Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Dobra zabieram się za te lochy mam nadzieje ze pójdzie to jakoś luźno ;) o ile coś takiego w tej grze występuje.

 

czy na ng+ wszystkie przedmioty sa w tych samych miejscach co były tj czy będzie ta pochodnia i drewniana tarcza tak jak na ng? Jeżeli sa to raczej trofka wpadnie, po kiego ja to sprzedawałem ....

 

na ng+ nie mogę się przenieść bo obiecałem jeszcze znajomym ze pomogę im z paroma lokacjami bo tak to już bym to wyzbieral i sam zobaczył. 

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się kojarzy, że jeśli ją sprzedałeś to powinieneś móc kupić u posłańców... sprawdź może, zawsze jest jakaś szansa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a mi z tego co się kojarzy to można sprzedać, żeby trofka zaliczyła to trzeba po prostu mieć je wszystkie aby raz w posiadaniu (chociaż fakt że jak pamiętam bronie posiadane i sprzedane można odkupić raczej) 

 

na ng+ są w tych samych miejscach i akurat z pochodnią też miałem problem mimo że na ng normalnym ją posiadałem :) odpaliłem ng+ 5 sekund i się zebrało i trofka wpadła 

 

jeśli masz całą resztę broni wyzbieraną (łącznie tą z lochów) to możesz skopiować swój save z ng na pena i odpalić ng+, lecisz po pochodnie i tarcze, wpada trofka a ty przywracasz save z pena i pomagasz dalej znajomym :) (sam tak poleciałem po pochodnie a później na ng bawiłem się spowrotem z lochami :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez Traws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czytam ze aby trofka wpadła bronię  musza być w danym momencie w posiadaniu jednej podstacji. Ehhh

 

Właśnie brakuje mi jeszcze tej broni z lochow wiec próbuje rozkminić o co chodzi z tymi lochami, tak to już dawno bym poleciał bo tylko ojciec do ubicia po drodze jest aby trofka wpadła.  Zrobię to i lecę na ng+ i potem wczytuje save :)  

 

U posłańców w śnie tropiciela nie ma do kupienia. Może to po prostu wyrzuciłem ale szukam opcji jak wyrzucić przedmiot  ale nie widzę wiec pewnie sprzedałem. Zreszta na co miałbym to wyrzucać. Tak to jest jak się za długo gra w jedna grę, się niewiele pamięta...  

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdobądź sobie najpierw brakującą  broń z lochów i zobaczysz czy trofik wpadnie, jak nie to zostaje ng+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooo wlasnie to jest dobry pomysł. Musze jeszcze bossa obić odpowidając odpowiednio aby jedna z broni pojawiła się u posłańców. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw czy można było pominąć w trakcie gry jakiś kielich który uniemożliwi mi dostęp do jakiegoś lochu. Bo widzę chyba 5 ołtarzy a ja mam tylko 3 kielichy:

 

pthumeryjski

chorego loran

Wielki kielich isz 

 

tak jakby 2 brakowało :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Eloszki napisał:

Btw czy można było pominąć w trakcie gry jakiś kielich który uniemożliwi mi dostęp do jakiegoś lochu. Bo widzę chyba 5 ołtarzy a ja mam tylko 3 kielichy:

 

pthumeryjski

chorego loran

Wielki kielich isz 

 

tak jakby 2 brakowało :/

Grobów jest więcej, bo w trakcie wycieczek po lochach kielicha znajdujesz więcej kielichów :) Spokojnie, z fabuły wypadają 3.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzięki ta gra mnie wykonczy.... :) A jeszcze zobaczyłem ze mam dodatek.... 

 

Gdyby ktoś miał ochotę pomóc noobkowi przelecieć przez te lochy to jestem gotowy do przyjęcia pomocy :1_grinning:

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób dodatek zanim skończysz wątek główny bo na ng+ dostęp do niego będziesz miał dopiero po pewnym czasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci moge pomoc jak cos:) Brzeznych nie musiasz robic do platyny. A szpony sa w kielichu chorego loran, na drugiej warstwie. Pochodnie jak podniosles to bedzie do kupienia za 2000 tetni w zakladce gdzie sa bronie palne. A jak jej nie podniosles to musi tam lezec kolo tego wielkoluda co wali w brame:) Tetnie najlepiej zbiera sie na pvp a nie w lochach:) Ja teraz duzo w lochach siedze bo farmie odchlanie:) Jak najbardziej mozesz robic lochy w coopie. Albo po hasle przez pierwszy nagrobek albo musicie byc w lochu o tym samy glifie:) Pozniej jak bedziesz robil lochy przez udostepnione glify to nie bedziesz potrzebowal sorowcow do otwarcia. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze do kupienia jest pochodnia tropiciela, a nie ta normalna. Tak samo miejsce z drewniana tarcza, nie ma do zebrania i również nie ma do kupienia. 

