Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam poważny problem. Zdobyłem już wszystkie trofea prócz "Hunter's Essence", w którym trzeba zdobyć wszystkie bronie. Mam już wszystko prócz "Blades of Mercy", bo nie mogę nigdzie znaleźć tej Eileen. Nie widziałem jej nigdzie przy pierwszym przejściu gry, ani nie ma jej na ng+ w miejscach w których powinna być. Ostatnio jak grałem w Bloodborne był patch 1.03. Teraz jest 1.09 i miałem nadzieję, że się po prostu zbugowała i zostanie to naprawione w patchu, ale jak widać niekoniecznie. Nie ma jej w kanałach, nie ma przy wyjściu z Cathedral Ward, ani w Tomb of Oedon gdzie powinna z kimś walczyć. Jak mam zdobyć tę broń? :(

 

Słyszałem, że pojawia się jeszcze po zabiciu Roma w Grand Cathedral i wtedy można ją zabić, ale czy pojawi się jeżeli NIGDY z nią nie rozmawiałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam poważny problem. Zdobyłem już wszystkie trofea prócz "Hunter's Essence", w którym trzeba zdobyć wszystkie bronie. Mam już wszystko prócz "Blades of Mercy", bo nie mogę nigdzie znaleźć tej Eileen. Nie widziałem jej nigdzie przy pierwszym przejściu gry, ani nie ma jej na ng+ w miejscach w których powinna być. Ostatnio jak grałem w Bloodborne był patch 1.03. Teraz jest 1.09 i miałem nadzieję, że się po prostu zbugowała i zostanie to naprawione w patchu, ale jak widać niekoniecznie. Nie ma jej w kanałach, nie ma przy wyjściu z Cathedral Ward, ani w Tomb of Oedon gdzie powinna z kimś walczyć. Jak mam zdobyć tę broń? :(

Słyszałem, że pojawia się jeszcze po zabiciu Roma w Grand Cathedral i wtedy można ją zabić, ale czy pojawi się jeżeli NIGDY z nią nie rozmawiałem?

Stwórz sobie ten loch sz73v83s. Blades of mercy są gdzieś przed drugim bossem. Napisali ze side room wiec pewnie chodzi o drzwi na korytarzu tuż przed bossem. Jest to wersja lost Blades of mercy ale myślę że trofik powinien wskoczyć. Jak chcesz to poszukaj na internecie jakiegoś innego lochu może znajdziesz gdzieś te ostrza na pierwszej głębokości, ja Ci dałem pierwszy lepszy glyph jaki znalazlem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Nie wiem czy podołacie obejrzeć to bez banana na ustach: 

- jest to bardzo miła wariacja na temat cutscenki Ludwiga.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwórz sobie ten loch sz73v83s. Blades of mercy są gdzieś przed drugim bossem. Napisali ze side room wiec pewnie chodzi o drzwi na korytarzu tuż przed bossem. Jest to wersja lost Blades of mercy ale myślę że trofik powinien wskoczyć. Jak chcesz to poszukaj na internecie jakiegoś innego lochu może znajdziesz gdzieś te ostrza na pierwszej głębokości, ja Ci dałem pierwszy lepszy glyph jaki znalazlem

 

Stworzyłem inny, znaleziony tutaj:

 

 

Trofik wpadł, a razem z nim platyna. :)

Edytowane przez dext3rr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie może sposób na szybkie odblokowanie ostatniego nagrobka w śnie tropiciela? Zacząłem grę na NG+ i właśnie jestem na etapie wbijania platyny a dokładniej penetrowania lochów ;) Brakuje mi tylko żyjącej struny która z tego co mi wiadomo znajduje się wyłącznie w zamku Mergo (dałem ciała zanim rozpocząłem NG+) i z tej racji chciałbym jak najszybciej tam dotrzeć wykonując zadania tylko te konieczne do zdobycia tego przedmiotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaka byla normalna cena dotychczas za The Old Hunters ? Czy te obecne 42zl w promo to dobra cena ? w sumie to jeszcze nie zaczalem podstawki ale jak jest duza roznica cenowa wzgledem normalne to chyba bym wziol. Oile oczywiscie warto ten dodatek wedlug was brac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory kosztował 84 zł. W skrócie- bardzo warto brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kogo jest ta gierka? 112zł za ekskluziwa w wersji Goty to chyba super oferta. nie grałem w DS itp... lubię ogólnie rpg, ale boje się, że gra jest zbyt wymagająca, a nie jestem raczej graczem siedzącym 12h przy jednym bossie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kogo jest ta gierka? 112zł za ekskluziwa w wersji Goty to chyba super oferta. nie grałem w DS itp... lubię ogólnie rpg, ale boje się, że gra jest zbyt wymagająca, a nie jestem raczej graczem siedzącym 12h przy jednym bossie :P

