Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Eloszki napisał:

Czy rozpoczynając ng+ jest różnica w sile przeciwników np jak mam level postaci 150 lub 100?

Czy ng+  skaluje się do poziomu postaci czy z automatu podnosi o stała wartość poziom trudności/ wytrzymałości mobow ? 

 

 

Nie skaluje się. Jest o tyle trudniej o ile założyli tworcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. To z jakim lvl śmiało można tam iść. W sieci zakres od 65 do 120 dlatego wole Was jeszcze zapytać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z powietrza to nie powiem, ale myślę że sobie poradzisz. Zawsze możesz farmic lochy kielicha i podlevelowac.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tam @Eloszki skończyłeś już grać w Dark Souls 3 :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cisne dalej. 26 godzin przegranych i jestem w 3 lokacji wiec idzie bardzo powoli :)  -> tu już wiem co i jak wiec chętnie wracam tylko nie chciałem znowu na dzień dobry dostać po ryju dlatego pytam :1_grinning:  

 

Tak btw gdyby ktoś mi powiedział pare miesięcy temu ze gry tego typu bardzo szybko staną się jednymi z ciekawszych i przez co najchętniej przeze mnie granych to kazałbym mu się w łeb pierdzielnac i to mocno. 

 

Nie wiem co to za magia, ale uzależnia strasznie. 

 

Dzięki @Kolos28 bo to „przez” Ciebie wydałem na to pieniądze i teraz tracę czas ;), ehh ten to miał ciężkie początki ze mną w bloodborne... 

Edytowane przez Eloszki
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy save z pudełkowej wersji działa również z wersją cyfrową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, mam nadzieję, że z plusową wersją również zadziała bez problemu :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory wszystko co najpierw miałem w pudle a później kupiłem cyfrowo albo było w plusie bez problemu jechało na sejwach, które już miałem. Nie sądzę, żeby tu było inaczej :)

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bb w plusie - kolejny punkt do hype'u przed bb2 :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierzcie i umierajcie z frustracji wszyscy. Jedna z najlepszych gier wszech czasów za cebulę! Chytra baba z Radomia też weźmie.  

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem, że mimo wszystko podstawka mnie nieco rozczarowała. Yarnham, Old Yarnham, Cathedral Ward i nawet Hemmwick klimatyczne. Później jakoś czar prysł i już ten wiktoriański klimat przepadł, że nawet na ng+ nie mam specjalnie ochoty.
Zacząłem lochy, ale dobiłem zdaje się do 4-go, czy 5-tego i jakoś chęci dalszej brak, nuda się wkradła.
Może dlc przywróci mi chęć na powrót do reszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żądam zbanowania @kovacs za bluźnienie przeciwko mesjaszowi gier! :kanalie: Byrgenweth nie miało klimatu? Forsaken Cainhurst Castle nie miał klimatu? No co Ty? Zestarzałeś się? Nie słuchajcie go, ma dzisiaj zły wieczór ;)

 

Luz, każdy ma prawi do własnych ocen, ale jestem zaskoczony, że akurat Tobie się średnio podobało, bo przecież lubiłeś kiedyś takie klimaty.  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie uwielbiam wiktoriańskie klimaty, więc oczekiwania miałem spore, tym bardziej rozczarowanie z lekka.
Tak jak pisałem, pierwsze miejscówki mega, do tego dochodzi oczywiście świetny, nowy system walki, który trzeba było opanować. Byrg. było spoko, ale bez jaj, przecież to była miejscówka na 10 min. Takie to było małe.
Imo pozostałe miejscówki były albo pozbawione tego klimatu z początku szpila (nie wiem, może chodzi o te duszne uliczki i gotycki design Yarnham), albo uwierał mnie brak spójności i te nieszczęsne teleporty (wspomniany przez Ciebie zamek, czy Nightmare Frontier, które nijak mi pasowało). Są też inne rzeczy, które mi nie siadły, jak okrojony crafting, czy zubożenie roli lamp.
Może faktycznie mam przesyt serii i narzekam, ale imo najlepsza gra od From to nie jest.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, że jest najlepsza :24_stuck_out_tongue: Po Bloodborne powrót do Dark Souls jest niemożliwy. Jest za wolno, za mało dynamicznie, po prostu nudno. Czekam na Bloodborne 2. Daj szansę DLC, bo moim zdaniem jest to najlepsza część gry. Dwie walki z bossami, to absolutna czołówka całej serii "soulsborne".

 

Z innej beczki: Grałeś w Ni-Oh? Warto ogarnąć, ale to nie ten poziom, co tytuły od From Software. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kovacs Staram się zrozumieć, ale nie mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że szanuję Twoją opinię dotyczącą klimatu :PP

A tak serio, to jasne, nie każdemu musi podpasować. Jak dla mnie klimat to się wręcz wylewał z telewizora i musiałem non stop szmaty podkładać, żeby podłoga nie zgniła. Cud, miód i prażone orzeszki z tesco. Tyle że jeśli ktoś nie trawi klimatów Lovecrafta, to się tu nie odnajdzie. Bo tak jak mówisz, początek to mega dobrze zrobiony klimat wiktoriańskiej Anglii, ale później robi się zakręcony. I chyba właśnie, przynajmniej mnie, to zakręcenie klimatu i realiów wkręciło w ten świat jeszcze bardziej.

