Skocz do zawartości
Patricko

LittleBigPlanet 3

Rekomendowane odpowiedzi

Póki co o DLC nie ma info. Za szybko chyba. Choć w przypadku AC:BF info o DLC było jeszcze przed premierą .. wiec ...  :biggrin:

U mnie nie ma problemu z zapisem na chmurze.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie gra nie przepuszcza przez prolog.

Crash podczas pierwszej tutorialowej misji.

...zawsze w tym samym miejscu.

Może dla tego że wcześniej wrzuciłem zawartość dodatkową z poprzednich LBP.

Wyłączenie internetu oraz reinstalacja gry z płyty pomogło.

Skończę prolog i dopiero wrzucę resztę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na czym polega to doładowanie z LBP2 ? (trofik).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ale patrząc na Twoje "osiągnięcia" czy jakość/ilość trofeów - to do wyjątkowo dociekliwych w grach, zwiedzających, zbierających, szukających czy grających coś więcej niż lecieć na pałę raczej nie należysz :) Biorąc pod uwagę, że 90% gier od samego ich początku sypie trofeami za byle co, wystarczy przechodzić byle jak grę itp. - Ty po 11 grach 80 trofików....nie chce mi się sprawdzać, bo może te gry to były tylko te bez trofeów ;)

Błagam Cię.

Ja kończyłem TLoU z dodatkiem Behing the Scenes i mam 5% trofeów, Killzona 2x i mam 17%, inFamousa w którego grałem jak maniak 72%.

Jeżeli ktoś przechodzi grę dla zbierajek zamiast fabuły to jego sprawa.

Edytowane przez kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błagam Cię.

Ja kończyłem TLoU z dodatkiem Behing the Scenes i mam 5% trofeów, Killzona 2x i mam 17%, inFamousa w którego grałem jak maniak 72%.

Jeżeli ktoś przechodzi grę dla zbierajek zamiast fabuły to jego sprawa.

...a jak ktoś leci gry po łebkach, byle fabuła itp. (fabuła to przeważnie 30-50% zawartości gry) - to raczej jego opinie o grze, fun'ie z niej, jej rozbudowaniu, możliwościach itp. itd NIC nie znaczą...TLoU z dodatkiem ukończone i 5% trofeów? MASAKRA. InFamus grałeś jak maniak i 72%? Mój 12 letni syn podczas długiego weekendu + grypa grając byle jak - 92% (wbiłem mu 2 trofiki "trudniejsze" i wpadła Platyna). Ja rozumiem, że nie każdy maxuje grę i leci na Platynę, ale Ty...nie pogrążaj się...

 

Z mojej strony to koniec dyskusji w TYM temacie, nie robię śmietnika, Tobie życzę Księgi Guinessa za ukończenie fabuły TLoU z DODATKIEM i posiadanie za to 5% trofeów...

Edytowane przez Tomi915
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku witam wszystkich gdyż to mój pierwszy post na forum. Niedawno zakupiłem konsolę PS4, a że nasłuchałem się od znajomych posiadających wcześniej konsole PS3 że LBP to świetna gra zwłaszcza do gry z dziewczyną. Postanowiłem więc grę nabyć. No i teraz moje odczucia...

 

We wcześniejsze części nie miałem okazji zagrać więc jest to mój pierwszy kontakt w serią. Początek nieco nudny i szczerze mówiąc pierwsze minuty gry i zacząłem żałować wywalonych pieniędzy na grę jednak z czasem było już tylko lepiej, lepiej i lepiej. Podzielam w 100% zdanie, że to naprawdę świetna gra zwłaszcza siedząc z kimś obok na kanapie. Muszę powiedzieć, że świetnie bawimy się z moją wybranką przy LBP :) Co do długości gry to hmm przegrane mam już kilka dobrych godzin i jestem może w połowie gry. Oczywiście dziewczyna nie jest wybitnym graczem także przychodzi nam się czasem męczyć chwile na jakiś poziomie chcąc zebrać wszystkie naklejki itd. Także czy gra jest krótka ? Zależy jak się gra i z kim. Jednak żeby nie było tak kolorowo to gra ma też wielką wadę jaką są błędy gry... Czasem postać się gdzieś zawiesi i nie idzie już nic zrobić, a najlepsze jest wypadanie postaci poza mapę... Nie zdarza się to jakoś często ale jednak czasem potrafi zirytować. Trochę to psuje ogólną ocenę gry bo jakby na to nie patrzeć to wypuszczono grę niedopracowaną technicznie. Mimo wszystko zakupu nie żałuję i polecam wszystkim którzy nie mięli wcześniej z nią kontaktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważam jeden bardzo, ale to bardzo irytujący szczegół.

Gra oferuje kompatybilność wsteczną co między innymi oznacza możliwość importowania i założenia strojów z LBP i LBP2.

Niestety przy założonych strojach gra crashuje na cut scenkach za każdym razem.

Nie wiem czy przy wszystkich czy tylko przy wybranych, ale najpierw nie mogłem przejść tutorialu a teraz po uwolnieniu OddSock'a też nie mogłem przejść filmiku ... dopiero zdjęcie stroju przepuściło grę dalej.