Tak serio to praktycznie dla każdego. Trochę się pomęczysz na początku, poznasz mechanikę i będzie dobrze. Zawsze też możesz wezwać kogoś do pomocy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Łowcy! Przeszedlem gre i zaczalem ng+, kupilem dodatek ktory sie nawet nie zainstalowal (tak mialo byc?) i nie wiem jak w niego zagrac. Na yt widzialem ze stwor amygdalo podobny musi mnie zlapac wiec domyslalam sie ze musze jeszcze troche pograc tak? Czy dodatek bedzie od razu trudniejszy jak wrogowie na ng+?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Łowcy! Przeszedlem gre i zaczalem ng+, kupilem dodatek ktory sie nawet nie zainstalowal (tak mialo byc?) i nie wiem jak w niego zagrac. Na yt widzialem ze stwor amygdalo podobny musi mnie zlapac wiec domyslalam sie ze musze jeszcze troche pograc tak? Czy dodatek bedzie od razu trudniejszy jak wrogowie na ng+?

http://www.pssite.com/news/46045/jak-dostac-sie-do-zawartosci-dlc-bloodborne-old-hunters.html

Ogólnie dodatek podobno jest trudniejszy, ale to dużo zależy z jakim levelem zaatakujesz. Dla niektórych ( w tym ja ) okazał się dosyć prosty, a dla niektórych sporym wyzwaniem. Dodatek był pobierany u każdego z którymś tam patchem. Kupując go tylko odblokowujesz.

Edytowane przez mikelsgrom1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.pssite.com/news/46045/jak-dostac-sie-do-zawartosci-dlc-bloodborne-old-hunters.html

Ogólnie dodatek podobno jest trudniejszy, ale to dużo zależy z jakim levelem zaatakujesz. Dla niektórych ( w tym ja ) okazał się dosyć prosty, a dla niektórych sporym wyzwaniem. Dodatek był pobierany u każdego z którymś tam patchem. Kupując go tylko odblokowujesz.

Dzięki! Mam 111 lvl i z wielką chęcią bym pograł w coopie teraz bo widzę że gra się zrobiła znowu trudna jak na początku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć czy jeśli kupię Bloodborne goty na tej promocji na psn z dodatkowym rabatem dla osób z ps+, to będę musiał mieć cały czas aktywnego ps+ żeby grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Walczę z Paarlem tą bestią z pioruna! Zabił mi pomocnika i pytanko. Czy jest jakakolwiek możliwość by pomocnika wskrzesić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Walczę z Paarlem tą bestią z pioruna! Zabił mi pomocnika i pytanko. Czy jest jakakolwiek możliwość by pomocnika wskrzesić?

Niestety nie ma takiej możliwości. Możesz go przywołać ponownie gdy boss Cię załatwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma takiej możliwości. Możesz go przywołać ponownie gdy boss Cię załatwi.

Właśnie o to mi chodzi. Jak go przywołać bo nie mogę :/. A zginąłem już 3x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pierwszym razem.

Problem w tym, że gdy podchodzę do tego miejsca to obok X komunikat "przywołaj zdrajcę Antala" jest taki zamglony a gdy wciskam x to nie trybi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że gdy podchodzę do tego miejsca to obok X komunikat "przywołaj zdrajcę Antala" jest taki zamglony a gdy wciskam x to nie trybi :/

Każde przywołanie kosztuje 1 insight. Może już nie masz tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że gdy podchodzę do tego miejsca to obok X komunikat "przywołaj zdrajcę Antala" jest taki zamglony a gdy wciskam x to nie trybi :/

A masz wgląd? Przywołując kogokolwiek tracisz jeden punkt wglądu. Nawet jak Cię boss zabije.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×