Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam postać na 225 lvl i dołączam nawet do znajomego co dopiero zaczyna grę, z tym, że w jego świecie jestem tak słaby jak on

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dołączasz po haśle i wtedy gra skaluje Cię w dół, jeśli przyzywający jest o wiele słabszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jaki najlepiej miec ten lvl i na ktorym NG byc by w miare szybko zostac przywolanym do pomocy? Chyba zaczne nowa postacia grac skoro na 160 poziomie ciezko o coopa :)

Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NG ludzie konczą zazwyczaj w okolicach 60-80 lvl. Zobacz rekomendowane lvl pod daną lokację na wiki.
W dlc też nikogo nie znalzłeś na tym poziomie?
Będę właśnie robił dlc na NG+. Zapewne przy Sierocie i Laurencie mi trochę zejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ta gra jest piękna. 

Powiedzcie mi , czy późniejszych lokacjach multiplayer jest troche trudniejszy ? 

Jestem dopiero po 4 bossie i na razie jak idziemy we dwóch to praktycznie ciężko zginąć. 

Czyli, żeby się połączyć na hasło nie musi być max 10 poziomów różnicy. 

Dobrze wiedzieć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym tytule z serii "soulsborne" walki z bossami w co-opie były zdecydowanie łatwiejsze - poza kilkoma wyjątkami. W Bloodborne jest tylko dwóch przeciwników, których moim zdaniem trudniej ubić w zespole niż solo - Amygalda i ostatni boss w DLC. Pozostali nie powinni sprawić przeciętnie ogarniętemu duetowi żadnych problemów. Rekomenduję grę solo. Zdecydowanie większa satysfakcja i każdy, ale to każdy przeciwnik w tej grze jest do pokonania...czasami po wyrzuceniu z siebie setek wulgaryzmów, kilku rzutach padem i wypoceniu z frustracji  kilku litrów płynów, ale do pokonania :1_grinning:

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli używacie hasła to poziomy nie mają znaczenia, skaluje do przywołującego.

W co-op gra jest BARDZO łatwa, na pierwsze przejście polecam solo a przynajmniej podejście do każdej miejscówki i bossa kilka razy samemu.

Grając od początku w co-op gra dużo traci ze swojej magii.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, shemaforash napisał:

Grając od początku w co-op gra dużo traci ze swojej magii.

Pozwolę sobie wyjaśnić. Koledze, bardzo słusznie zresztą, chodzi o taką magię jak prezentował powiedzmy Copperfield. Te iluzje, gdzie niby ktoś kogoś przecina na pół, tyle że tutaj przecinają Cie na pół i jeszcze raz na pół :24_stuck_out_tongue:

I gwarantuje, że po 20-30 próbach zaczynasz na serio odczuwać ten ból :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3-4 ostatnie kielichy zrobiłem z @KOMARZYSKO i @shemaforash - dzięki chłopaki. 

Co-op przyjemny i faktycznie robi się easy mode - tylko Amy może popalić. Ale to też w moim przypadku dlatego, że granie w dwoch rozleniwia - człowiek leci na pale - w singlu gra się z wiadomych względów znacznie uważniej.

Zostal mi jeszcze ostatni kielich i dks3 kolejne na agendzie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest już platyna? :) w dks3 w razie problemów służę pomocą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wpadła, ale chce jeszcze Isz pyknac.

Wszystkie soulsy zawsze solo jechałem, co-op tylko przy okazji (a raczej inwazje na mnie). Tutaj już przy tym 3, czy 4 kielichu nie miałem już siły i ochoty solo latać. 

Jeszcze te łączenie po 15 minut, masakra, także w dks3 jak tez tak to ma wyglądać, to offline przelecę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dks3 jest inna bajka, łączy od ręki. Pomagam teraz koledze przechodzić i online śmiga pięknie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Tu macie kalkulator do inwazji i coopa:) 

https://mpql.net/tools/bloodborne/?level=32

Wystarczy wpisać swój lewel:) 

Mówiąc ostatni bos w dlc nie zawsze chodzi o Sierote, dużo ludzi zostawia sobie na koniec Laurenca. Albo po prostu nie wiedzą że tam jest:) 

Zobaczcie matoła:/

 

Edytowane przez krzyzak86
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzi, którzy wałują w multi to bym przywiązywał do podwozia autobusu miejskiego, żeby sobie pozwiedzali. Najlepiej na jakiejś bardzo dziurawej trasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem że w tej grze to możliwe, dramat:down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz to wiecej spotykam takich debili:/ A najlepsze ze maja wysoki lewel. Ja na tej postaci z filmiku mam jakies 420, to koles musi miec podobny. I ja sie pytam po co? Z nudów? Eh... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi o co chodzi , bo zrobiłem sobie nową postać, bo chciałem ją rozwijać pod kątem Tajemny i Umiejętności, a mam już 40 poziom postaci i mogę tylko kupić jedną broń w śnie tropiciela. Nie ma ani włóczni ani innych. Tylko mieczomłot mi się pojawił. Ktoś wie o co chodzi ? 

Może mam za małą siłę ? Obecnie 12 lvl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nagrałem filmik z najłatwiejszym sposobem na pokonanie Laurenca, szczególnie na wysokich NG i niskim levelu, ale pierwszy raz polecam spróbować nie używając tej metody ;)

  • Like 3
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyściłem filmy z dysku i bloodbornowych było szkoda więc podzielić się mogę dosyć easy amygdalą z loszków (trochę lamienia no ale i tak sporo potionów zostało więc easy, too easy nawet :)

a drugi to kundel który też trochę mnie pomęczył piętro wyżej ale ładnie się palił więc miło i ciepło :)

 

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bloodborne 2 w azteckich klimatach? Preorder by poszedł tak szybko, że klawisznica od kompa by się stopiła a Michałek by się po tym nie mógł pozbierać.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Frost Prime napisał:

Panie nie rób Pan nadziei...

Ja tylko przekazałem dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rób rób, każde dobre info o BB2 mile widziane :)  tym bardziej że gość dobrze gada i dobrze kombinuje :) sekiro to dla mnie nie to to na co bym czekał więc :) czekam na BB2 dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, sekiro to nie jest coś czego oczekiwałem po teaserze "Shadows die twice", ale jestem prawie pewien, że premierowo i tak wejdzie do napędu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×