Skocz do zawartości
Patricko

LittleBigPlanet 3

Rekomendowane odpowiedzi

Recenzje zbiera średnie, podobno masa bugów .. Czy teraz nie da sie wydac gry bez bugow na dzien dobry?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktos byl zainteresowany:

Gamespot - 7/10
Games Radar – 4/5
IGN – 6.8/10
Polygon – 7/10
Game Informer – 8.5/10
Joystiq – 4.5/5
God Is A Geek – 8/10
Push Square – 8/10
Shack News – 7/10
LazyGamer – 8/10
USgamer 10/10
NZGamer 9.6/10
Gaming Age 5.8/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bida straszna. Ponoć te dodatkowe postacie mają niewiele do roboty i ich potencjał nie został wykorzystany do końca. Podejrzewam, że gdyby nie bugi to gra dostałaby wyższą notę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagramy, będziemy oceniać. Wisi mi subiektywna ocena jakiegoś pismaka, który widział demo lub betę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagramy, będziemy oceniać. Wisi mi subiektywna ocena jakiegoś pismaka, który widział demo lub betę.

 

Lennox niestety, pare recek ktore przeczytalem wspominaly o bugach mimo pobranego day0 patch.

Choc chyba te bledy az tak im nie dopiekly bo oceny czesto byly na poziomie 70 i wyzej.

 

Niemniej zgodze sie ze poczeka sie to bedzie wiecej opinii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 dni do premiery takiego fajnego tytułu a tu cisza :)

Wiesz 3 raz to samo. Do tego ludzie zaczynają pisać że te dodatkowe postacie na siłe i niewykorzystane no więc i takie zainteresowanie. Ja powiem tak gdy ogłosili lbp3 na ps4 to byłem pewny że wtedy wejdą w pełne 3d czyli tworzenie plansz na modłę Crasha z psx lub innego mario3D worlda a tak 3 raz wciskanie tego samego już się przejadło. Liczyłem na rewolucje na ps4 a jest wyciskanie jaj z mamony ile się da z tej marki. To nawet już ludzie z media molecule nie robią. Dają tylko swoje błogosławieństwo i hulaj dusza co się dzieje z ta marką. Szkoda bo jedynka to na swoje czasy to była rewolucja na to samo liczyłem na ps4 a to ciągle ta sama gra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Little Big Planet to monotonia i skok na kasę to ja nie wiem jak skomentujesz serie COD?! Wszyscy wiedzą, że ta seria skończyła się na MW2, a i tak nie brakuje głupich dzieci, które moczą się na myśl o nowym COD'zie. Co więcej było porównanie i goście na chama zrzynają sceny z poprzednich części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Little Big Planet to monotonia i skok na kasę to ja nie wiem jak skomentujesz serie COD?! Wszyscy wiedzą, że ta seria skończyła się na MW2, a i tak nie brakuje głupich dzieci, które moczą się na myśl o nowym COD'zie. Co więcej było porównanie i goście na chama zrzynają sceny z poprzednich części.

 

Nie od dzis wiadomo ze serie gier maja to do siebie ze czesto sa ewolucja a nie rewolucja. Pytanie zasadnicze brzmi czy gra ma miodnosc/grywalnosc (okreslenia definiujace przyjemnosci czerpana z grania).

Tutaj jak wiemy wiele zalezy od danej osoby ktora albo bardzo lubi dana seria, albo od preferencji gatunkowych (nie kazdemu pasuje COD nie kazdemu pasuje LBP).

Jeden oczekuje po kolejnych odslonach nowosci, inny bedzie sie dobrze bawil jesli bedzie to wiecej tego samego (z lepsza grafika i paroma dodatkami - spojrzmy ile osob chwali FC4 w watku mimo iz sa swiadomi podobienstw).

 

 

Wiesz 3 raz to samo. Do tego ludzie zaczynają pisać że te dodatkowe postacie na siłe i niewykorzystane no więc i takie zainteresowanie. Ja powiem tak gdy ogłosili lbp3 na ps4 to byłem pewny że wtedy wejdą w pełne 3d czyli tworzenie plansz na modłę Crasha z psx lub innego mario3D worlda a tak 3 raz wciskanie tego samego już się przejadło. Liczyłem na rewolucje na ps4 a jest wyciskanie jaj z mamony ile się da z tej marki. To nawet już ludzie z media molecule nie robią. Dają tylko swoje błogosławieństwo i hulaj dusza co się dzieje z ta marką. Szkoda bo jedynka to na swoje czasy to była rewolucja na to samo liczyłem na ps4 a to ciągle ta sama gra. 

 

Chcieli zachowac kompatybilnosc map uzytkownikow z wczesniejszych wersji wiec poszli tym tropem nie wprowadzajac zmian ktorych oczekiwales. Oceny sa jakie sa ale srednia na poziomie 79 wg metacritic absolutnie nie sugeruje ze to bedzie zla gra, ot kolejne LPB.

 

 

4 dni do premiery takiego fajnego tytułu a tu cisza :)

 

Recki sie juz pojawily, ludzie czekaja - to i cisza watek odzyje po premierze jak pierwsi gracze ktorzy zakupia gre zaczna wymieniac sie opiniami.

