Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co sie staie jak przywolam jako pomocnika ojca gascoigne i pojde z nim walczyc? Bo mozna go przywolac przed mostem z wilkolakami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sie staie jak przywolam jako pomocnika ojca gascoigne i pojde z nim walczyc? Bo mozna go przywolac przed mostem z wilkolakami.

Sam sobie odpowiedziałeś. Będzie walczył po Twojej stronie z bossem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz wgląd? Przywołując kogokolwiek tracisz jeden punkt wglądu. Nawet jak Cię boss zabije.

Sęk w tym, że nie mam. Jak się je zdobywa?

w tej fontannie wiedzy szaleńca też nie ma na sprzedaż :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli z samym soba? :biggrin:

Na tym moście z wilkołakami jest inny boss. Nie jest to O.Gascoigne.

Sęk w tym, że nie mam. Jak się je zdobywa?

w tej fontannie wiedzy szaleńca też nie ma na sprzedaż :/

  • Jeden punkt zdobywamy za pierwsze spotkanie z każdym bossem
  • Dwa punkty zdobywa się za pokonanie bossa
  • Jeden punkt Wglądu gwarantuje użycie przedmiotu Wiedza Szaleńca
  • Jeden punkt można zdobyć, jeżeli pomoże się komuś pokonać bossa w kooperacji
  • Punkt Wglądu można zdobyć pokonując napastnika przeprowadzającego inwazję na nasz świat
  • Punkty zdobywa się też czasem za interakcję z postaciami niezależnymi i docieranie do konkretnych miejsc, co związane jest ściśle z fabułą

Wypada podkreślić, że przedmiot Wiedza Szaleńca jest dostępny do zakupu w Śnie Tropiciela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym moście z wilkołakami jest inny boss. Nie jest to O.Gascoigne.

No tak ale gdy pójdę inną drogą na most to trafie właśnie na niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwo dołączyć do kooperacji wygląda to jak w Diablo jakoś? Lubie bardzo grać z innymi w sumie to kocham multiplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwo dołączyć do kooperacji wygląda to jak w Diablo jakoś? Lubie bardzo grać z innymi w sumie to kocham multiplayer

Umiarkowanie ale sie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale pomocnik znika po pokonaniu bossa lub zginieciu. I chyba zapisuje sie tylko osobie ktora zaprasza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platynę w podstawce zrobiłem na str bulidzie z ludwigiem w łapie. Teraz z okazji promocji nabyłem goty i postanowiłem zrobić nową postać na zręczność. Grając z laską było ciekawie, ale dopiero blade of mercy pokazuje pazury. Na początku wydaje się że ma mały damage, ale jak się wejdzie na schaby to w strugach posoki aż postaci nie widać tak tnie. Coś pięknego.

Tapnięte z HM 1s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platynę w podstawce zrobiłem na str bulidzie z ludwigiem w łapie. Teraz z okazji promocji nabyłem goty i postanowiłem zrobić nową postać na zręczność. Grając z laską było ciekawie, ale dopiero blade of mercy pokazuje pazury. Na początku wydaje się że ma mały damage, ale jak się wejdzie na schaby to w strugach posoki aż postaci nie widać tak tnie. Coś pięknego.

Tapnięte z HM 1s

Najciekawszą bronią to chyba Chikage. Jak się znajdzie w lochach lub kupi wersję bodajże Lost to broń ma potworny dmg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się skusilem nabyłem również wersje goty nigdy nie lubiłem tego typu gier chyba przyzwyczaiłem się do tego ze gry prowadzą nas za rękę. No i jestem zielony 0 mapy 0 opisów nie wiem co do czego i jak się je czeka mnie dużo pracy żeby ogarnąć wszystko mam nadzieje ze się nie zniechęce bo klimat gotycki jest świetny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wypada podkreślić, że przedmiot Wiedza Szaleńca jest dostępny do zakupu w Śnie Tropiciela

 

Nadal nie ma go tu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banku nie ma, gdy zdobędziesz pierwszy punkt wglądu to będziesz mógł wracać do snu i wydawać tętnienia na levele i tego już ci żadna śmierć nie zabierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo denerwujące jest to ze nie wiem gdzie iść mogę iść do kanałów na most lub ulica dalej ale po co miałbym tam iść itp skoro nic nie wiadomo co ja w ogóle mam robić a druga sprawa odrodzenia i biegniecie przez pół mapy :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo denerwujące jest to ze nie wiem gdzie iść mogę iść do kanałów na most lub ulica dalej ale po co miałbym tam iść itp skoro nic nie wiadomo co ja w ogóle mam robić a druga sprawa odrodzenia i biegniecie przez pół mapy :<

 

W tej grze właśnie to jest najlepsze. Trzeba samemu odkryć gdzie iść, co robić itd.Każdą lokację, każdy zakamarek będziesz znał na pamięć :)Ofc są poradniki, ale nie polecam. Za pierwszym razem najlepiej przejść bez żadnych wspomagaczy. Co do biegnięcia przez pół mapy to każda lokacja ma skrót, który należy odkryć/otworzyć i będzie z górki :)

Edytowane przez sajmon34
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo denerwujące jest to ze nie wiem gdzie iść mogę iść do kanałów na most lub ulica dalej ale po co miałbym tam iść itp skoro nic nie wiadomo co ja w ogóle mam robić a druga sprawa odrodzenia i biegniecie przez pół mapy :<

 

Pewnie pominąłeś pierwszy skrót który jest trochę ukryty przez co gra ci się wydaje trudniejsza niż jest. Ja na początku tez pół dnia od początku zaczynałem aż udało się dojść do 1 bossa i myślę wtf jak za każdym razem będę musiał biegnąc tyle od nowa to mnie trafi.

A okazało się ze zaraz po przejściu tej drogi gdzie spotykasz dużego moba bijącego w drzwi po lewej stronie jest przejście do skrótu który pozwala później przejść szybciej do bossa.

Właśnie to całe nieświadomość i zakłopotania na początku jest później miło wspominane jak już się przebrnie przez początkowy etap gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie gra ma coś w sobie. Grałem w Soulsy chwile odrzucily mnie drugie podejście robiłem z Lords of the Fallen tez nie dałem rady ale czuje ze Bloodborne będzie 1 taka gra która przejde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NG+++ i  robię fabułę w 6~7h. Ale jak sobie początek wspominam, to cały dzień siedziałem w Yarham, gdzie teraz 20min wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem właśnie do Bloodborna i mam pytanie. Chciałem się upewnić czy Atk Brn 1 p-r. to jest atak bronią dwuręczną tz. tą złożoną?

I jak mam Ostrze Ludwiga to w co najlepiej pakować tętnienia? W siłę?

Edytowane przez AdekO_o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wiesz że po utracone tetnienia mozna wrócić? Jeśli zginiesz po drodze, to wtedy definitywnie przepadną

Wysłane z mojego ASUS_T00J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×