Skocz do zawartości
kovacs

No Man's Sky

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem na premierę i jednocześnie się przy grze dobrze bawiłem, a jednocześnie byłem trochę rozczarowany, bo miała być czymś znacznie większym.

Ale generalnie polecam jak najbardziej :) kolejne aktualizacje dodawały coraz więcej rzeczy a ta najbliższa zdaje się być wyjątkowo sycąca, także może nawet odpalę jeszcze raz :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem od premiery . Zagrywalem się jak dziki i do jako jedynej gry wracałem wielokrotnie ; w lipcu znów wrócę na dłużej ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zachowuje się Wasze PS4 Pro po wgraniu aktualizacji "Next"? Bo moja wyje jak odkurzacz, aż się przestraszyłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.07.2018 o 19:06, Marcossik napisał:

Jak zachowuje się Wasze PS4 Pro po wgraniu aktualizacji "Next"? Bo moja wyje jak odkurzacz, aż się przestraszyłem. 

 

Ja dopiero kupiłem swój egzemplarz gry na płycie po ostatnim patchu, więc nie mam porównania, ale mi też konsola wskakuje na milion obrotów kiedy gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.07.2018 o 20:30, zdun napisał:

Grałem od premiery . Zagrywalem się jak dziki i do jako jedynej gry wracałem wielokrotnie ; w lipcu znów wrócę na dłużej ;) 

Widziałem że wczoraj grałeś. Jak wrażenia ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba żona albo córka grały , wczoraj odpalałem tylko netflixa ;) mój psn od to uglyasyou83 może walnąłeś się w kontach ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, zdun napisał:

Chyba żona albo córka grały , wczoraj odpalałem tylko netflixa ;) mój psn od to uglyasyou83 może walnąłeś się w kontach ? ;)

Mogło tak być, bo zauważyłem jak skończyłem CoDa więc było już po 23 i mogło mi się mienić w oczach :P

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, xavris napisał:

Mogło tak być, bo zauważyłem jak skończyłem CoDa więc było już po 23 i mogło mi się mienić w oczach :P

 

Rozumiem jak byś skończył po 3 w nocy jak Ja zapier... na roli w Stardew Valley ;) ale 23 pfyyyy.....

 

BTW: Grałem na premierą na PS4, a teraz kupiłem i odpaliłem na XboxOne X, ehhh naprawdę miła ta gra teraz jest i wizualnie też git (nie co ta bieda na premierę), ale konsola to wchodzi na takie obroty, że bałem się że odfrunie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem pare godzin, zaliczylem z dziesiec blue screenow ... ale poza tym i grą w cztery osoby jest podobnie jak bylo, czyli spoko spoko az sie znudzi ;)

 

A nie, sorry... teraz mocniej gubi FPS'y (na PS4PRO) ale i grafa ladniejsza ... mimo wszystko jak gralem na premiere to nie bylo az tak zle z plynnoscia jak jest teraz  :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dalej gówno, trzeciego podejścia nie robię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem chwilkę bardzo przyjemna gra na odprężenie, nie wymaga od gracza specjalnych umiejętności. Udało mi się już zaklinować w budynku i bardzo słabo działa na zwykłym ps4 są spadki dość rażące w oczy, jak będę miał okazję to sprawdzę multi, jak na razie sam polatam po kosmosie.

Odnoszę wrażenie że ta gra nigdy nie będzie doskonała, więc trzeba przymknąć oko i udać się w nieznane zakątki galaktyki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie jeszcze duzo bugow przed Tobą . Ja odpuscilem jak w statku widac bylo tekstury natomiast wypadalo sie przez nie w kosmos...


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zagraliśmy wczoraj chwilę z @manoszek i mimo, że wiele nie zdziałaliśmy, bo graliśmy krótko, to w sumie fajnie do tej gry wrócić :) Dalej uważam, że mimo że pod tą całą crapowatością to był bardzo przyjemny tytuł, przy którym spędziłem miło sporo czasu.

No tyle że po tej ostatniej aktualizacji dużej to tam się totalnie wszystko pozmieniało. Mój kombinezon i statek był pełny technologii do zmielenia, wszystko trzeba robić od nowa. Pozmieniali tą grę tak, że czułem się, jakbym w niej nie spędził tych 60 h, masakra :/

ALe myślę, że jak się trafi na jakąś normalną planetę, odbuduje starą bazę (oby się dało) to się będzie grać bardzo przyjemnie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy odnośnie skanowania planet na 100%. Otóż mam jakąś tam planetę, fauna zeskanowana 11/11, flory jakoś ponad 10 (bo chodzi chyba o unikatowe jednostki i pewnie sporo się powtarzało) i 8 Waypointów. Wszystko uploadowane, natomiast milestone za kompletną planetę nie wpadł. Jakieś pomysły?
Dodam, że nie interesuje mnie kasowanie patchy i to jak wszystko wtedy będzie łatwiejsze. Tak samo z tego co widzę, to zarówno wersja na PS4 jak i na PC, no ale sprzed roku, dwóch, ma zupełnie inaczej wyglądającą zakładkę Discoveries. Ja u siebie nie widzę żadnego postępu wyrażonego w procentach. 

