Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem to im większy wgląd to otrzymujesz większe obrażenia :)

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Kolos28 napisał:

Z tego co wiem to im większy wgląd to otrzymujesz większe obrażenia :)

HTC 10

No chyba niekoniecznie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz? Możliwe ale chyba jestem słabszy odkąd gram na 90 plus.

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sala badań zaliczona. Okazało się, że gdy wjechałem pierwszą windą - miałem od razu schody do ogrodu. A raz dostałem wpierdziel, drugi raz jako wsparcie rozwaliliśmy te stadko i zabrałem się za trzecie podejście już sam z wdziankiem dającym jakąś tam magiczną ochronę. Poszło gładko...w zasadzie to ten boss był rozczarowaniem. Nie lubię wstawiania stadka minizawodników ganiających za nami zamiast jednego porządnego, ciężkieo i irytującego przeciwnika ;).

 

Przede mną rewir za ogrodem świetlistego drzewa. Ruszam...

 

Update po 3 minutach. Lady Maria jest szybka. ;)

 

Update po 10 minutach: jestem szybszy. Idę dalej.

Edytowane przez dwypij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, hudiny napisał:

 

Prosty sposób na dwie pierwsze fazy walki. Może komuś się przyda. 

 

Podziwiam takich ludzi, bez kitu :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są rzeźnicy, wirtuozi i magicy w jednym. Poziom dla mnie nieosiągalny.

 

A ja utknąłem w dodatku po zabiciu Marii...chyba coś mi umknęło w Sali Badań, bo nadal te drzwi przy baseniku mam zamknięte. Czyli idę tam...

Edytowane przez dwypij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To są rzeźnicy, wirtuozi i magicy w jednym. Poziom dla mnie nieosiągalny.

 

A ja utknąłem w dodatku po zabiciu Marii...chyba coś mi umknęło w Sali Badań, bo nadal te drzwi przy baseniku mam zamknięte. Czyli idę tam...

Upuscila przedmiot. Stan po prawej stronie jej fotela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, coffee88 napisał:

Upuscila przedmiot. Stan po prawej stronie jej fotela.

 

Mam po niej Gwiezdną TArczę - tarcza zagara astralneo w Archikatedrze...

 

Ale tron zniknął po walce. Jest tylko ten stoliczek...

 

Oki. Trochę bardziej w prawo. JAkie to cholernie soulsowe...

Edytowane przez dwypij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Mam po niej Gwiezdną TArczę - tarcza zagara astralneo w Archikatedrze...

 

Ale tron zniknął po walce. Jest tylko ten stoliczek...

Stan z prawej strony skrajnie. Powinieneś tam mieć malutki promień światła z zegara. Jak będziesz w dobrym miejscu wyświetli się interakcja.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, coffee88 napisał:

Stan z prawej strony skrajnie. Powinieneś tam mieć malutki promień światła z zegara. Jak będziesz w dobrym miejscu wyświetli się interakcja.

 

Mam. Ale w życiu bym na to nie wpadł...dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Mam. Ale w życiu bym na to nie wpadł...dzięki.

Spoko. Powodzenia w następnej lokacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję...będę go potrzebował. Własnie mnie zażarł jakiś spory gad ze łbem rekina. Sprytnie go ukryki. Dajesz cieniasa z przodu - koleś myślo łatwizna i szarża na niego - a tu jakiś wielki potworek odgryza ci głowę. Hmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A dziękuję...będę go potrzebował. Własnie mnie zażarł jakiś spory gad ze łbem rekina. Sprytnie go ukryki. Dajesz cieniasa z przodu - koleś myślo łatwizna i szarża na niego - a tu jakiś wielki potworek odgryza ci głowę. Hmmm

Nie zapomnij zajrzeć do studni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, coffee88 napisał:

Nie zapomnij zajrzeć do studni.

 

Człowiek idzie, patrzy i nic nie widzi. Dzięki...

45 minut temu, coffee88 napisał:

Nie zapomnij zajrzeć do studni.

Ale dostałem wpierdziel...jeden to prawie prawie, ale pobić taki duet. No way...w tej chwili. 

Edytowane przez dwypij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jesteś już blisko końca DLC. Powodzenia z ostatnim bossem :)

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, Kolos28 napisał:

No to jesteś już blisko końca DLC. Powodzenia z ostatnim bossem :)

HTC 10

 

 

Czy zawsze musi się znaleźć jakieś Blighttown ;) ??? Pierwszy skrót odblokowany - drabinka. Te wielkie rekiniołbowe patafiany są strasznie ciężkie - na serio najcięższy przeciwnik so far. Do tego przebiegłem się jako wsparcie po okolicy i wiem gdzie jest następna lampa. A z niej można się przebiec i odblokować dwa następne skróty...