Obejrzałem dziesiątki filmów na jutubach, przeczytałem masę tekstów o świecie i historii BB i czułem się, jakbym czytał najlepszą książkę na świecie. Czekam na kontynuację bardzo nabrzmiały emocjonalnie, jednocześnie obawiając się, że już im się nie uda osiągnąć tego poziomu. Chociaż z tego co się orientuję, soulsy (grałem tylko w 3 i mnie świat nie wciągnął) trzymają raczej stały poziom i są spójne, więc może nie trzeba się o to bać w przypadku BB.

Piszesz, że liczysz na dodatek. W sumie nie wiem, czy CI się spodoba, ponieważ ostatnia lokacja to jest dosłownie żywcem wyjęta wioska z Lovecrafta.

 

Podsumowując.

Nikt nie ma Ci za złe, że nie jesteś światem BB zachwycony, ale 

Spoiler

comment_OzdA075SU0N0ko7rKnhCfaPHpbliyg1z

 :24_stuck_out_tongue: 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grabeq w Nioha nie grałem. Podsumowując moją litanię, BB to dobra gra, ale oczekiwania miałem znacznie większe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kovacs napisał:

@Grabeq w Nioha nie grałem. Podsumowując moją litanię, BB to dobra gra, ale oczekiwania miałem znacznie większe.

Nioh jest spoko, ale nawet bym go nie porównywał do BB i DS, bo mimo wszystko to są inne gry. Łączy je konstrukcja świata i teoretycznie wymagający bossowie.

Ale, przynajmniej na ng i trochę ng+ (więcej plusów nie dokładałem) jesteś w stanie się tak wykoksać, że przeciwnicy nie robią na Tobie wrażenia (przynajmniej tak było jak grałem lol ninja buildem, może coś się zmieniło).

Tym niemniej wygląd świata i projekt potworów pierwsza klasa. Historia sama w sobie też w sumie ciekawa, na pewno warto spróbować, zwłaszcza, że używki chodzą pewnie za jakieś niewielkie pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszy świat i historia były bez wątpienia przedstawione w Dark Souls 1.  Czytanie i oglądanie filmików ludzi analizujących historię zajęło mi niewiele mniej niż sama gra. Sam fakt, że nic nie było podane na tacy. Nie było książek, znajdziek, npc którzy zalewali cię ścianami tekstu o  historii świata. Do wszystkiego trzeba było dochodzić samemu na podstawie strzępków informacji. Było trochę japońskich naleciałości, jak Wielki wilk z mieczem w pysku itp :smile: Ale generalnie kawał dobrego dark fantasy.

Natomiast klimat. Hmmm klimat w Bloodborne był bezbłędny. Najlepszy, najbardziej depresyjny, dołujący i smutny. W tej grze nie ma ani jednej pozytywnie nastrajającej lokacji, ani cienia szansy na pozytywne zakończenie.  No miazga jednym słowem.  Bardzo liczę na From Software w kwestii drugiej części. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie po takim czasie od ostatniego grania to praktycznie jak pierwsze podejście. Oczywiście o tyle łatwiej, że wiem co i jak działa, co i gdzie mniej więcej znaleźć i mniej więcej czego po którym bossie się spodziewać. 

Ale odruchy już na pewno nie te i bestia rządna krwi znowu by pewnie robiła że mnie szmatę do podłogi a ja bym się wku**iał przez 3dni, mając zawsze 112 wybrane na telefonie :24_stuck_out_tongue:

Ratchet, zdecydowanie :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez xavris
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, xavris napisał:

[...]bestia rządna krwi znowu by pewnie robiła że mnie szmatę do podłogi a ja bym się wku**iał przez 3dni, mając zawsze 112 wybrane na telefonie :24_stuck_out_tongue:

 

 

No chyba, żebyś tym razem podszedł bardzo blisko, jakbyś chciał dać jej całusa i po prostu spacerował w lewo. Nawet nie trzeba używać uników...aż mi było brzyduli szkoda.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wykupię plusa specjalnie z tej okazji na miesiąc :) bo póki co leciałem offline.

Btw BSB mnie pomału irytuje. Wpadłem na niego ze dwa razy lochach i teraz jeszcze mnie gnojek zaciukał w dlc.
Ale tango z Lady M. zacne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kovacs napisał:


Ale tango z Lady M. zacne.

 

No ba, obok Sifa i Dancer of the Boreal Valley, to moja ulubiona walka całej serii "soulsborne".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bloodborne to druga najlepsza gra "soulsborne" jak dla mnie(po podstawce nie miałem jednak chęci na dodatek),  Demon Souls jest niedoścignione i najbardziej klimatyczne. ( ale ja jestem psychiczny i kocham tylko Xeno 2 :banderas:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×