Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, kovacs napisał:


Metoda z odłożeniem pada zawsze się u mnie sprawdzała (poza zakichanymi kocurami z 3 dlc do dks2).

 

 

Najlepsza strategia w "soulsborne". Lepsza niż każdy build. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw sa tu tez niewidzialne drzwi/przejscia, jak w dks? Bo nie wiem, czy dalej smyrac sciany ostrzem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, kovacs napisał:

Btw sa tu tez niewidzialne drzwi/przejscia, jak w dks? Bo nie wiem, czy dalej smyrac sciany ostrzem :)

Tylko w lochach kielicha.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zwiedzam sobie burtonowskie sleepy hollow... Toz te dwie/trzy pierwsze miejscowki bija na glowe wszystko, co bylo w podstawce dks2.

Btw o co chodzi z tymi czerwonymi slepiami u mobow? Nie chodzi mi o delikwenta po naszym zgonie. Zwlaszcza w Old Yarnham to zauwazylem, ze nawet w stadku mozna ich spotkac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudność przeciwników zależy też  ile posiadasz wglądu. Powyżej 15 przeciwnicy dostają  jakiś broń, jak wiecej to ta broń może być np. zatruta:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, krzyzak86 napisał:

Trudność przeciwników zależy też  ile posiadasz wglądu. Powyżej 15 przeciwnicy dostają  jakiś broń, jak wiecej to ta broń może być np. zatruta:) 

Zdecydowanie nie, a przynajmniej nie do końca :24_stuck_out_tongue: Jedyne co, to powyżej 15 ci goście z latarniami w rewirze katedrzalnym strzelają pociskami, a ich koledzy z kosami mają płonące ostrza, tyle. Nie zmienia to w jakimś większym stopniu trudności gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne ze jak przyzywam  kogos do swojego świata np. W lokacji zakazany las to pojawia się info ze gdzieś znajduje się kobieta dzwoniąca w złowrogi dzwon? Co więcej przy bliższym spotkaniu z ta Panią umiera ona na 2 hity wiec o co chodzi? Stoi i tylko dzwoni kompletnie się nie ruszając, cały czas w tych samych miejscach wic nie sa to inni gracze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Eloszki napisał:

Czy to normalne ze jak przyzywam  kogos do swojego świata np. W lokacji zakazany las to pojawia się info ze gdzieś znajduje się kobieta dzwoniąca w złowrogi dzwon? Co więcej przy bliższym spotkaniu z ta Panią umiera ona na 2 hity wiec o co chodzi? Stoi i tylko dzwoni kompletnie się nie ruszając, cały czas w tych samych miejscach wic nie sa to inni gracze. 

One zdaje się przywołują takie czerwone duchy. Pojawiają się tylko w multi i kilku ustalonych miejscach w solo, a także w lochach kielicha. Same w sobie są łatwe do ubicia, ale potrafią narobić zamieszania tymi duchami, zwłaszcza kiedy człowiek się ich nie spodziewa :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ze to ona przyzywa innych złowrogich graczy kiedy ja również używam dzwonka. Pierwsze co robiłem  to leciałem na jolo aby ja zabić. 

 

Dzieki za info ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Eloszki napisał:

Pierwsze co robiłem  to leciałem na jolo aby ja zabić. 

No to akurat bardzo słuszne podejście :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Eloszki napisał:

Myślałem ze to ona przyzywa innych złowrogich graczy kiedy ja również używam dzwonka. Pierwsze co robiłem  to leciałem na jolo aby ja zabić. 

 

Dzieki za info ;) 

Tak, ona zawszs sie pojawia gdzies jak przywolasz kogos do pomocy, czy to zwykla gra czy lochy. Tylko w Granica Koszmaru i Koszmar Mensisa wystepuje jak grasz solo. I ona moze zadac spore obrazenia tym swoim nozykiem:) Ja osobiscie nigdy jej nie zabijam, bo licze na jakies pvp:) Natomiast w lochach czesto ja spodkasz jako zwyklego przeciwnik ktory przywoluje rozne stwory:) I ta trza zabic od razu, bo te zasrane czerwone pajaki ktore przyzywa maja GPSa i znajda cie wszedzie:) Jesli sie myle to kolega xavris wyprowadzi mnie z bledu:D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, sposób z ubijaniem tej damy mi się podoba i będę go kontynuował :) .

 

Kolejne pytanie- dlaczego u moich przeciwników w lokacjach do których powracam aby poczyscic znajdzki itd świecą im się ślepia na czerwono? Od razu zaznaczam wgladow mam mniej niż 15 ( kiedyś czytałem ze powyżej 15 oni się zmieniają czy coś ), za to mam dużo więcej wiedzy szaleńca. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jebie No tak to jeszcze nie miałem aby nie doczytać pare postów wyżej....

