformach, to pewnie byś nie zadawał głupich pytań :)

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, naprawdę aż tak wam na tej grze zależy. Jeszcze zrozumiałbym jakby to był nowy Wiedźmin. Uwierzcie że w tym czasie będzie w co grać :) .

W moim przypadku wygląda to trochę inaczej, wiedźmina bym przebolał ale nie tomb raider. Najlepsza seria ever! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po za tym restart serii był na tyle udany, że naprawdę wiele osób czekało na następną część przygód Lary na ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×