...i wytłumacz tu dziecku że gra się psuje jak ubiera strój "Pana Kalendarza".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest okropna. Bardzo nie przyjemna w obsłudze i nie grywalna w kilka osób.

Wszystko trzeba robić prawie idealnie a spawn pointy sa ustawione tak że pojedynczo gracz się od razu zabija bo zdąży zrespić e najmniej oczekiwanym momencie innego gracza i jest zgon.

Więcej frustracji niż przyjemności niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to naprawili większość bugów od czasu premiery? Bo nie wiem czy kupować czy nie. Dodam, że głównie interesuje mnie granie solo.

 

PS: Wie ktoś może czy LBP 3 z UK ma polską lokalizację? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz będę wiedział bo kolega w UK właśnie kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To świetnie! Byłoby super, jakby był język polski. Killzone, Knack czy inFAMOUS nie miało, ale taki DriveClub już tak ;)

Wie ktoś może czy można używać Vity jako drugiego kontrolera, tak jak w Diablo 3?

Edytowane przez Marcossik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma polskiego, a przynajmniej on nie miał.

Wieczorem sprawdzimy czy język konsoli zmieni język gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak jest z kompatybilnością tej gry z kamerką? Na allegro można kupić zestawy z kamerą i konttrolerami move..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma polskiego, a przynajmniej on nie miał.

Wieczorem sprawdzimy czy język konsoli zmieni język gry.

 

A jaki język ma ustawiony w konsoli? Jeżeli angielski, to najnormalniej w świecie, że nie ustawiło mu polskiego.

Jeżeli polski, to gra faktycznie nie ma polskiej lokalizacji :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle to naprawili większość bugów od czasu premiery? Bo nie wiem czy kupować czy nie. Dodam, że głównie interesuje mnie granie solo.

 

PS: Wie ktoś może czy LBP 3 z UK ma pojską lokalizację? 

ja czekam na dostawe z oficjalnej dystry. ale na 99% nie ma 2 nie miała sony wydaje PL tylko w PL od dosc dawna ost ktora w uk miala PL byl killzone 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czekam na dostawe z oficjalnej dystry. ale na 99% nie ma 2 nie miała sony wydaje PL tylko w PL od dosc dawna ost ktora w uk miala PL byl killzone 3

 

Tu się zdziwisz bo większość gier wydawanych na Vite w UK ma język PL (poza Killzonem). The Last Of Us na PS3 także miało PL. DriveClub to samo. 

Dlatego ciekaw mnie to info. Nie wiem czy kolega Sephirota miał ustawiony j. polski w konsoli a to bardzo ważne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że ważne.

Nie urwałem się z choinki.

Będę z nim gadał jak skończą raid w Destiny to sprawdzę dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś chociaż sprecyzować czy odpalał to na konsoli z ustawionym j. angielskim czy też polskim.

Nie mniej czekam bo w zasadzie jestem gotowy, aby wybrać się do sklepu i kupić. 

 

///EDIT

 

Już kupiłem i niestety nie ma języka polskiego w ogóle :(

Nawet w menu konsoli przy kafelku z LBP jest w nawiasie "(GB)"

Edytowane przez Marcossik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zakupiona w irlandi i uk  nie ma jezyka polskiego.Tylko Angielski. Wiem bo posiadam  2 kopie gry i jest angielski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska recenzja.

Edytowane przez Firo.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się zdziwisz bo większość gier wydawanych na Vite w UK ma język PL (poza Killzonem). The Last Of Us na PS3 także miało PL. DriveClub to samo. 

Dlatego ciekaw mnie to info. Nie wiem czy kolega Sephirota miał ustawiony j. polski w konsoli a to bardzo ważne. 

jak sie mogę zdziwic jak prawie wszystkie exy biore  ? na vite mialem kilka i byly PL ale na ps3 i ps4 kupowalem specjalnie z PL dla polskiej wersji takze niewiem kto ci tak powiedzial

LPB3 juz dotarlo nie ma polskiego jezyka

Mogłeś chociaż sprecyzować czy odpalał to na konsoli z ustawionym j. angielskim czy też polskim.

Nie mniej czekam bo w zasadzie jestem gotowy, aby wybrać się do sklepu i kupić. 

 

///EDIT

 

Już kupiłem i niestety nie ma języka polskiego w ogóle :sad:

Nawet w menu konsoli przy kafelku z LBP jest w nawiasie "(GB)"

jak pisalem wiekszosc gier od sony ma takie wlasnie GB i nie ma PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jestem dopiero po kilku poziomach i po graniu na 2 padach i Vicie jako 3 i nie zauważyłem żadnych problemów poza jednym - czasami postać jakoś mi tak wypada poza ekran. Niby żyje, ale nie może wrócić na "właściwą ścieżkę". Zdarzyło mi się to dosłownie 2 razy i poza tym nic więcej. Wszystko działa bezbłędnie więc w moim przypadku łatka naprawiła w chwili obecnej wszystko. 

Szczerze to miałem wątpliwości co do tej gry bo nie robi jej Media Molecule, a to akurat dla mnie ważne. To tak jakby Uncharted robiło jakieś inne studio poza Naughty Dog...

W chwili obecnej nowe studio daje rade.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No we więcej niż 2 osoby gra się ciężko.

Momentami to nie wiadomo co się dzieje na ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×