Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko. O co chodzi z tą ligą? W DLC w lesie pojawił się NPC i dołączyłem do ligi. Za każdą pomoc innym graczom dostaję plugastwo (da się coś z tym zrobić czy można tylko rozdeptać?). Ale jak działać w tej lidze? Jak zdobywać punkty do rankingu? Ktoś pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj amygdalka poszła pod młotek:) to teraz Pany już z górki będzie? :)

 

Mnie krwi napsuł jeszcze Pthumerian Descendant, Ale to pewnie dlatego, że byłem wymęczony starciami z psem i Amygdalą i chciałem jak najszybciej dojść do królowej.   :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie krwi napsuł jeszcze Pthumerian Descendant, Ale to pewnie dlatego, że byłem wymęczony starciami z psem i Amygdalą i chciałem jak najszybciej dojść do królowej.   :)

Z tego co zobaczyłem na google jest raczej małych rozmiarów a z takimi zawsze mi się lepiej walczy bo kamera tak nie wariuje:) teraz mam trochę zajęty kalendarz ale mam nadzieję, że znajdę parę chwil na szybkie przebicię się przez te lochy. Potem muszę znależć jeszcze jeden item bo z tego co patrzyłem mam już odznakę do kupienia rosmariusa. Do Auli na poziomie pierwszy(npc dają ten gwiezdny kamień) można się dostać po którym bossie bo już mi z głowy wyszło. Będe musiał się jak najszybciej dostać do tego koszmaru z amygdalą którego tak nie lubię. No i nie pamiętam czy mam obie pochodnie, tą zwykłą i tropiciela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zobaczyłem na google jest raczej małych rozmiarów a z takimi zawsze mi się lepiej walczy bo kamera tak nie wariuje:) teraz mam trochę zajęty kalendarz ale mam nadzieję, że znajdę parę chwil na szybkie przebicię się przez te lochy. Potem muszę znależć jeszcze jeden item bo z tego co patrzyłem mam już odznakę do kupienia rosmariusa. Do Auli na poziomie pierwszy(npc dają ten gwiezdny kamień) można się dostać po którym bossie bo już mi z głowy wyszło. Będe musiał się jak najszybciej dostać do tego koszmaru z amygdalą którego tak nie lubię. No i nie pamiętam czy mam obie pochodnie, tą zwykłą i tropiciela.

 

Jest małych rozmiarów, ale dosyć szybki i ma niesamowity zasięg tego sierpa. Jest na niego glitch, który znacznie ułatwia walkę. Dowiedziałem się o nim po fakcie  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On nie jest trudny, trzeba tylko dawać sobie chwilę oddechu by nabrać staminy i dużo uników. No dobra łatwy nie jest :P Ale o wiele lżejszy niż Amygdala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest małych rozmiarów, ale dosyć szybki i ma niesamowity zasięg tego sierpa. Jest na niego glitch, który znacznie ułatwia walkę. Dowiedziałem się o nim po fakcie  :)

Lalkę z wieży astralnej ubiłem za pierwszym razem więc nie przewiduję większych problemów :biggrin: podejżewam, że te ataki nie będą miały wiekszego zasięgu oraz szybkości. Dla mnie i tak cienie z zakazanego lasu będą najbardziej upierdliwe i cieszę się, że nie ma ich w lochach :biggrin: w tych lochach będą jakieś ciekawe kamienie? Bo narazie bida w tym temacie, a nizsze lochy lorana które są na piątym poziomie już ogarniałem i szału nie było. generalnie muszę znależć trochę czasu bo z nim niestety kiepsko się zapowiada do poniedziałku.

Edytowane przez simonldz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lalkę z wieży astralnej ubiłem za pierwszym razem więc nie przewiduję większych problemów :biggrin: podejżewam, że te ataki nie będą miały wiekszego zasięgu oraz szybkości. Dla mnie i tak cienie z zakazanego lasu będą najbardziej upierdliwe i cieszę się, że nie ma ich w lochach :biggrin: generalnie muszę znależć trochę czasu bo z nim niestety kiepsko się zapowiada do poniedziałku.

 

Pewnie tak bo z tego co ludzie piszą, to raczej nie mają z nim problemu. Jestem wyjątkiem chyba  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś przeklina bossów to polecam wklepać na YouTube 'lobosjr' i zobaczyć jak ten koleś rozwala bossów z DLC gołymi pięściami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś przeklina bossów to polecam wklepać na YouTube 'lobosjr' i zobaczyć jak ten koleś rozwala bossów z DLC gołymi pięściami :)

 

Jak nie używa jako kontrolera gitary to leszcz   ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ją robiłem najłatwiejszy i wygodny sposób :biggrin:

Dziękówa! :biggrin: Padła za chyba 20 razem:P Tak mi serducho wali, że chyba do północka nie usnę. Tak swoją drogą to pisze się wszędzie, że Ludwig najsilniejszy, a padł za 4 razem. Może miałem dużo szczęścia;p

