Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No jeśli komuś BB spasowało, to teraz przy okazji dostępności w plusie i to wręcz nie wypada dodatku nie sprawdzić, zwłaszcza, że z tego co widziałem kosztuje jakieś bardzo niewielkie pieniądze.

Najlepsza lokacja i najlepszy boss jest jak dla mnie właśnie w dodatku :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten dodatek to must have dla każdego kto polubił Bloodborne. Dosyć trudny, świetnie rozwija historie,  dodaje niesamowite bronie (najlepsze według mnie) oraz prezentuje jeszcze lepszy styl graficzny.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, KOMARZYSKO napisał:

Lepiej późno niż wcale ;)

Dzisiaj się piszesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kovacs

Jak coś to skończyłem kielichy Defiled więc mogę pomóc jak jeszcze potrzebujesz.

Piesek i Amygdala padły za pierwszym razem bez problemów, nie wiem jak będzie w co-op może nie starczyć naboi ale myślę że będzie git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, shemaforash napisał:

@kovacs

Jak coś to skończyłem kielichy Defiled więc mogę pomóc jak jeszcze potrzebujesz.

Piesek i Amygdala padły za pierwszym razem bez problemów, nie wiem jak będzie w co-op może nie starczyć naboi ale myślę że będzie git.

Jasne. OK 21 będę, wiec chętnie skorzystam, jeszcze tego kielichu nawet nie zacząłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie może być różnie, ale pewnie 22 w najgorszym przypadku 23 powinienem być.

 

Jeszcze przypomnij jaki kielichy masz do zrobienia, bo nie wiem czy wszystkie mam.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostały mi Defield, Great Pthumeru Ihill i Great Isz. Zacząłem tez Lower Loran, który fajnie byłoby tez skończyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z @kovacs pobiegaliśmy trochę po splugawionych kielichach, pierwszy boss padł od razu, piesek za drugim razem, ale Amygdala dała nam w kość szczególnie mi, w co-op dużo trudniej.

Mimo wszystko pewnie by padła gdyby nie to że zazwyczaj czekaliśmy 10-15 minut na przyzwanie, największy minus tej gry.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w BB w ogóle w coopie, tak samo jak w ds po ubiciu bossa kompan wraca do siebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, xavris napisał:

Nie grałem w BB w ogóle w coopie, tak samo jak w ds po ubiciu bossa kompan wraca do siebie?

tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem o tym sposobie na Amygdale tyle razy. Tutaj w temacie i na stronie na FB. Nikt nigdy nie słucha i każdy sobie utrudnia życie albo kampi na dupie bossa lejąc go tam 30 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amy tylko solo, w coopie zaczyna wariować i ma ruchy nieprzewidywalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matchmaking tragedia. Ale dzisiaj ja ubijamy :) potem można dokończyć Lower lordan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie zrobilem kolejne podejście po latach i w końcu przebrnąłem przez pierwszych przeciwników  -  dotarłem do kleryka (no dobra, prawie dotarłem ;P). W zasadzie jedyne co mnie wkurza to, że po śmierci trzeba praktycznie od poczatku etap zaczynać i to zniechęca, zwłszcza jak sie ma mało czasu na gre (... i jest słabiakiem) :24_stuck_out_tongue: :38_worried:  

Edytowane przez Almarcino
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym składowaniem przedmiotów ? Chodzi mi generalnie o koktajle mołotowa. Mam ich np odłożonych 30, ale za każdym razem jak zużyje kilka, to musze kupować je od nowa. Jak ich użyć tych składowanych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko leci do skrzynki w śnie tropiciela, koło gehrmana jeśli masz za dużo. potiony same się pobierają przy każdym wejściu do snu ale niektóre itemy trzeba samemu wybierać ze skrzynki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O co chodzi z tym składowaniem przedmiotów ? Chodzi mi generalnie o koktajle mołotowa. Mam ich np odłożonych 30, ale za każdym razem jak zużyje kilka, to musze kupować je od nowa. Jak ich użyć tych składowanych ?

Wszystkie przedmioty składowane, oprócz fiolek krwi i srebrnych kul, trzeba uzupełniać ręcznie ze schowka. Schowek jest po prawej zaraz za drzwiami w domu we śnie tropiciela. Będąc w menu schowka wciskasz bodajże L1/R1, żeby się przełączyć między tym co masz na sobie i tym co w schowku.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki, bo ja to jestem totalny amator tego typu gier. Sieka się cudnie te potworki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do jakiego poziomu dobijać żeby nie było problemu z dołączeniem do innego gracza? W Soulsach był to zazwyczaj 120 lvl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie ma takich wymogów. Jak ustawiasz sobie ze znajomym hasło to Ciebie jako osobę która do niego dołącza gra automatycznie dopasuje czyli proporcjonalnie zmniejszy Ci poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zeby ogolnie pomagac randomom? Mam postac na 160 lvl, ng+++ i nie moge do nikogo dolaczyc..

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo na 160 lvl juz nie potrzeba pomocy, taki koks radzi sobie sam :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×