Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, gra ktoś jeszcze online z forumowiczów ? Potrzebuje do pomocy w multi przy lochach końcowych pthumeryjskich oraz innych duperalach potrzebnych do platyny :). Poziom mojej postaci 140+. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge z toba pobiegac:D Chetnie potrenuje przed Sekiro:P Nick Rizzen86, lvl jakos 500 bo nie pamietam dokladnie. Ktore godziny ci odpowiadaja? W tym tygodniu koncze prace o 22 wiec moge pograc tak o 23. W przyszlym koncze o 14:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też na zmiany pracuje. W tym tyg 22-6, od poniedzialku 14-22. Dodam Cie do znajomych jak będzie chwila to pogramy :) Ktoś jeszcze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarantuję Tobie że @krzyzak86 da radę :) - wiem co piszę 

Edytowane przez Eloszki
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko mają wymijające zmiany ale weekendy im zostają więc nie jest źle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damy rade, niedziela nam zostaje:D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jutro wrzucę Cie do znajomych :)

 

Pytanie do wszystkich o broń: koło logariusa. Jestem w NG+, rozumiem że muszę znowu ubić Logariusa, założyć koronę, udać się do królowej i wziąć przedmiot, który potem mam wręczyć Alfredowi w rewirze katedralnym, a ten da mi odpowiednią odznakę do zakupu owej broni ? A nie mogę go po prostu zabić (Alfreda) i odznaka będzie do zebrania z jego ciała ?

 

Pytam bo nie chce mi się przechodzić całego cainhurst ponownie i bić się z Logariusem, ale jeśli nie będzie wyjścia to trzeba będzie ;)  

 

Dodam że przy pierwszym przejściu przedmiotu musiałem nie wziąć od królowej bo go nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem prawie pewnie, że zabicie Alfreda daje stosowną odznakę. Tyle że nie koniecznie ubicie go przy pierwszym kontakcie musi ją dać. Może być tak, że dopiero kiedy pojawi się w innym miejscu będzie ją wyrzucał po śmierci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli do niego dolaczysz da ci odznake i zabije krolowa. Jesli go zabijesz z truchla podniesiesz odznake i krolowa bedzie:)

Polecam bloodborn wiki, jest tam wszystko:

 

https://bloodborne.wiki.fextralife.com/Bloodborne+Wiki

 

A tu interesujaca cie bron:

 

https://bloodborne.wiki.fextralife.com/Wheel+Hunter+Badge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich łowców. Na amerykańskim PS Store DLC The Old Hunters dla abonentów Plusa można zgarnąć za 50 PLN. Czy aby dokonać zakupu trzeba utworzyć nowe amerykańskie konto i potem żeby grać trzeba być zalogowanym na tym właśnie koncie? Dzięki

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej nie kombinować i poczekać aż będzie u nas w promocji i kupić wtedy za 30zl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pau pau napisał:

Witam wszystkich łowców. Na amerykańskim PS Store DLC The Old Hunters dla abonentów Plusa można zgarnąć za 50 PLN. Czy aby dokonać zakupu trzeba utworzyć nowe amerykańskie konto i potem żeby grać trzeba być zalogowanym na tym właśnie koncie? Dzięki

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

Dodatki ze store US nie współgrają z grą ze store/pudełka EU !! ...

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.03.2019 o 06:20, pau pau napisał:

Witam wszystkich łowców. Na amerykańskim PS Store DLC The Old Hunters dla abonentów Plusa można zgarnąć za 50 PLN. Czy aby dokonać zakupu trzeba utworzyć nowe amerykańskie konto i potem żeby grać trzeba być zalogowanym na tym właśnie koncie? Dzięki

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
 

Nie musisz już kombinować. Dodatek wylądował właśnie w promocji na PSS. Miłego grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×