 

No i jako wsparcie załapałem się na patroszenie makreli...ale miałem pecha i ość stanęła mi w przełyku. Nie miał ze mnie przyzywający wielkiej korzyści w tej walce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Czy zawsze musi się znaleźć jakieś Blighttown  ??? Pierwszy skrót odblokowany - drabinka. Te wielkie rekiniołbowe patafiany są strasznie ciężkie - na serio najcięższy przeciwnik so far. Do tego przebiegłem się jako wsparcie po okolicy i wiem gdzie jest następna lampa. A z niej można się przebiec i odblokować dwa następne skróty...

 

No i jako wsparcie załapałem się na patroszenie makreli...ale miałem pecha i ość stanęła mi w przełyku. Nie miał ze mnie przyzywający wielkiej korzyści w tej walce...

Jest bardzo ułatwiający trik do tej walki w studni. Jak stracisz chęci to daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, coffee88 napisał:

Jest bardzo ułatwiający trik do tej walki w studni. Jak stracisz chęci to daj znać.

 

No póki co sobie odblokuję drugi skrót a tak wrócę się podenerwować trochę później. Także póki co dzięki... są oni do przejścia, ale pewnie będzie sporo zabawy z tym. ALe nie piszcie nic o trikach ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

No póki co sobie odblokuję drugi skrót a tak wrócę się podenerwować trochę później. Także póki co dzięki... są oni do przejścia, ale pewnie będzie sporo zabawy z tym. ALe nie piszcie nic o trikach  

Żeby nie było. Ten trik nie jest żadnym exploitem ani glitchem. Jest to sposób zamieszczony przez samych twórców. Ale nic nie piszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, coffee88 napisał:

Żeby nie było. Ten trik nie jest żadnym exploitem ani glitchem. Jest to sposób zamieszczony przez samych twórców. Ale nic nie piszę.

Dzięki. Jestem póki co już przed bossem. Odblokowałem sobie ostatni skrót. Mam jeszcze trochę do zwiedzenia rewirów w okolicach tej drugiej lampy - można sobie zeskoczyć z mostku przed miejscem gdzie pierwszy raz byliśmy atakowani przez jakiegoś najeźdzce w czapeczce z rogami. Ale to na spokojnie za chwilkę...

20 minut temu, coffee88 napisał:

Żeby nie było. Ten trik nie jest żadnym exploitem ani glitchem. Jest to sposób zamieszczony przez samych twórców. Ale nic nie piszę.

 

No nie wiem czy to ten trick, ale zebrałem to co było u góry i póki co nie zawracam sobie nimi głowy. Można się tam dostać od windy z ostatniego skrótu - to o to Ci chodziło? Jest jeszcze drabinka w dół...

Edytowane przez dwypij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, dwypij napisał:

Dzięki. Jestem póki co już przed bossem. Odblokowałem sobie ostatni skrót. Mam jeszcze trochę do zwiedzenia rewirów w okolicach tej drugiej lampy - można sobie zeskoczyć z mostku przed miejscem gdzie pierwszy raz byliśmy atakowani przez jakiegoś najeźdzce w czapeczce z rogami. Ale to na spokojnie za chwilkę...

 

No nie wiem czy to ten trick, ale zebrałem to co było u góry i póki co nie zawracam sobie nimi głowy. Można się tam dostać od windy z ostatniego skrótu - to o to Ci chodziło? Jest jeszcze drabinka w dół...

Nie, chodziło mi o trik do pokonania ich. Ale jak zebrałeś to co było w studni to nie ma takiej potrzeby. Choć nie jestem pewna czy, do zebrania głównej nagrody ze studni nie musisz ich pokonać.

Edytowane przez coffee88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, coffee88 napisał:

Nie, chodziło mi o trik do pokonania ich. Ale jak zebrałeś to co było w studni to nie ma takiej potrzeby. Choć nie jestem pewna czy, do zebrania głównej nagrody ze studni nie musisz ich pokonać.

 

 

Pobawię się z nimi na spokojnie później. Ludzie walą tam hurtem, także musi coś w tym być. ZObaczymy. Walka ciężka jak cholera...ale co mi tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieoczekiwana zmiana planów. Makrelowego szkielecika prawie rozwaliłem, brakowało dosłownie 1-2 strzałów. Technika agresywna i polegająca się na trzymaniu jego pleców spisuje sie najlepiej. Oczywiście zanim na to wpadłem straciłem trochę żyć i co gorsza flaszek krwii.

 

Tu myślę chwalebnie zapisał się nasz ognisty Laurence, który prawdopodobnie był przyczyną zużycia większości zapasów krwi. Także Panowie do gridnowania - Karner welcome to...

Edytowane przez dwypij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwal tych na dole w studni. Nagroda bedzie zapierdolista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, sajmon34 napisał:

Rozwal tych na dole w studni. Nagroda bedzie zapierdolista.

 

Jutro się tam pomęczę, jutro jeszcze muszę pofarmić fiolki.

Edytowane przez dwypij

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×