Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, znalazłem, a na początku gry szukałem jakieś skrzyni i musiałem to przeoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, AXA napisał:

Dzięki, znalazłem, a na początku gry szukałem jakieś skrzyni i musiałem to przeoczyć.

 

Sam znalazłem skrzynię przypadkiem. 

 

Ebatrias poszła do piachu za pierwszym podejściem. Co jest? To była najprostsza walka ever. QUaz tak w recenzji się męczył, a tu nawet nie zdążyłem się rozgrzać. O tych grzybkach gdzieś w połowie drogi do niej nawet nie wspominam.

 

Jutro może pomęczę się w studni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Sam znalazłem skrzynię przypadkiem. 

 

Ebatrias poszła do piachu za pierwszym podejściem. Co jest? To była najprostsza walka ever. QUaz tak w recenzji się męczył, a tu nawet nie zdążyłem się rozgrzać. O tych grzybkach gdzieś w połowie drogi do niej nawet nie wspominam.

 

Jutro może pomęczę się w studni...

Moim zdaniem trudność bossów zależy też od naszego szczęścia. Czasem się zdarza, że Boss nie używa jakiś ciężkich ataków przez całą walkę a czasem tak spamuje, że nic nie da się zrobić. Wiele zależy od naszego fuksa 😃 Ebrietas okazała się dla Ciebie łaskawa 😉 pozostaje się cieszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był taki błąd w Bloodborne kiedyś, ale chyba go połatali, że jak się grało dłużej (kilka godzin) i ilość zgonów była spora to boss automatycznie tracił na agresywności. Może w Twoim przypadku było właśnie tak albo zwyczajnie nie dałeś szmacie szans :fsg: i rozegrałeś świetną walkę. Jakbyś miał grać jeszcze kiedyś to spróbuj pobawić się z nią na dystans w drugiej fazie jak pojawiają się lasery itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak było z tym poziomem trudności. Zresztą dało się to zauważyć nawet w DS3. Po prostu skrypt, że po którymś tam podejściu do bossa, on stawał się trochę łatwiejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ebrietas zabiłem w pierwszym podejściu a sama sesja dzisiaj to było jakieś góra 30-40 minut. Także miałem sporo szczęścia. Generalnie lasera w walce na oczy nie widziałem - walka w zwarciu. Jutro Wam wrzucę filmik, bo nie chce mi się bawić w edycję.

 

3 godziny temu, mikelsgrom1 napisał:

Dokładnie tak było z tym poziomem trudności. Zresztą dało się to zauważyć nawet w DS3. Po prostu skrypt, że po którymś tam podejściu do bossa, on stawał się trochę łatwiejszy.

 
 

 

Szkoda, że nie włączył mi się przy Laurencu heh...tak się nie umęczyłem od dawna.

 

 

Edytowane przez dwypij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem dokladnie tak samo przy Ebritasie...Calos trwala jakas minutke ;) Chyba drugi najlatwiejszy boss jak dla mnie. Byl jeszcze jakis jeden taki szkieletowy z pradami ale tak go szybko zabilem ze sie nawet nie kapnalem ze to byl boss i nie nagralem walki heh ;)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę Wam powiedzieć, że nie jest to Ebrietas, z którą miałam nieprzyjemność walczyć ;) to jest jakaś popierdółka uzurpatorka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś przedmioty które można spokojnie sprzedawać? np. mam trochę słabszych klejnotów, to spokojnie mogę je sprzedać, czy może jeszcze się do czegoś przydadzą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Są jakieś przedmioty które można spokojnie sprzedawać? np. mam trochę słabszych klejnotów, to spokojnie mogę je sprzedać, czy może jeszcze się do czegoś przydadzą?

