Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Stworzyłem nową postać, mam level 35 i czekam w Rewirze Katedralnym na "plusowiczów" :1_grinning:

Będzie się działo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będziesz grzecznie pomagał? :> 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, umrzeć.

:1_grinning:

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można już pobierać grę z PSN, jaram się jak nigdy, nie grałem chyba z półtorej roku ale z chęcią wrócę do Yharnam.

Tym razem build Pure Arcane bo to chyba jedyne czym nigdy nie grałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę przestać już pisać w tym temacie! Natychmiast! Bo za chwilę pójdę i normalnie kupię znowu PS4...i wtedy żona już na pewno mnie wyrzuci z domu. Jeszcze @shemaforash mi przypomniał o tym, że Pure Arcane zawsze chciałem, a jeszcze nie próbowałem... Ta gra to jest dzieło sztuki. Dawać wersje PC w 60 klatkach!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Grabeq napisał:

Proszę przestać już pisać w tym temacie! Natychmiast! Bo za chwilę pójdę i normalnie kupię znowu PS4...i wtedy żona już na pewno mnie wyrzuci z domu. Jeszcze @shemaforash mi przypomniał o tym, że Pure Arcane zawsze chciałem, a jeszcze nie próbowałem... Ta gra to jest dzieło sztuki. Dawać wersje PC w 60 klatkach!

Serio dla 60 klatek siedział byś na twardym, pijącym w dupsko taborecie? Szanuj się i siedź na kanapie/ fotelu, 30 klatek też nie boli, a na pewno mniej niż dupa od taboretu :24_stuck_out_tongue:

Zazdroszczę wszystkim, którzy zagrają pierwszy raz z okazji plusa i będą przeżywać swoje własne mikrozawały :) Ja, tak całkiem serio, boje się o swoje życie :24_stuck_out_tongue:

Chociaż, nie powiem, zagranie jakimś dzikim buildem typu arcane to jest coś co trochę kusi :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taboret for life! Konsolę też podpinałem pod monitor :24_stuck_out_tongue: A tak zupełnie poważnie, to te 30 FPS  mi właściwie nie przeszkadzało w BB. Tak wsiąkłem, że było mi wszystko jedno, nawet spadków płynności nie zauważałem. Mam teraz to samo z Breath of the Wild, gra jest tak znakomita, że w ogóle nie myślę o braku AA, niskiej rozdzielczości i 30 klatkach. Niemniej jednak fajnie by było, gdyby wydali Bloodborne oraz kolejną część na wszystkie platformy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszej godzinie, mimo że grę zaliczyłem już kilka razy to oczywiście każdy przeciwni ubity i każda znajdźka podniesiona.

Na razie gładko doszedłem do Gascoina i wieczorem będę pomagał nowo przybyłym, dobrze wrócić do takiej gry po dłuższej przerwie.

 

Co do arcane to polecam: https://www.reddit.com/r/bloodborne/comments/3xvg11/guide_the_arcanist_20_arcaneing_with_the_old/

Tekstu dużo ale jest tam wszystko co potrzeba łącznie z przykładowymi buildami.

Wszystko sprowadza się do znalezienia 3 ulubionych broni (jedna fire, jedna bolt i arcane), wsadzenia w te bronie odpowiednich gemów pod dany element i dobrania do tego builda,  potem już tylko zbieranie czarów.

Edytowane przez shemaforash
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę Was wszystkich :24_stuck_out_tongue: przejdę ratcheta i ściągam bb :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to kończymy platyne... zanim pobrało całość trochę się pobawiłem nową postacią a potem od razu na great pthumeru ihyll i pthumerian descendant za pierwszym razem a tak miałem z nim problemy bo szybki strasznie ale wiedziałem że wrócę ale nie wiedziałem że tak szybko padnie xD 

headless bloodletting beast też już sprawdzony ale trzeba taktyke wykonać do końca :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainteresowanie spore, przed Gascoinem nie czekałem dłużej niż 30 sekund na przyzwanie.

Ludzi gra tyle, że aż serwery wywaliło koło północy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC warte każdej złotówki - mega miejscówki, mi w pamięci zapadła "wioska rybacka". A ostatni boss - sierota KOS dla mnie najtrudniejszy boss ze wszystkich gier FS, nikt mi nie zepsuł tyle krwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom dodatek był zacny :)

platyna ogarnięta a królowa średnia, nawet nie pokapowałem się co tam odpierdziela za czary bo przy drugim podejściu wziąłem krótki mieczyk i zaszlachtowałem/zaspamowałem :24_stuck_out_tongue: dopiero teraz przeczytałem czemu tak łapała :) no ale przy sierocie się namęczyło to jakaś równowaga musi być :1_grinning:

 

 

 

 

Edytowane przez Traws
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polowałem wczoraj w Starym Yharnam, nie było tłumów, ale z 10 inwazji zrobiłem. Efekty różne, szczególnie jesli napotykalem 2 - 3 gości. W Byrgenwerth natomiast sami napakowani kolesie, sporo poziomów wyzej niż ja, jeden hit zabierał mi połowę życia.

