Skocz do zawartości
Patricko

Klucze, kody, itd.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już też złożyłem i czekam. Idealnie by było jak by dosłali przed premierą bety:)

Ja złożyłem wczoraj, ponieważ na stronie było napisane,że"Promocja obowiązuje od 26 maja 2014 r. do 30 czerwca 2014 r". Jeśli złożyłeś dziś radzę dowiedzieć się czy dostaniesz kod.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie złożone także w EURO. Musiałem jednak zmienić z odbioru w sklepie na dostawę do domu, w innym przypadku kodu bym nie dostał. Dostałem także informację że kody wysyłają co 2 tygodnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie złożone także w EURO. Musiałem jednak zmienić z odbioru w sklepie na dostawę do domu, w innym przypadku kodu bym nie dostał. Dostałem także informację że kody wysyłają co 2 tygodnie. 

W takim razie najpozniej dzien przed premiera powinienes dostac. 

 

Przy starcie bety looknij do tematu klan/gildia i dolacz do nas!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś gdzieś dorwał kody na tego Sparrowa z pre-ordera to dawać info.

I nie chodzi mi możliwość zrobienia pre-ordera z tym kodem, tylko żeby go dawali elektroniczne.

Wiem, że mało prawdopodobne, ale może się gdzieś trafi jakiś sklepik :P Cebula power!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamietam ten sparrow jest exclusive dla bodajze gamestop.

Chyba inaczej go nie dostaniemy, a na pewno nie przed premiera.  

Aczkolwiek po premierze kto wie;p 

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo sklepów go ma właśnie, nawet nasz empik :) Na niemieckim Amazonie też jest jak się złoży pre-order i tak sobie pomyślałem, że może dadzą kod na maila, ale nic nie dostałem póki co.

Napisałem do nich kiedy można się tego kodu spodziewać, czy jednak standardowo będzie w pudełku na karteczce.

 

Ale jeszcze przy info o tym motorku jest dodane:

Sparrows with faster acceleration, higher top speed and resistance can also be earned.

Także chyba nie ma się co martwić, że dadzą koksa, którego będą mieć nieliczni :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhm no widzisz.  O tym ze  wiecej sklepow  ma akurat tego szybszego to nie wiedzialem.

Poczekamy co pokaze kolekcjonerka.

Bo na dzien dzisiejszy tylko to mnie obchodzi, a szybszego sparrowa mam gdzies tak naprwde( no chyba ze beda wyscigi kurczakow, wtedy to juz nie halo;p)

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że dostanę kod to tej bety, przeczytałem teraz regulamin promocji. http://www.euro.com.pl/si_upload/upload_regulaminy/05_2014/20140526-Regulamin-Promocji-Zdobadz-dostep-do-wersji-beta.pdf W regulaminie jest napisane że promocja trwa do 30 czerwca. :sad: Chociaż konsultant napisał mi dzisiaj że kody wysyłają co dwa tygodnie i że muszę zmienić rezerwację na zamówienie. W takim razie po co by to pisał skoro promocja już się kończyła, mam nadzieję że nie przez pomyłkę. 

Edytowane przez Garru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób konto na Amazonie US, robisz pre-order na dowolony polski adres czy jakikolwiek inny który znasz, potwierdzasz zamówienie, dostajesz kod w przeciągu 10 minut, potem anulujesz ten pre-order (dosłownie 3 kliknięcia) i po sprawie. Jak ogarniasz angielski to bez problemu dasz sobie rady.

Lepsze to niż czekanie, aż Euro Ci łaskę zrobi i pośle ten klucz, przynajmniej ja to tak widzę :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mój kod z amazona zadziała to będę miał do oddania kod z eurortv

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na ostateczną odpowiedź od EURO w sprawie kodu. Jeżeli od nich nie dostanę, to chętnie kodzik przyjmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą dostałem na maila kod od Euro a zamawialem 30 czerwca z odbiorem i płatnością w sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie . Wlasnie sprzedaliscie swoje dusze diablu. 

Caly swoj wolny czas bedziecie poswiecac oddajac mu hold!

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że akurat jak zacznie się beta to będę miał przed sobą Jeszcze tydzień urlopu :-)

 

A ja wlasnie zmieniam prace...jutro jade dac wypowiedzenie. 21.07 zaczynam w nowej firmie i kto wie jak to na poczatku z czasem bedzie ;p Jak sie okaze ze , ee nie nie bede o tym nawet myslal;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ważny projekt to 20 lipca wiec jak beta będzie tylko 10 dni to się nagram.... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj przyszedł kod z RTV EURO AGD ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówienie 1 lipca na odbiór własny w sklepie i dziś kod przyszedł na maila. Mam nadzieje że przejmiecie mnie do Gry. Co do kodów to euro jest oficjalnym dystrybutorem gry w Polsce i kody dają wszystkim. Co do czasu to ja mam go w uj bo na razie szukam pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem preodrer w sklepie, kod byl w pudelku, wklepałem go na Bungie.net i zgodnie z tym co mi sie wydaje, czekam na email do nich w celu wybrania platformy , right?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem preodrer w sklepie, kod byl w pudelku, wklepałem go na Bungie.net i zgodnie z tym co mi sie wydaje, czekam na email do nich w celu wybrania platformy , right?

Tak jest, nie inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy  zarejestrowałem się na bungie  wklepałem kod i wywaliło:

This code has arledy been redeemed on another account chyba muszę napisać do euro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że rozdają klucze na lewo to jeszcze dają teraz zużyte. Genialny sklepik, nie ma co :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem identyczny problem z kluczem od EURO , wystarczy wejść w link oznaczony w mailu "Jeżeli list jest nieczytelny, kliknij tutaj"(na samej górze) u mnie wiadomość wyświetliła się w nowym oknie z innym już poprawnym kodem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×