Skocz do zawartości
Patricko

Rise of the Tomb Raider

Rekomendowane odpowiedzi

Cenę obniżą na zachodzie, a my pewnie i tak kupimy za 219zł  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenę obniżą na zachodzie, a my pewnie i tak kupimy za 219zł  ;)

Jak coś jest w USA za $40 to u nas też jest taniej, więc nie wiem skąd takie głupoty ci do głowy przyszły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem, redaktorzy uważają, że Rise of the Tomb Raider w wersji na PS4 zostanie wydane przez Square Enix w ostatnim kwartale 2016 roku.

Wyrwałeś to z kontekstu celowo, czy nie chciało Ci się czytać całości?

Jak coś jest w USA za $40 to u nas też jest taniej, więc nie wiem skąd takie głupoty ci do głowy przyszły :)

Zazwyczaj jak w us coś jest za 40 dolców, to u nas za 40 euro. A to z tego co pamiętam nie jest to samo :) Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem, że kosztuje tyle samo tylko, że jest tańsze niż normalna 60 dolarowa pozycja. Przykłady God of War remaster $40 u nas 144zł, The Last of Us też kosztowało jakoś 150-170 jak dobrze pamiętam, a w USA była chyba za $40 (już nie pamiętam dokładnie). Nie wiem jak to wygląda w przypadku pudełek/sklepów stacjonarnych bo nie kupuje tam :)

 

A no i jeszcze Metro Redux :)

Edytowane przez Turin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tak było jak piszesz.

Ja chcę w to zagrać bardzo. Jeśli w zamian za czekanie dostanę taką cenę, to poczekam....  może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie wydadzą tej części na PS4 przynajmniej do kwietnia przyszłego roku. U4 będzie w marcu więc Lara zostałaby znokautowana. Przed marcem nie ma szans bo dla MS to nie byłby interes - ex na 2 miesiące. Tak więc osobiście celuję na czerwiec lipiec przyszłego roku. Gdyby jednak zrobili święta 2016 byłbym naprawdę zawiedziony bo nowa Lara naprawdę trafia w moje gusta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie wydadzą tej części na PS4 przynajmniej do kwietnia przyszłego roku. U4 będzie w marcu więc Lara zostałaby znokautowana. Przed marcem nie ma szans bo dla MS to nie byłby interes - ex na 2 miesiące. Tak więc osobiście celuję na czerwiec lipiec przyszłego roku. Gdyby jednak zrobili święta 2016 byłbym naprawdę zawiedziony bo nowa Lara naprawdę trafia w moje gusta. 

zerknij stronę wcześniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe info na temat Rise of the Tomb Raider na PS4. Square enix potwierdza roczną ekskluzywność na xboxa, premiera na PS4 - święta 2016.

 

http://gematsu.com/2015/07/rise-tomb-raider-coming-pc-early-2016-ps4-holiday-2016

http://tombraider.tumblr.com/post/124843126455/square-enix-announces-rise-of-the-tomb-raider-for

 

Jak dla mnie spoko, pewnie jeszcze dostaniemy ulepszoną wersję ze wszystkimi dodatkami. 2016 będzie tak napchany że spokojnie sobie do świąt poczekam.

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli goście od przecieku kolejni raz mieli rację

 

Bajeczka o exie na zawsze została zweryfikowana dość sporo przed premierą.

Raczej spodziewałem się że nastąpi już po wydaniu na XOne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ktoś wreszcie ogarnął że na koniec 2015 będzie ok. 30 mln sprzedanych PS4 na rynku, a to już spory kawałek tortu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok po premierze na X'a? Troche sporo, obstawialem max 6 miesiecy. Lepiej zeby to faktycznie bylo poprawione, albo chociaz cena nie byla zaporowa jesli zrobia zwykly port.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kogo rok dla tego rok, ja grę ogrywam na początku 2016 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, można ogarnąć na blaszaku, jako że MS za tym stoi to jakość portu powinna być co najmniej dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli goście od przecieku kolejni raz mieli rację

 

Bajeczka o exie na zawsze została zweryfikowana dość sporo przed premierą.

Raczej spodziewałem się że nastąpi już po wydaniu na XOne

Przecież od dawno było wiadomo, że to czasówka, a tego roczne E3 tylko to potwierdziły.

 

Trzeba kupić XO, nie będę czekał rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do tego 2016 to w co grać?