 

Dodam Cię dzisiaj do znajomych to chętnie skorzystam ewentualnie z pomocy. Tzn napewno skorzystam taki mały speedrun przez lochy. Tylko trzeba ta broń znaleźć jeszcze .... jestem obecnie już w drugim lochu może dzisiaj dojdę do 3. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś potrzebował pomocy z jakimś bossem czy coś to mam w pełni przygotowaną postać i kilka razy w tygodniu robię sobie kursy po grze i pomagam różnym graczom dzwoniąc w dzwon.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Krew rytualna (3) zdobędę w lochu : środkowy pthumeryjski labirynt? - czyli tak jakby poprzednim ? Ta krew wymagana aby otworzyć tak jakby następny z kolei. Wybierałem wszystko za pierwszym przejściem ale brakuje mi nadal 5 do otwarcia kolejnego lochu. ..

 

To trzeba farmic w kółko aby odblokować kolejny loch ? 

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dzięki temu będę mógł w nim farmic te rzeczy? Tzn ta krew rytualna? Odrodzą się w nim wszyscy bossowie?

 

Bo przebiegłem jeszcze raz ten który juz miałem otwarty i nic tam nie wypadło wiec nie wiem czy miałem pecha czy muszę tak jak @Frost Prime pisze otworzyć to na nowo ? 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu odpalasz ten sam kielich tylko jakby udostępniony przez kogoś innego. Oczywiście rób tam sobie te kielichy tylko czyść je całkowicie w sensie takim, że rób te opcjonalne ścieżki. Nie tylko otworzyć drzwi-boss-koniec. W tych opcjonalnych ścieżkach jest tona materiałów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Frost Prime napisał:

Po prostu odpalasz ten sam kielich tylko jakby udostępniony przez kogoś innego. Oczywiście rób tam sobie te kielichy tylko czyść je całkowicie w sensie takim, że rób te opcjonalne ścieżki. Nie tylko otworzyć drzwi-boss-koniec. W tych opcjonalnych ścieżkach jest tona materiałów.

nie rozumiem,  Tzn jak mam to zrobić ? Zamknąć ( usuń kielich)  i odpalić jeszcze raz to samo? Czyszczę na maksa - te które mam otwarte przebiegłem już chyba 3 razy i wątpię aby tam coś zostało ukryty przede mną. Wydaje mi się ze jakieś poukrywane ścieżki będą na kolejnych dostępnych poziomach „trudności”. 

 

23 minuty temu, krzyzak86 napisał:

Krew rytualna mozesz tez kupic:) 

Można kupić ale tylko lvl 1 a ja potrzebuje obecnie 3. 

 

Btw: czy u kogos będą ( czyli ja dzwonię małym dzwonkiem i pomagam innym ) będą mi lecieć materiały ( tu akurat ta kew rytualna )? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z przeciwnikow beda leciec jak bedziesz u kogos i najlepiej zaloz rune oko jak masz. Natomiast nie bedziesz mogl podniesc rzeczy ze skrzyn:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wychodzi na to ze aby farmic to trzeba farmic w kółko to samo.  Co gorsze traci się materiały za odpalenie tego samego lochu - trzeba odpalać od pierwszego ... i tak w kółko. 

 

Dolaczyl do mnie znajomy i przebiegliśmy na szybko pierwsze i drugie lochy. Nie dostał żadnej krwi rytualnej niestety. Trzeba farmic solo u siebie i ciagle otwierać nowe lochy. Co za żal. 

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Raz zrobiony loch jest jakby w Twojej kolekcji i nie musisz zużywać materiałów by  wejść do niego ponownie. Działa to na tej zasadzie, że np ukończyłeś Niższy Loch Pthumerów i teraz możesz wejść do tego samego lochu udostępnionego przez kogoś innego. Tak samo jeśli utworzyłeś loch korzenia np niskiego pthumeru (losowy) to możesz teraz wejść do każdego korzenia jaki ktoś udostępnił. Po prostu nikt Ci tego dobrze nie wytłumaczył i wydaje Ci się, że musisz farmić Bóg wie ile, a tu wystarczy na szybko pyknąć jakiś loch udostępniony przez kogoś i materiały zdobyte.

Edytowane przez Frost Prime
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę próbował dołączyć do udostępnionego lochu ( muszę znać jego glif lub coś ? ) jak mi się nie uda to zaproszę Cię na imprezę na dosłownie 5 minut :) może tak załapie w koncu  o co chodzi. 

 

Nie ukrywam ze wczoraj jak grałem to nie widziałem lub nie zwróciłem uwagi na jakaś opcje dolaczania do kogos lochow a może w tych pierwszych takiej opcji po prostu nie było. No niewiem zobaczę wieczorem czy ogarnę. W każdym razie wiem więcej - dzięki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy insight wpływa znacznie na poziom trudności, czy po prostu w Nightmare Mensis jest wyzylowany poziom? Serio, chyba ze 4 razy na pierwszych 3 mobach od ogniska sie wylozylem.
Pierwsza zwiecha od czasu Gascoigne'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×