Edytowane przez mikelsgrom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dziwną akcje. Grałem cały czas offline, wczoraj chciałem trochę przyfarmić krwawą skałe i gemy w kielichach, wbiłem się we 2 lochy z glifów znalezionych gdzieś w sieci, potem patrze a na ołtarzu gdzie miałm postawiony kielich isz mam teraz lhyll cały odblokowany, na innym miałem loran i też jest lhyll. Zdziwko bo kielich lhyll zdobyłem chwilę wcześniej i jeszcze go nie stawiałem w ogóle. Z ciekawości co się stanie przeniosłem sie do serca w 3 warstwie, tam gdzie powinien być boss i DING! trofik za ubicie królowej wpada :blink: Komedia jakaś.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie nie mam jak sprawdzic ale slyszalem ze po aktualizacji mozna przyzywac npc do walk z wszystkimi bossami bedac offline czy to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie nie mam jak sprawdzic ale slyszalem ze po aktualizacji mozna przyzywac npc do walk z wszystkimi bossami bedac offline czy to prawda?

Nie wiem czy do wszystkich ale na pewno do większości z nich tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy do wszystkich ale na pewno do większości z nich tak

bo lak gralem kilka miesiecy temu to offline mona bylo npc wezwac tylko do 2 bosów prze to stanalem na tym bosie na dachu w lodowym zamku czy do niegp mozna teraz npc wezwac? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo lak gralem kilka miesiecy temu to offline mona bylo npc wezwac tylko do 2 bosów prze to stanalem na tym bosie na dachu w lodowym zamku czy do niegp mozna teraz npc wezwac?

Nie jestem pewny, musisz sprawdzić. To są nowi NPC, jeśli któryś będzie dostępny to na ziemi będziesz miał taką czerwonawą poświatę i tam ich przyzywasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny, musisz sprawdzić. To są nowi NPC, jeśli któryś będzie dostępny to na ziemi będziesz miał taką czerwonawą poświatę i tam ich przyzywasz

dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się dzieje ze zużywaniem broni. W tej chwili jestem praktycznie na finiszu rozgrywki i co chwilę muszę naprawiać miecz :mellow: . Wcześniej robiłem to sporadycznie i nie zauważałem istotnej różnicy.

Zacząłem grać w DLC no i to jest dopiero wyzwanie dla niedzielnego gracza. Padam co chwilę i prawdopodobnie odpuszczę sobie dodatek :sweat:

A tak swoją drogą to jak dotąd najtrudniejszą dla mnie przeprawą był Męczennik Logarius. Dużo nerwów kosztował mnie ten boss. A ta Amygalda strasznie przereklamowana - padła za drugim razem i nawet nie czułem tego dreszczyku emocji jak przy innych bossach :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się dzieje ze zużywaniem broni.

Padam co chwilę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się dzieje ze zużywaniem broni. W tej chwili jestem praktycznie na finiszu rozgrywki i co chwilę muszę naprawiać miecz :mellow: . Wcześniej robiłem to sporadycznie i nie zauważałem istotnej różnicy.

Zacząłem grać w DLC no i to jest dopiero wyzwanie dla niedzielnego gracza. Padam co chwilę i prawdopodobnie odpuszczę sobie dodatek :sweat:

A tak swoją drogą to jak dotąd najtrudniejszą dla mnie przeprawą był Męczennik Logarius. Dużo nerwów kosztował mnie ten boss. A ta Amygalda strasznie przereklamowana - padła za drugim razem i nawet nie czułem tego dreszczyku emocji jak przy innych bossach :P

Hehe miałem to samo przy tych bossach:D Co do dodatku, to ja mimo tego iż czytałem, że sprawia większy kłopot ( jedna kobitka mi tylko krwi napsuła ), to szybko się z nim uporałem. Znaczy ostatni boss mi został, ale po jednej próbie stwierdzam, że jutro zakończę już na dobre przygodę z Bloodborne:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przyzwałem jednego w labiryncie i stwierdziłem, że to nie ma sensu bo raz że nie zadawał kompletnie żadnego damagu to dodatkowo trudniej było kontrolować zachowanie bossa. Samemu jest łatwiej, jak już się pozna ataki bossa można go prowokować do konkretnego ataku który łatwiej uniknąć i skontrować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 A ta Amygalda strasznie przereklamowana - padła za drugim razem i nawet nie czułem tego dreszczyku emocji jak przy innych bossach :P

Mówisz o Amygdali w fabule, czy w lochach, gdzie masz 50% hp? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się dzieje ze zużywaniem broni. W tej chwili jestem praktycznie na finiszu rozgrywki i co chwilę muszę naprawiać miecz :mellow: . Wcześniej robiłem to sporadycznie i nie zauważałem istotnej różnicy.

A ta Amygalda strasznie przereklamowana - padła za drugim razem i nawet nie czułem tego dreszczyku emocji jak przy innych bossach

Musiałeś włożyć jakieś gemy, których efektem ubocznym jest obniżenie wytrzymałości broni i dlatego musisz ją co chwile naprawiać.

Co do Amygdali to chyba mówisz o tej z fabuły? Bo jej "kumpela" w lochach to zupełnie inna bajka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×