Nie trolluję pytam poważnie, bo ps4 póki co się kurzy.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W uj bardzo dobrych gier, z tym, że multiplatformowych ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W uj bardzo dobrych gier, z tym, że multiplatformowych ;)

To racja ale w sprawie exów to sony mogło by się już w końcu zacząć przynajmniej wstydzić ze są prawie nikim a kiedyś byli mistrzami w tym segmencie.  A lara wyjdzie to wyjdzie to co zobaczyłem na trailerze na e3 to zero podjarki. Znowu szykuje się gra za rączkę spokojnie do celu gdzie gra nie pozwoli ci spaść w przepaść i pełno pseudo animacji gdzie z gry zostaje mało co. Tak to widziałem na tym trailerze gdzie ona uciekała w tym śniegu i lodowcu. Próbują małpować Nathana na potęgę. Lepiej by poszli swoją drogą jak to miało miejsce na psx-ie. Liczenie pixeli i mega dokładne skoki, Skakanie co misję do innego miejsca. To było fajne w larze. Miała ta seria swoją charakterystykę a teraz małpa nathana i kupować bo fajne animacje.

Edytowane przez vincent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W uj bardzo dobrych gier, z tym, że multiplatformowych ;)

Masz na pewno rację, ale ja z multiplatformowych lubię głównie Fifę, Wiedźmina i właśnie TR...

Kupiłem PS4 z ogromnym smakiem na kolejne Uncharted, TLoU, God of War itd... Marki, które spowodowały u mnie zamiłowanie do konsol Sony i co?

I od zakupu konsoli nic. Oprócz reklamacji dwóch padów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do tego 2016 to w co grać?

Nie trolluję pytam poważnie, bo ps4 póki co się kurzy.

Szybka lista gierek które ja zamierzam ogarnąć (lista ma charakter poglądowy, sporo tytułów jeszcze nie ma konkretnej daty i pewnie o czymś zapomniałem)

 

Sierpień

- Everybody's gone to rapture (ex)

- Until Dawn (ex)

Wrzesień

- MGS V

- rozważam Mad Max

- NBA 2k16 lub Fifa

- Tearway (ex)

Październik

- Assasin

- Uncharted NDC (ex)

Listopad

- Fallout

- Być może nowy NFS i SW Battlefront

Grudzien

 - Hitman

 

Do tego dochodzą jeszcze takie tytuły jak:

Firewatch (ex)

Soma - Genialny horror kolesi od Amnesii (ex)

RIME (jak ktoś nie wie co to, to polecam się zapoznać) (ex)

Broken Sword - serpent curse

 

 

No i gry które mnie osobiście nie interesują ale mogą być całkiem spoko jak:

 

Just Cause

No man's sky (ex)

Tommorow's children (ex)

 

+ jeszcze pewnie jakieś ciekawe indory, więc jest tego całkiem sporo, na czas operacyjny jakim ja dysponuję to jest to ilość zadowalająca.

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to nadal multiplatformy, oprócz No man's sky którego sam jestem ciekaw.

Dobra, z mojej strony koniec, bo zrobi się ogromny off top.

Uważam mimo to, że 1,5 roku to cholernie długo na tak świetną grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne że długo, ale lepiej późno niż wcale - tak jak to się na początku zapowiadało. Ja się cieszę że będzie bo to bankowo świetny tytuł.

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na pewno rację, ale ja z multiplatformowych lubię głównie Fifę, Wiedźmina i właśnie TR...

Kupiłem PS4 z ogromnym smakiem na kolejne Uncharted, TLoU, God of War itd... Marki, które spowodowały u mnie zamiłowanie do konsol Sony i co?

I od zakupu konsoli nic. Oprócz reklamacji dwóch padów.

W tym roku były jak dla mnie b,dobre gry jak Bloodborne i The Order (fuck hejters :D, dla mnie kozak giera-lubie samograje). W Uncharted nigdy nie grałem, czekam na październikową kolekcję, mam nadzieję, że się nie rozczaruję jak w przypadku God of War, wszyscy się tym tak jarali, pograłem z 2h i nie wiem skąd te zachwyty. Bardziej podobało mi się Enslaved, Castlevania: Lords of Shadows (jedynka ofc) czy DmC. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zyga tak broni ps4, że jakby zapowiedzieli same indory w 2016 to i tak by się upierał że Sony jest the Best , nie miej na tego za złe ale jesteś chyba fan boyem nr 1 na naszym forum. Czasami przesadzasz z tym podniecaniem się na temat ps4

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zyga tak broni ps4, że jakby zapowiedzieli same indory w 2016 to i tak by się upierał że Sony jest the Best , nie miej na tego za złe ale jesteś chyba fan boyem nr 1 na naszym forum. Czasami przesadzasz z tym podniecaniem się na temat ps4

Terminator-talk_to_the_hand_man.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×