Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak przykleknac przy królowej Annanis by nie nazywała mnie bestią? Jedyny gest z klękaniem jaki mam to modlitwa.

Wysłane z mojego HM 1SW przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie znalazłem info tutaj o toporze na początek ale dzięki za info! Tekst o DA podobnym do BB miał być ironią i takie tam :) No nic, bulid pod siłę, topór i wszystko jasne, a potem wraz z postępem w grze zmienię ewentualnie.

Przetestuj to sam. Dla mnie i dla kilku innych, najlepszą początkowa bronią jest Saw Cleaver. Bez rozkładania to śmiertelnie szybka broń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam gre od piątku i dzisiaj ubiłem bestię kleryka :biggrin:  nie było łatwo kilka prób i jakoś poszło satysfakcja z ubicia bossa bezcenna :yes:

 

Mam pytanie w jakie waszym zdaniem statsy levelować na początku? (gram toporem - głównie rozłożonym)

 

Co teraz powininiem robić w grze i co to za klucz do kupienia za 10.000 tętnień?

Edytowane przez Dragon-13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w jakie waszym zdaniem statsy levelować na początku? (gram toporem - głównie rozłożonym)

 

 

Kilka postów wyżej nawet strony nie trzeba przełączać...

 

Dla początkującego gracza polecam build pod siłę. Z broni to na początek najlepszy będzie topór potem możesz przeskoczyć na miecz Ludwiga.

 

A tak poza tym to DA nie jest w żaden sposób podobne do Bloodborn.

 

Czyli build oparty na sile.

 

 

 

Co teraz powininiem robić w grze i co to za klucz do kupienia za 10.000 tętnień?

 

Hmm co w tej grze można robić, może zabijaj moby, albo zabijaj bosy, ewentualnie zabijaj innych graczy, imho skup się na zabijaniu... klucz o dziwo otwiera drzwi/bramę/wrota do następnej lokacji.

 

 

Jak przykleknac przy królowej Annanis by nie nazywała mnie bestią? Jedyny gest z klękaniem jaki mam to modlitwa.

Wysłane z mojego HM 1SW przy użyciu Tapatalka

 
Nie gest tylko poszukaj miejsca przed tronem gdzie masz interakcję "klęknij".
Edytowane przez DoV
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się niektórym że nie próbują szukać dalszej drogi samodzielnie, przecież to zabiera cała satysfakcję z odkrywania.

Niektórzy pytają co dalej praktycznie przy każdym "zakręcie". Proponuję trochę się pokręcić i jak już naprawdę nie da rady, wtedy skorzystać z pomocy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubiłem Blood Starved Beast i jestem w Karnerze w Hemwick. Elegancka i klimatyczna lokacja  :whistling:

 

Też wcześniej przeniosło mnie do Więzienia Yhargul, czy coś w ten deseń, i nie na moją postac jak na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczęły sie schody przy Romie i tutaj pytanie natury multiplayerowej. Otóż bije w mały dzwon przywołania żeby jakaś dobra dusza przybyła mi na pomoc i nic. Rozumiem, ze zależy to od ewentualnej chęci osoby która mogła by dołączyć ale z waszego doświadczenia długo sie czeka na odpowiedz czy tylko ja mam taki przypadek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po patchu czeka się teraz wyjątkowo krótko. Ja teraz nie miałem problemu ze znalezieniem party do jakiegokolwiek bossa. Ale tak musi ktoś inny bić w dzwonek i możesz mieć pecha po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczęły sie schody przy Romie i tutaj pytanie natury multiplayerowej. Otóż bije w mały dzwon przywołania żeby jakaś dobra dusza przybyła mi na pomoc i nic. Rozumiem, ze zależy to od ewentualnej chęci osoby która mogła by dołączyć ale z waszego doświadczenia długo sie czeka na odpowiedz czy tylko ja mam taki przypadek ?

Pamiętam że w tej lokacji było bardzo ciężko kogoś znaleźć do coopa, także trzeba mieć dużo cierpliwości. Ja jutro zaczynam rozgrywkę i jak nie dasz rady do wtorku, chętnie pomogę :).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczęły sie schody przy Romie i tutaj pytanie natury multiplayerowej. Otóż bije w mały dzwon przywołania żeby jakaś dobra dusza przybyła mi na pomoc i nic. Rozumiem, ze zależy to od ewentualnej chęci osoby która mogła by dołączyć ale z waszego doświadczenia długo sie czeka na odpowiedz czy tylko ja mam taki przypadek ?

