Skocz do zawartości
fryderyk123

Wspólne granie.

Rekomendowane odpowiedzi

Fifa 15 (chociaż w zasadzie nie umiem w to grać), od czasu do czasu Destiny i Killzone -> BarunioPL. Gram rzadko, zwykle wieczorami ale zaproszenia mile widziane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak są chętni do gry w FIFĘ 15 na PS4 to zapraszam na forum Turniejowe www.fifaplay.com.pl codziennie organizowany jest jakiś turniej/liga/puchar, czasami turnieje o nagrody. Wystarczy wejść na forum i pod logiem strony w tabelce z zapisami wyszukać zapisów na dany dzień, zapisać się podając nick z forum, gg, drużynę którą chcemy grać(do wybrania dostępne w danym turnieju w rozpisce) o przyjętym zapisie decyduje kolejność dodania postu, drużyny nie mogą się powtarzać. Po zapisach są dodawane rundy, bądź kolejki w zależność czy to liga czy puchar. Na rozegranie meczu mamy kilka dni, po wcześniejszym ustaleniu z rywalem terminu.


 


Teraz trwają zapisy do turnieju sponsorowanego o nagrody http://www.fifaplay.com.pl/forum/1278-adzior-cup/


 


UWAGA: Nie jestem adminem tejże strony.


 


 


Pozdrawiam.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję chętnego/ych do co-op i porobienia trofek multi w sniperze 3. Jak ktoś chętny to zapro i wiadomość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"The last of us Remastered" oraz "Diablo III"- z tym, że w Diablo narazie muszę przejść przynajmniej raz fabułę, bo ktoś mi już doradził, że w innym przypadku otworzą mi się Akty które mam do pogrania, a tego nie chcę - wolę sam po kolei odkryć całą fabułę :) , ale do znajomych zapraszam, zawsze można się czymś podzielić itp.

 

PSN: ZbyNioMir  - gracz 30+  :)

 

- dopiero ogarniam temat multiplayera na PS4, ale pierwsze kroki już zrobione,

- grywam w tygodniu od 21.30 do 24.00, w weekendy dłużej,

- zdarza mi się grać też we wcześniejszych porach ale wtedy raczej nie korzystam z czatu i mikrofonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi do pogrania w Destiny.Mile widziane osoby z niskim poziomem poniewaz dopiero dzisiaj zacząłęm  zabawe. psn: joseph stealer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

przeniosłem się z X360 na PS4 i szukam znajomych do multiplayera. Aktualnie posiadam tylko FIFA 15, lecz wkrótce planuję zakupić CoD: Advanced Warfare i AC: Unity. Jeżeli jest ktoś chętny do wspólnej gry to zapraszam.

 

Mój PSN_ID: demerPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi do pogrania w Destiny.Mile widziane osoby z niskim poziomem poniewaz dopiero dzisiaj zacząłęm  zabawe. psn: joseph stealer

 

Ja tez dopiero zaczelem grac dodaj mnie do znajomych mam dopiero 2 lvl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za miesiąc mam zamiar kupić GTA V więc dodawać już na przyszłość 

 

PSN: Nehake

 

PS: Chętnie zagram za pomocą opcji share play w fife 15 jeśli będzie taka możliwość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie postawie z kims klocka w minecrafcie, poumieram w bf4, lub zagram w driveclub, jesli kiedys multi zacznie dzialac. :) nick w psn: koci_pazur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Szukam chętnych do ostrego przetestowania bety Evolved jutro (piętek) wieczorem i w nocy:). Jeśli też dostałeś kod i nie masz z kim grać zapraszam. PSN ID Sinner1187 Headset mile widziany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam chętnych do gry w Bete Evolve. Psn: Laska_WE. Napiszcie w wiadomości ze chodzi o Evolve. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych do gry w Wirtualnym Klubie w Fifa 15. Jeśli ktoś ma ochotę pograć to zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chętny, żeby pograć friendly sezon albo cokolwiek w fifie 15 zapraszam nick psn: Sz4r3k_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szukam osób chętnych do grania wspólnego w gry:

-Diablo 3(ps4)

-Cod AW(ps4)

 

 

PS id: k443355

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkuam zgranej ekipy powyzej 21 roku do wspolnego inline w gta v na ps4 od 18 listopada;) gra glownie wieczorami po 21 i weekendy. Zalezy mi na dobrym funie.

Wiek 28

Nick PSN: klasyczny

Wysylajcie zapki tylko napiszcie cos w temacie o co kaman;) pozdr

Edytowane przez klasyczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych do grania online, przede wszystkim dla rozrywki. Gram głównie wieczorami (po 20-21), weekendy i dni wolne ;)

Systemy:

PlayStation 3

PlayStation 4

Gry:

Destiny

gry z PS+

GTA V (PS4)

i inne

Headset - jest

wiek - 31 lat

PSN ID - Calado_PL

Zapraszam ;)

Edytowane przez Calado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×