Jakie w BB są widełki poziomów w przypadku inwazji, wie ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pięknie. Mam 35 level i mogę zrobić inwazję na gościa, który ma level 69 :1_grinning:

W DS3 te widełki są o wiele mniejsze i dodatkowo zalezne od poziomu broni. Tutaj na 69 levelu mogę już dorwać ze dwie Krwawe Skały i niszczyć leszczy dwoma uderzeniami... 

Kiepsko. Trzeba się wzmocnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyślałem sobie wczoraj - "A ściągnę tego Bloodborna i przejdzie się ponownie jak przecenią dodatek a póki co to Ratchet i MHW". No i przecenili dodatek :30vm3cw: Przypadek?

 

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP9000-CUSA00207_00-SPEXPANSIONDLC03?smcid=psblog%3Aen%3ABigDiscountsOnPS4ExclusivesStartTodayOnPlayStationStore%3A%3ABloodborne™ The Old Hunters

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Karaluch69 napisał:

Pomyślałem sobie wczoraj - "A ściągnę tego Bloodborna i przejdzie się ponownie jak przecenią dodatek a póki co to Ratchet i MHW". No i przecenili dodatek :30vm3cw: Przypadek?

 

https://store.playstation.com/pl-pl/product/EP9000-CUSA00207_00-SPEXPANSIONDLC03?smcid=psblog%3Aen%3ABigDiscountsOnPS4ExclusivesStartTodayOnPlayStationStore%3A%3ABloodborne™ The Old Hunters

Tak jest bardzo często, jak gra trafia do PS+ to dają przecenę na dodatki do niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze szybkie pytanie do tych co ograli DLC. W kórym momencie story można zacząć dodatek i czy warto od razu czy lepiej zostawić na później. Pytam oczywiście o poziom przeciwników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek jest trudniejszy niż endgame w podstawce więc ja bym najpierw ograł podstawkę, pobiegał trochę po kielichach (w celu zdobycia przyzwoitych gemów) i wtedy zabierał się za dodatek.

Dodatek możesz zacząć zaraz po zabiciu

Ameli

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że lepiej to robić na pierwszym przejściu i nie zostawiać na NG+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pffff 29 zeta za Old Hunters -------> :axk28y::axk28y::axk28y:

 

Jedno z najlepszych, najpełniejszych, wartych wydanej kasy DLC ostatnich lat. Walki z bossami są wyśmienite. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dobra doczytalem i jesli dobrze zrozumialem w przypadku gdy odinstaluje  BB sejwy i tak mi zostana wiec znalazlem odpowiedź :) edytuje i cofam pytanie. Mozna usunac post.

Edytowane przez Angra Mainyu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Karaluch69 napisał:

No to jeszcze szybkie pytanie do tych co ograli DLC. W kórym momencie story można zacząć dodatek i czy warto od razu czy lepiej zostawić na później. Pytam oczywiście o poziom przeciwników.

Ograj podstawkę, nie zabijaj ostatniego bossa i leć młucić DLC. Poziom trudności jest tam dosyć wysoki.

14 godzin temu, Grabeq napisał:

Pffff 29 zeta za Old Hunters -------> :axk28y::axk28y::axk28y:

 

Jedno z najlepszych, najpełniejszych, wartych wydanej kasy DLC ostatnich lat. Walki z bossami są wyśmienite. 

kupiłem przy premierze za full cenę i byłem mega zadowolony, także za paczkę fajek to grzech nie wziąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3/5/2018 o 16:40, Grabeq napisał:

 

No chyba, żebyś tym razem podszedł bardzo blisko, jakbyś chciał dać jej całusa i po prostu spacerował w lewo. Nawet nie trzeba używać uników...aż mi było brzyduli szkoda.

 

Dałbym Ci za ten tip z całusem dwa, albo i trzy plusy nawet :1_grinning: BSB tłukłem już bez większych problemów raz w podstawce, raz w DLC i w kielichach. Przy kolejnym spotkaniu w kielichach jakoś mi nie szło i po 3-ciej glebie sobie odpuściłem. Dzisiaj padł za pierwszym razem.

 

Drugi plus za to, że tę samą taktykę obrałem na Laurenca w 3-ciej fazie. Wcześniej z 10 gleb, teraz padł od razu. Z tym że tutaj trzeba mieć też trochę szczęścia, żeby skubany się przepotwarzył mniej więcej na środku sali, aby robić spokojnie re kółeczka wokół niego.

 

Trzeci raz ta sama taktyka dzisiaj na ostatniej fazie Sieroty i padł przy pierwszym podejściu :1_grinning: Choć przyznaję fiolki mi się już skończyły, więc było gorąco.

 

Tak czy siak DLC faktycznie zacne i ochota na NG+ wróciła ;) 

Zostały tylko te nieszczęsne lochy, ale to na spokojnie w weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×