Skocz do zawartości
Patricko

Titan

Rekomendowane odpowiedzi

Moze i powoduje.Nic takiego nie zauwazylem a slowa,ktore widnieja w opisie mowia ewidentnie o poczatkowym podmuchu/wybuchu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie te wybuchy? :D Ja inaczej to interpetuje, jako przyrost pędu.. i wszystko sie zgadza z tym co sie dzieje w czasie uzywania tego ;)

 

Upgrades Lift to provide a strong initial burst of momentum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie drazmy tematu wiecej ale ja napisalem o dokladnym tlumaczeniu :) Burst oznacza wybuch badz pekanie. :D

Edytowane przez Okulista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Catapult - pewnie odbija cie na poczatku jak z procy, i pisze sie stad. ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uważam ze 2 podklasa tytana jest najsłabszą w grze(chodzi mi o to jaki robi DPS) , banka przez to ze nie można strzelać ze środka , nieraz więcej przeszkadza jak pomaga , zwłaszcza jak jest mało miejsca  ,ciekawe czy na rajdach będzie się jakoś ta klasa przydawać, na otwartej mapie postawienie banki pewnie się przyda , a i szkoda ze niema czasu podanego ile zostało do końca banki

jedno dobre jest to ze walniecie z piąchy i zabicie, daje dodatkowa tarcze

dodatkowo grając ta klasa ma się ze względu na specjala obronnego ,ma sie najmniej zabitych z teamu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100% z postem wyżej dlatego po dobiciu 22lvl moim tytanem nie wytrzymałem i zacząłem grę tym razem hunterem. Umiejętności tytana są bardzo ciekawe ale jak dla mnie nie są użyteczne w grze choć bańka nie raz pozwoliła mi na przeżycie w strike'ach gdy reszta już padła. Może kiedyś jak wyjdzie kolejna podklasa tytana to wrócę do niego. Generalnie jest to dobry wybór dla samotnych gdyż ma dużą przeżywalność. Wczoraj jeszcze spędziłem nim jakieś 10h robiąc cały czas strike'i aby zdobyć swój pierwszy legendarny item ale dałem sobie spokój i teraz zamierzam spędzić więcej czasu z hunterem szlifując grę z hand gunem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadam swoim Tytanem na spot, rzucam banke .. i loimy z niej przeciwnikow ktorzy leca jak cmy do ognia. Pisanie ze ta klasa jest slaba oznacza ze po prostu ktos jej do konca nie ogarnia i nie potrafi obrac odpowiedniej taktyki gry uwzgledniajac takie a nie inne skille :P Gdybym mial lepszy celownik w kciuku/oku kosil bym na potege, a tak zanim przyceluje to zdaze juz glebnac. Natomiast skille defensywne - bajka :D

Edytowane przez czacha79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem nie polega na tym, że nie umiem grać tą klasą tylko inni nie potrafią ogarnąć jak można zostać wspartym przez tytana. Każdy wybierze tę klasę, którą będzie mu się najlepiej grało. A tekst z nie ogarnianiem mogę z komentować w ten sposób, że jeśli padasz zanim kogoś zabijesz to znaczy, że nie ogarniasz grania w fpsy i po prostu daj sobie spokój. Nie oceniaj ludzi po jednym poście kolego. Dodam również, że dla mnie tytan defender jest najlepszą klasą do grania samemu ale po prostu nie jest ona adekwatna do moich preferencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytaj co napisałem dokładnie klasa jest słaba jako dpsująca bo specjala i skile ma obronne i jak niby możesz z niej łoić przeciwników? obok niej i w środku tak ale z niej się nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest gra druzynowa, wiec sam sobie odpowiedz jak mozna wykorzystac obronne skille postaci - moze wspomagajac druzyne? :P A ze nie masz pomyslu na "banke" .. no co ja poradze :biggrin:

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Defender jest wlasnie najlepsza klasa.do gry teamowej. Banka jest po prostu nieoceniona na strike jak i na pvp; trwa bardzo dlugo i uniemozliwia przeciwnikowi zrobienie czegokolwiek. Do tego dodac trzeba duza przezywalnosc ze wzgledu na wysoku wspolczynnik armora i pasywne skille.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Ale nie samą bańką Defender stoi. Przecież inne skile też są kozackie. Generowanie dodatkowych orbów, podnoszenie szybkostrzelności itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem trochę defenderem na pvp i na zdobywaniu flag jest mega wypas banka ( jak by się dało z niej strzelać to by była OP :) )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można się przełączać między subklasami ?

Edytowane przez Twinskillers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Tylko trzeba pamiętać o tym, że jak zmieniasz subklase to resetujesz skille (granaty, pięść i super moc).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że dzisiaj zostawiłem swojego huntera na rzecz tytana i strasznie żałuję, że od początku nie grałem tą klasą. Gra mi się genialnie, jedyne w czym titan wyraźnie przegrywa z hunterem to wygląd, zwłaszcza ta sukienka zamiast płaszcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam, że bańka defendera ma dwie strony i o ile blokowanie pocisków jest oczywiste, to można ją wykorzystać razem z Armor of light do zadawaniu bólu agresywnym przeciwnikom, którzy nastawieni są na bezpośrednie starcie. Doceniam to coraz bardziej grając Strike'i/podobne na poziomie wpierdolu 26+, gdzie łapiąc w niej na przykład Hollowed Knight'y można nieco mniej stresowo ich zniszczyć w środku nie martwiąc się o Wizardów bombardujących z różnych stron. Całość nieźle gra z dodatkową tarczą, która zaskakuje jak rozwiązesz taki problem w bance (i nie tylko) ręcznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który granat najbardziej polecacie do PvP? I czy do fist od havoc używać lepiej death from above czy coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grasz strikerem to pierwszy albo drugi granat. Death from above sobie odpuść. Oba pozostałe perki są moim zdaniem bardziej przydatne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak grasz strikerem to pierwszy albo drugi granat. Death from above sobie odpuść. Oba pozostałe perki są moim zdaniem bardziej przydatne.

A który bardziej z tych pozostałych? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście preferuję aftermath, ale to ze względu na to, że gram głownie control i zablokowanie obszaru na kilka sekund pomaga a i czasem znajdą się chętni żeby wbiec w to pole i łaskawie wyzionąć ducha.

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką broń preferujecie w tej klasie? Obecnie mam na 26 lvl niebieski autorifle z niezłym impactem, w cruciblu jest nieźle, ale mogloby być lepiej ;) gracze którzy mnie zabijają strzelają do mnie znacznie mniej niż ja muszę :) bardzo proszę o rady czym zabijacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką broń preferujecie w tej klasie? Obecnie mam na 26 lvl niebieski autorifle z niezłym impactem, w cruciblu jest nieźle, ale mogloby być lepiej ;) gracze którzy mnie zabijają strzelają do mnie znacznie mniej niż ja muszę :) bardzo proszę o rady czym zabijacie

Na PVP najlepsze są : Hawkmoon, Suros Regime czyli egzotyki. Ewentualnie Thorn, Vex Mythoclast. A jak masz na razie niebieski autorifle to na pvp skup się na czymś z duzym impactem i rate of fire. Jak chcesz to Ci moge pomóć zrobic Nightfalla dzisiaj to Ci moze poleci jakas bron fajna. Dodaj skomeros na PSN.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×