Myślę, że słabe klejnoty spokojnie możesz sprzedać, bo i tak będziesz miał trochę podublowanych.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec gry lub nawet w drugiej połowie ma się już powbijane te najlepsze klejnoty, które znacznie różnią się parametrami od tych, które wpadają masowo wcześniej, więc ja przykładowo opchnąłem wszystko oprócz tego, co miałem założone. Tak samo z elementami stroju - oprócz tego, co miałem pozakładane, wszystko było słabsze itd. Wiem, że można, albo i powinno się ubierać rzeczy pod konkretnego bossa, aczkolwiek próbowałem tej taktyki i odpuściłem. Oprócz tego można sprzedać wszystkie bronie, których się nie używa, tylko warto pamiętać, albo zapisać, co się już zdobyło (pod kątem platynki), bo nie jestem pewien, czy gdzieś to w inwentarzu ląduje. Pewnie ktoś powie, że fajniej mieć bronie i ciuchy odłożone i żonglować nimi - jasne, ale druga szkoła mówi, żeby pozbyć się wszystkiego i dopakować kilka leveli w zamian :)

 

Tak krótko odnośnie levelowania - mega polecam Lochy. Można znaleźć kod do fajnego z dobrymi itemami lub setupem, w którym mamy łatwe farmienie leveli na równie łatwych przeciwnikach. Mi trafił się taki sam z siebie i zaglądałem do niego dość sporo.

 

Chyba dziś odstawię FFXV i zabiorę się za DLC od czytania wszystkich tych wpisów tutaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lochy to prawdziwa kopalnia kamieni. Właściwie poza Królową to do tego one służą. Są lochy gdzie klejnoty dają boost 27% do DMG.

The Old Hunters to chyba najlepszy dodatek do gry jaki wyszedł. Kompletny. Niczego w nim nie brakuje. Idealny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam chlopaki klopot z wrzucaniem postow z domowego kompa - wywala mi informacje forum, ze mam niezalecane znaki czy jakies emoji. Nie mam pojecia o co chodzi...ale nie moglem nawet sie wypowiedziec od soboty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to platyna w drodze. Zostały 3 pucharki - 2 zakończenia i platyna, ale z racji tego, że nie mam ps+, to muszę czekać do jutra, żeby save wrzucić w chmurę. Jeżeli chodzi o ten motyw, to pisaliście coś do Sony, czy po prostu trzeba cierpliwie czekać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Mlody94 napisał:

No to platyna w drodze. Zostały 3 pucharki - 2 zakończenia i platyna, ale z racji tego, że nie mam ps+, to muszę czekać do jutra, żeby save wrzucić w chmurę. Jeżeli chodzi o ten motyw, to pisaliście coś do Sony, czy po prostu trzeba cierpliwie czekać?

Nikt już nie wie czy jeszcze wysyłają ten motyw. Ja platynę wbiłem ... 6 lipca 2015 i jeszcze w lipcu dostałem tego maila z motywem.  Ostatnio coś tutaj pisano o tym motywie, ale nie pamiętam co...dawno nikt go nie dostał, a ja swój jak i wielu innych znalazło w spam'ie w skrzynce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoj chyba jakies pol roku temu dostalem. Tak jak napisal @Frost Prime chyba w spamie gdzies bylo ;) Nie trza bylo nic pisac...Sami jakos do tygodnia chyba napisali

A sejwa mody mozesz tez na pendriva wrzucic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie dostałem kodu na motyw ale po moich mailach do Sony, został ten motyw dodany do mojego konta i czekał na mnie w motywach 👍

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to znalazlem chwile na pogranie. Level chyba 127. Podbijam teraz skilla, bo moje glowne 3 wskazniki nie daja juz takiego (albo zadnego) przyrostu mocy ciosow czy staminy.

 

Na szybko pozbylem sie pana z zamkowego dachu i tej trzaskajacej kosami zjawy. DOstalem za jej zabicie jakis item, ktorego nazwy teraz nie pamietam. 

 

W snie tropiciela zaczal palic mi sie dom, a lalka mowi ze mam udac sie na spotkanie u stop wielkiego drzewa. Musze pomyslec co ma na mysli...nie podpowiadajcie - bede sam musial na to wpasc. Chociaz gdzie ja widzialem jakies wielkie drzewo...ostatni raz to cholera chyba z Blighttown...;)

 

NAjmlodszego brata przekonalem do Soulsow - pokazalem mu moje walki w BB i kupilem DkS3. Gra i sie uczy tego swiata...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to znalazlem chwile na pogranie. Level chyba 127. Podbijam teraz skilla, bo moje glowne 3 wskazniki nie daja juz takiego (albo zadnego) przyrostu mocy ciosow czy staminy.

