Skocz do zawartości
Patricko

Hunter

Rekomendowane odpowiedzi

No, typowy noob pullujący moby :P

Och jaka zazdrosc;ppp

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, typowy noob pullujący moby :P

 Ktoś je musi "pullnąć" aby Tytan przyjął je na klatę ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale, że za małe czy za duże? To jest skill na zwykłe moby, a nie na zabijanie elitek czy bossów :)

Jak lock czy titan walnie swoim skillem koło elity to też nie zabiera za wiele.

Poza tym pamiętajmy o różnicy levelów, sprzęcie, itd. Na pewno jak będziesz koks, to będziesz brał większość na parę strzałów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie sprawę że to jest boss, ale po włożeniu pełnego comba miałem nadzieję że healthbar poruszy się chociaż o milimetr... Aczkolwiek mogę być lekko wyczulony po zawodzie jakim był GG w PVE. Poczekamy, zobaczymy - jak będzie pełna wersja to się okaże jak z tym jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, co tam? bo cos nam temat umarl. Jak wrazenia, jak na pvp sobie radzicie? Jaka subclassa gracie?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pvp jako tako bo uparłem się ma granie scout riflem ;) co do subclassy to za bladedancer'a wezme się dopiero po całkowitym rozwinieciu gunslingera - na razie gra się komfortowo wiec mnie nie kusi do szybszej zmiany;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też puki co chce odblokować wszystko u gunslinger, ale bladedancer już troszkę pograłem na pvp i jest ciekawie, aczkolwiek drażni mnie brak doublejump.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba brak Triple Jump:) Bo double jump jest, dodatkowo o zwiekszonej wysokosci skoku. Gunslinger ma Triple Jump'a.

 

Ja gram bladedancer'em, strasznie mi sie podoba. Rzeklbym zakochalem sie:P Troszke sie rozni od gunslingera jednak, inny styl gry.

 

A co do scout rifle to na pvp tez jest bardzo dobra bron, jak juz ogarniesz headshoty to nie ma lepszej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi, zbieracie reputacje dla vanguard/crucible czy new monarchy, future war cult badz dark orbit  ? Co nalepiej zbierac hunterem >? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zbieram FWC, szczerze mowiac nie wiem co lepsze, podobal mi sie ich cloak xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hunter jest mega postacią potrafiąca napsuć krwi innym szczególnie ze zdolnością arc blade na PVP sprawdza się znakomicie na większą ilość przeciwników jedno uderzenie i śmierć do tego odblokowując "niewidzialność" zyskuje się dodatkowe plusy z grania tą klasą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arc Blade kompletnie niszczy na 3vs3, jak warlocka jeszcze jakoś ominiesz, tak hunterowego nożyka już nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×