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się bardzo cieszę na ta grę. Mam zamówiony preorder i mam zamiar się świetnie bawić z Żoną i Córką jak przy poprzednich częściach. Fakt, że dwójka jak dla mnie jest dużo słabsza od jedynki, ale tutaj są właśnie nawiązania klimatu do wspomnianej pierwszej części co jak dla mnie gwarantuje super zabawę. Mam głęboko gdzieś co piszą ludzie na temat nowych postaci. To dla mnie takie pipcenie bez polotu oparte na gdybaniu i malkontencji, jak w przypadku AC:U. Przed premierą żale i bóle dupy, a kiedy jeden z drugim zagrał i się spodobało to odszczekać juz nie ma komu. Poczekamy, zobaczymy. Ja jestem mega pozytywnie nastawiony do LBP3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LBP swietna zabawa wspolna gra z dziewczyna itd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Chcieli zachowac kompatybilnosc map uzytkownikow z wczesniejszych wersji wiec poszli tym tropem nie wprowadzajac zmian ktorych oczekiwales. Oceny sa jakie sa ale srednia na poziomie 79 wg metacritic absolutnie nie sugeruje ze to bedzie zla gra, ot kolejne LPB.

 

 

 

 

W sumie ma to sens ale ja jednak oczekiwałem na ps4 rewolucji w tej postaci co wyżej napisałem. Wiadomo rodziny sie beda przy tym świetnie bawić jak i hardcorowcy bo niektóre plansze dawaja w kość na necie. Gra nie będzie zła w żadnym wypadku sam mam ja zamiar kiedyś nabyć. Jestem po prostu zawiedziony że nie poszli w te pełne 3d jak wspomniany crash czy mario 3d. Gdyby znowu się tym zajęli media molecule i zrobili te 3d to jestem pewny że w metacritic znowu by się pojawiła oceniaczka ze średnia 90 % i nazwanie to znowu ową rewolucja tak jak przy pierwszej części.

 

Castiel: jak skomentuję serie COD. Może tak że jak widze ile tego się sprzedaje i ile ludzi w to gra to w pełni rozumiem dlaczego branża z roku na rok jest coraz gorsza.  Choć gry wyglądają przepiękne i nieporównywalne sa ładowane do tej branży coraz większe ilości mamony to uważam że gry sa słabsze. Dla mnie COD zniekształcił i zniszczył rynek(są małe wyjątki) gier oczywiście dla mnie bo nie gustuję w FPS. Przez ich sukces firmy zamiast robić jakieś głębokie gry z bardzo dobra fabuła to panowie w garniturach patrza w exel i ucinają im łeb po czym mówią" Zobaczcie ile CODa się sprzedaję, Zróbcie grę na modłę tego a ambitne gry schowajcie na kiedyś tam" czytaj nigdy. Tak bym skomentował CODa. Czy mam problem że COD wychodzi no nie jest wolny rynek i się robi gry na jakie jest największe zapotrzebowanie a że to nie gry dla mnie to taki już mój smutny los że musze 5-4 lata czekać na gry typu The last of us, Gta 5, Deus ex, nowy alien i jeszcze parę perełek ale warto i oddał bym wszytko żeby tak jak co roku wychodzi COD żeby tak często tez wychodzili te wspomniane przeze mnie gry ale niemożna mieć wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w tym sporo racji. Gry wybitne długo się robi. Little Big Planet akurat powstawało długo, ale wybitne nie jest i nie będzie. Gry wychodzące co roku mogą być co najwyżej dobre (COD czy Assasin). Przeciętny gracz za 5 lat nie będzie pamiętał przy jakim CODzie się najlepiej bawił bo ilość części jakie ograł zamaże mu obraz i się pogubi. The Last Of Us każdy kto ograł będzie pamiętał przez lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z trofeami. Ciezko bedzie wbić platynke? Widze juz powoli poradniki na yt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno na pewno nie będzie. 

Ale na bank będzie to czasochłonne jak poprzednio. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest cross buy? Jak wygląda przeniesienie stanu postaci z PS3 (LBP2) na PS4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie odpalilem lbp3, z tego coo widze jest jakies trofeum aby cos przeniesc z lbp 2 .. ; o 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może co to za wersja gdzie dołączone sa szmaciaki w formie breloków??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można grać z graczami na dwóch różnych platformach? PS3 z PS4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LBP1 PS3 94%

LBP2 PS3 92%

LBP VITA 88%

LBP PSP 88%

 

LBP3 PS4 79%

 

Czy tylko ja mam wrażenie że na tej generacji wszystkie gry są na odpierdol?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LBP1 PS3 94%

LBP2 PS3 92%

LBP VITA 88%

LBP PSP 88%

 

LBP3 PS4 79%

 

Czy tylko ja mam wrażenie że na tej generacji wszystkie gry są na odpierdol?

 

Hahaha a to Pablos trolololo?

I tak ja kupisz - mam na mysli generacje nie gre :) :D

Poczekaj wysmaruje w offtopie jakies piekne podsumowanie roku bazujac na srednich ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jakaś inna firma robiła tę część? coś takiego mi śmigneło

 

edyta:

http://en.wikipedia.org/wiki/Sumo_Digital

 

Dotychczas tworzyli jakieś lipne porty jak Forza Horizon 2 na pastgena, F1 na Vitę, crapowate fitnesy

Więc nic dziwnego że jakość spadła o 15 punktów procentowych

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×