 

Na szybko pozbylem sie pana z zamkowego dachu i tej trzaskajacej kosami zjawy. DOstalem za jej zabicie jakis item, ktorego nazwy teraz nie pamietam. 

 

W snie tropiciela zaczal palic mi sie dom, a lalka mowi ze mam udac sie na spotkanie u stop wielkiego drzewa. Musze pomyslec co ma na mysli...nie podpowiadajcie - bede sam musial na to wpasc. Chociaz gdzie ja widzialem jakies wielkie drzewo...ostatni raz to cholera chyba z Blighttown...;)

 

NAjmlodszego brata przekonalem do Soulsow - pokazalem mu moje walki w BB i kupilem DkS3. Gra i sie uczy tego swiata...

To jeśli chcesz coś jeszcze załatwić to zrób to teraz😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, coffee88 napisał:

To jeśli chcesz coś jeszcze załatwić to zrób to teraz

 

No pobiegam sobie jeszcze i zrobie rachunek sumienia. Rozumiem, ze jestem juz na koncu?

 

Musze rzucic okiem czy nie zostalo mi cos jeszcze do ogarniecia - bo szczerze mowiac to taki sie teraz zrobil zamet z tym wszystkim, ze juz nie pamietam czy gdzies czegos nie moglem otworzyc. Powinienem sobie notowac to wszystko - tak zrobie w DkS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

No pobiegam sobie jeszcze i zrobie rachunek sumienia. Rozumiem, ze jestem juz na koncu?

 

Musze rzucic okiem czy nie zostalo mi cos jeszcze do ogarniecia - bo szczerze mowiac to taki sie teraz zrobil zamet z tym wszystkim, ze juz nie pamietam czy gdzies czegos nie moglem otworzyc. Powinienem sobie notowac to wszystko - tak zrobie w DkS3.

Tak, jesteś już na końcu. Jak chcesz to możesz sobie skopiować save (jeśli nie chcesz 3 razy przechodzić bloodborne). Chyba, że nie polujesz na platynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, coffee88 napisał:

Tak, jesteś już na końcu. Jak chcesz to możesz sobie skopiować save (jeśli nie chcesz 3 razy przechodzić bloodborne). Chyba, że nie polujesz na platynę.

 

JEzeli bede chcial splatynowac to zrobie to po Bozemu - bez kombinowania. Poki co nawet nie mam czasu zeby wlaczyc BB, nie mowiac o niczym innym jak ruszenie DkS3. Najpozniej w sobote troche posmigam, ale chyba tez nie opre sie rzuceniu okiem na jakas solucje z sieci - zeby po prostu byc pewnym, ze nie ominalem az tylu rzeczy. Po tym jak sam sie zastanowie oczywiscie.

 

Zmienilem jezyk na ang i cholerka wprowadzilo to troche chaosu w tym gdzie i co bylo. Szczerze - mam lekki balagan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo powinienes byl grac od poczatku po angielsku jakby nie bylo anglo jezyczna spolecznosc jest znacznie wieksza :) Tym bardziej ze zakladam po twoich postach iz raczej znasz ten jezyk w takim stopniu by spokojnie dac sobie rade.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 1/17/2017 o 13:26, vasyndrom napisał:

Imo powinienes byl grac od poczatku po angielsku jakby nie bylo anglo jezyczna spolecznosc jest znacznie wieksza :) Tym bardziej ze zakladam po twoich postach iz raczej znasz ten jezyk w takim stopniu by spokojnie dac sobie rade.

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

 

No jakos sobie radze. Niestety popelnilem ten blad ostatni raz i teraz to piwo musze jakos wypic. MAcie jakis fajny poradnik - solucje, gdzie jest mniej wiecej wypunktowane co zrobic prze pierwszym zakonczeniem gry? Jezeli chata we snie lowcy plonie i jestem na koncowce to juz chyba moge z czegos takiego skorzystac bez ujny na honorze.

 

Swoja droga kielichy - tu mam za soba pierwszy i smiesznie latwy. Zabawa dopiero sie zacznie...czy powinienem tez zajac sie nimi teraz, czy to taki rekreacyjny bonus z ktorego moge skorzystac w kazdej chwili NG czy NG+ itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×