Jak pisze zle to poprawcie, jak chcesz kogos do pomocy to musisz dzwonić duzym dzwonkiem, małym dzwonkiem, ktory kupisz za wglad dzwonisz gdy chcesz pomoc komus innemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonię dobrym dzwonkiem pająk padł. Aż dziwne, ze tyle nerwów mi zabrał przeciwnik który jakiś bardzo trudny nie był. Trochę cierpliwości wystarczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A panowie jak zdobywać dzwonki przywołania bo miałem kilka zużyłem dodam ze jestem na początkowych lokacjach

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee? Dzwonki kupujesz raz, do użycia "dużego dzyngla" potrzebujesz Wgląd/Insight, który dostajesz m.in za odkrycie nowego bosa, pokonanie go, za użycie czaszek i pępowin.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się że gra z początku mnie nie przekonała (nie jestem wielkim fanem rpg) ale pograłem trochę ubiłem bosa i jestem zachwycony i oczarowany grą, eksploruje Yharnam ciułam tętnienia i leveluję swoją postać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zacytować własny post, bo widzę, że pojawiło się sporo nowych graczy :)

wszystko w spojlerze...

- mapka spolonizowana pomocna w rozeznaniu świata

- chronologia przejścia, aby zniwelować powtarzające się pytania "gdzie teraz iść?"

 

Prepare to die!

 

...siedząc w pracy zrobiłem taką wskazówkę, gdyby ktoś pytał gdzie i po co iść:

t9vbe8.jpg

 

a posiłkować możecie się mapką... też uciosaną w pracy :P  :

33dw0ic.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak poznać w bloodborne która broń oparta jest o siłę a która o umiejętność?

 

(jestem nowy w rpg wybaczacie jak pytanie jest banalne)

Edytowane przez Dragon-13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak poznać w bloodborne która broń oparta jest o siłę a która o umiejętność?

 

(jestem nowy w rpg wybaczacie jak pytanie jest banalne)

W statsach broni masz opis jakich zdolności wymaga by ją używać i z jakimi się skaluję są to, Strenght/Siła 2lp9gn.jpg Skill/Umiejętność 3wxpgi.jpg Bloodtingue/Cośtamkrwi 1j8kdc.jpg Arcane/Tajemne ro6ynu.jpg

Skalowanie dzieli się na system ocen hamburgerów, czyli A najlepsze, E najgorsze, powyżej A jest jeszcze S, od i cała filozofia.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W statsach broni masz opis jakich zdolności wymaga by ją używać i z jakimi się skaluję są to, Strenght/Siła 2lp9gn.jpg Skill/Umiejętność 3wxpgi.jpg Bloodtingue/Cośtamkrwi 1j8kdc.jpg Arcane/Tajemne ro6ynu.jpg

Skalowanie dzieli się na system ocen hamburgerów, czyli A najlepsze, E najgorsze, powyżej A jest jeszcze S, od i cała filozofia.

dzięki

 

strength.jpgskill.jpgbloodtingue.jpgarcane.jpgqs_bullet_use.jpg 

 9 D      8 E   

 

Powyżej statsy topora rozumiem że muszę mieć minimum 9 level siły i 8 umiejętności aby go nosić tak?

czy levelując siłę skalowanie D wzrośnie mi np do C itd czy jest ono stałe?

Edytowane przez Dragon-13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Levelując broń wzrasta skalowanie, np. katana na +10 ma S z Bloodtingue, Koło Logariusa na +10 ma skalowanie S ze siłą etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja kopia już do mnie idzie, wziąłem sobie akurat na majówkę pograć :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy zniwiarz wykosil mnie konkretnie i znalazlem sie w ukrytej lokacji..przy okazji stracilem jakies 11pkt wgladu..normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy zniwiarz wykosil mnie konkretnie i znalazlem sie w ukrytej lokacji..przy okazji stracilem jakies 11pkt wgladu..normalne?

Wgladu nie tracisz za smierc, bynajmniej ja nigdy takiego przypadku nie mialem, wglad moze Ci wyssac wysysacz ale to dopiero w dalszej czesci gry. Za smierc tracisz tetnienia, ale spokojnie możesz je odzyskać, wroc w miejsce w ktorym zginales, tetnienia albo przejął wrog wtedy swieca mu sie oczy albo leza na ziemi w postaci plamy krwi Edytowane przez szuldi82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×