EDIT:
Gdyby ktoś był takim samym ślepym jeleniem jak ja, podaję rozwiązanie:
Otóż gra w dosyć mało intuicyjny sposób daje nam możliwość zrobienia "osobnego" (?) uploadu pod to trofeum. O ile pod spisem planet jest ogólny przycisk, po prawej stronie osobne do flory, fauny i Wapointsów, tak ten odpowiedzialny za 100% planety jest w prawym górnym rogu. Jest to taka ikona łapki jakiegoś zwierzęcia, większa od pozostałych. W momencie kiedy wszystkie zwierzęta zostaną przeskanowane pojawi się i będzie srebrna, natomiast po załadowaniu danych zmieni kolor na zloty. 

Edytowane przez Zygo89
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam VR i No Man's Sky, więc na pewno przetestuje. :) 

Z ceną tej gry to jest praktycznie jak na giełdzie. Po słabym starcie i linczu, cena systematycznie spadała aż można było nówki dorwać po 40-50 zł. Nagle Halo Games zaczęło wypuszczać porządne aktualizacje i dopracowywać swój produkt i momentalnie cena gry również zaczęła wzrastać. Sam załapałem się na zakup za 49zł w ostatniej chwili przed tymi aktualizacjami, które dały grze drugie życie, bo raptem parę dni później, kiedy o grze znowu było głośno (tym razem bardzo pozytywnie) po aktualizacji, to w sklepach podnieśli ceny do ok. 100zł o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Nóżka napisał:

Mam VR i No Man's Sky, więc na pewno przetestuje. :) 

Z ceną tej gry to jest praktycznie jak na giełdzie. Po słabym starcie i linczu, cena systematycznie spadała aż można było nówki dorwać po 40-50 zł. Nagle Halo Games zaczęło wypuszczać porządne aktualizacje i dopracowywać swój produkt i momentalnie cena gry również zaczęła wzrastać. Sam załapałem się na zakup za 49zł w ostatniej chwili przed tymi aktualizacjami, które dały grze drugie życie, bo raptem parę dni później, kiedy o grze znowu było głośno (tym razem bardzo pozytywnie) po aktualizacji, to w sklepach podnieśli ceny do ok. 100zł o ile dobrze pamiętam.

 

Tak, na PC jest to samo. Ja mam NMS na PS4, ale mam Oculusa więc trzeba będzie wymienić na wersję ze Steam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że te kaski są tylko na oczy, bo bym sobie cały zarzygał chyba :P

jakbym miał vr :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi jak multi się zmieni :)

Gra miała w hooy potencjał na wspólną eksploracje, budowę bazy, przetrwanie i wszystko spier....

Ciekawie jak teraz będzie, bo niby moduł multi miał być CAŁKOWICIE przebudowany.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto zagrać, szczególnie że można było kupić za parę złotych, gra mega spokojna idealna na odstresowanie, można ze znajomym polatać po galaktyce,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna przygoda na VR to musi być! Wow!

Ale dlaczego nie Elite? Bo NMS to popierdulka i VR udzwignie, a Elite zajebalby VRa, po 2 za mała rozdzialka w goglach, a przy NMS tego tak nie widać że względu na oprawę graficzną.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy NMS to taka popierdółka? W ED tak naprawdę tylko statki są odjebane graficznie. Reszta to pusty kosmos i biedne planety, które nawet na powierzchni są biedne. Moim zdaniem to ED powinno już dawno się znaleźć na PSVR, bo w VR ta gra to jest dopiero kosmos. Ale w kwestii powierzchni planet i eksploracji, NMS jest dużo lepsza niż ED, nawet jeśli grafa jest kolorowo/popierdółkowa. Przynajmniej ma roślinność, atmosferę i zwierzęta. Dlatego się jaram że będzie w VR bo w kwestii eksploracji planet będzie to spełnienie marzeń z dzieciństwa.

 

Samo latanie i statki to nawet nie ma co do ED porównywać, bo tam jest "symulacja".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×