 

dzieki i sorry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna miejscówka, te Forbidden woods. I ta muza w tle - bajka.
Tylko Shadows of Yarnham mi coś za bardzo Darklurkerem zapachniało. Zjechali mnie do 1 fiolki, ale padli przy pierwszym podejściu :)
Nic, cisnę dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie do trofeum aby zebrac wszystkie bronie widze ze niezbedna jest pochodnia. W swoim ekwipunku posiadam tylko cos o nazwie pochodnia tropiciela, w poradniku widze ze sa 2 pochonie normalna i tropiciela. Skad tą normlana dostać bo pewnie gdzies ja zgubiłem? 

 

To samo dotyczy tarczy... też jej nie mam nigdzie...

 

Ewentualnie czy w ng+ bedzie mozna ja dozpbierac bo chyba bronie nie znikaja? 

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Eloszki pochodnia jest całkiem blisko początku. W centralnym Yharnam jest taka wielka brama, zaraz za krzyżem, na którym płonie bestia a dookoła niej stoją ptysie z widłami. W takim bramę napieprza z drugiej strony ten wielki gość z cegłą. Pochodnia jest przy zwłokach obok.

Tarcza była gdzieś w rewirze katedralnym, na pewno nie była jakoś strasznie schowana.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzięki, wydaje mi się ze je podnosiłem nawet jestem pewien ze je podnosiłem ( bo ich nie ma na wskazanych lokacjach )  ale widocznie musiałem to sprzedać. Czy mogę to jakoś 2 raz kupić czy tylko ng+? 

 

Dodatkowo trofka za lochy - lepiej zrobić na ng+ czy jeszcze na save przed ostatnim bossem ( chodzi o to aby przeciwnicy nie byli jakimiś Uber koksami ), czy może w lochach nie ma to znaczenia  czy to będzie ng+ czy pierwsze przejście ? 

 

 

Edytowane przez Eloszki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Eloszki tarcza jest niedaleko kaplicy Oedona. Na gorze schodów przy bramie, która możesz otworzyć kupując klucz za 10k. 

A co do lochow to one się nie skaluja. Obojętnie czy ng czy ng+ poziom przeciwników się nie zmieni. Natomiast sugeruje robić sobie sukcesywnie w miarę zdobywania itemow do ich otwierania. Każde kolejne lochy maja coraz trudniejszych przeciwników, po skończeniu gry te pierwsze będą dla ciebie banalne i po prostu nudne. Poza tym w lochach można zebrać całkiem dużo expa. Wiec zamiast farmic świnie, można się podlevelowac biegając po lochach. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki na to już ( lochy) trochę za późno bo jestem przed ostatnim bossem - w sumie już go ubilem 3 razy ale nadal przed nim jestem :) .

 

btw lochy można robić w coopie ? 

 

Teraz exp się przyda aby bronię brakujące wykupić wiec farmienie świń tez było potrzebne ;)  

 

Co do tej pochodni i tarczy - tylko ng + bo widzę ze absolutnie cała resztę można spokojnie kupić oprócz tych 2 w sumie początkowych. Wpadnie trofka jak je zbiorę na ng+ Bo widzę ze sa w początkowej lokacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Eloszki A nie możesz wrócić w tamte rejony? One tam będą leżeć cały czas. Jeżeli jesteś pod koniec gry to z takim levelem dobiegniesz tam w moment.  Na ng+ tez pewnie będą, chociaż nie wiem na 100%, sam zbierałem wszystko na ng. 

 

No to w takim razie zrobiłeś to co ja :) Tez zacząłem lochy po skończeniu fabuły i przez pierwsze kilka solidnie się wynudzilem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
11 minut temu, Eloszki napisał:

Dzięki na to już ( lochy) trochę za późno bo jestem przed ostatnim bossem - w sumie już go ubilem 3 razy ale nadal przed nim jestem :) .

 

btw lochy można robić w coopie ? 

 

Teraz exp się przyda aby bronię brakujące wykupić wiec farmienie świń tez było potrzebne ;)  

 

Co do tej pochodni i tarczy - tylko ng + bo widzę ze absolutnie cała resztę można spokojnie kupić oprócz tych 2 w sumie początkowych. Wpadnie trofka jak je zbiorę na ng+ Bo widzę ze sa w początkowej lokacji.

Można chyba robić w coopie, a na pewno można przyzywać npców. Zwłaszcza, jeśli masz kupione old hunters, to tych npców jest jeszcze więcej, co czyni niektóre walki arcyprostymi.

Lochy warto robić o tyle, że oprócz wręcz ton krwi leci tam mnóstwo kamyków do ulepszeń broni. Dodatkowo, jeśli polujesz na platynę (a warto) to lochy tak i tak Cię czekają, łącznie z naprawdę wymagającymi. A przez pierwsze kilka przejdziesz jak czołg, co daje złudne wrażenie bycia mocnym :24_stuck_out_tongue:

A co do trofka za bronie to niekoniecznie Ci wpadnie, bo jedna z broni jest dostępna tylko w lochach kielicha. Na szczęście w takim, który będziesz i tak robił do platyny (jest konkretna ścieżka, które trzeba robić), więc nie jest to wielki problem.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×