Skocz do zawartości
kovacs

No Man's Sky

Rekomendowane odpowiedzi

Z NMS mam jeden problem. Kupiłem na premierę i bawiłem się świetnie. Później zostawiłem na półce i niedawno a Manoszkiem pograłem trochę po tych wszystkich poprawkach i zrobili z tego tak inną grę, że nie potrafiłem się odnaleźć. Jak ktoś będzie zaczynał zabawę teraz, to na pewno go czeka sporo radochy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update "Beyond" dostępne od 14 sierpnia. Szykować PSVR/Oculusy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest tu ktoś grający regularnie, kto się wypowie o obecnym stanie gry??

Tak z pierwszej ręki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie pewnie nie ma nikogo takiego ale...
3dni temu zainstalowałem aby sprawdzić aktualizacje NEXT. Długo nie pograłem ale sprawdziłem widok z 3 osoby itp. Gra na Ps4 Pro działała kiepsko, spadki fps widoczne. Graficznie bieda a moja konsola, która na na takich tytułach jak GoW, RDR2, DG czy Spiderman działa cichutko, to tutaj słychać wiatraki (zdziwiłem się grubo).

Wczoraj była aktualizacja Beyond, pod względem technicznym jest jak wyżej, może nieco ładniej.
Szczerze to nie chciało mi się sprawdzać tych nowych aktywności bo gra niczym mnie nie przyciągnęła. Czułem jakbym grał w grę z początku premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Kolos28 napisał:

Tak ogólnie pewnie nie ma nikogo takiego ale...
3dni temu zainstalowałem aby sprawdzić aktualizacje NEXT. Długo nie pograłem ale sprawdziłem widok z 3 osoby itp. Gra na Ps4 Pro działała kiepsko, spadki fps widoczne. Graficznie bieda a moja konsola, która na na takich tytułach jak GoW, RDR2, DG czy Spiderman działa cichutko, to tutaj słychać wiatraki (zdziwiłem się grubo)

 

Poważnie są spadki fps? Splatynowałem zaraz po premierze i wtedy gra na zwykłej PS4 działała bardzo dobrze.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, spadki widoczne i odczuwalne. Zwłaszcza na aktualizacji NEXT. BEYOND, zagrałem dosłownie 20min i było chyba lepiej pod tym względem ale dalej czuć bylo brak płynności.

 

/edit

 

Kolejna łatka (prawie 100MB) i gra wydaje się plynniejsza. Chyba dam szanse grze

 

/edit2

Kolejna aktualizacja, tym razem 718MB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie do ogarniętych ja mam grę już od zarania dziejów, no ale chciałem pograć po tych wszystkich łatkach no i wjebao mnie bazę, no i pisze że idzie niby ją odzyskać tylko jak bo.... gdy stawiam ten moduł do tworzenia bazy i wybieram by mi wczytało dane pisze że za mało miejsca czy że teren nie ten, próbowałem w 100 miejscach latałem z 1.5h i nie mogę odzyskać bazy co zrobić? swoją drogą cała reszta na plus.

Bez bazy raczej się wkurzę bo żeby zrobić ją na nowo (miałem bazę pod robienie kasy) przy tych mechanikach to zajmie mi z tydzień grania, no a nie po to poświęcałem tyle czasu żeby teraz robić to samo tyle że dłużej.

Edytowane przez Squal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 150 godzinach na oremiere , po latach wróciłem do gry aby pograć na vr .... to jeden z najlepszych tytułów na ta technologie !! Immersja ze sterowaniem movami plus niekończąca się Galaktyka w wy w środku akcji coś pięknego : jak na premierę gra była przeciętnym średniakiem z klimatem tak na vr ... jest to jeden z najlepszych tytułów , dodatkowo zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany: po latach dostaliśmy zupełnie inna grę , z innym celem, gameplayem i dodanym wszystkim co obiecano na premierę... no i vr .... immersja nieziemska z tym tytułem !!!

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po powrocie do gry jakiś czas po premierze nie mogłem sie w niej odnaleźć tak wszystko pozmieniali. 

Vr tutaj ni wywołuje nadmiernego pawiowania? Mam chorobę lokomocyjną, obawiam się, że bym pół bloku zarzygał :/

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavriswracamy do kosmosu? oczywiście bez VR. Nie chcę żebyś zapaskudził swój statek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tylko driveclub vr miał odruch wymiotny : wipeout czy nms go nie maja. Za to sterowanie movem: coś pięknego , menu pod niego ideał .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@manoszek o panie, nie ma kiedy :/ premiera za premierą w najbliższym czasie :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×