Skocz do zawartości
Patricko

Projekt - Clan/Gildia

Rekomendowane odpowiedzi

Anglojezyczna nazwa nikomu nie powie skad jestesmy, dlatego uwazam ze powinna byc w jezyku polskim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale polskojęzyczna też nie powie wszystkim skąd jesteśmy. Jedynie Polacy będą wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że powie. Będą wiedzieć, że na 100% nie jesteśmy burgerami lub herbaciarzami.

Edytowane przez yogurt2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie sobię Space Marines, Multiple Moongasm, Pimp My Pike :D hehe .. ;D nie no space cowboys dość oryginalne, szczególnie że kojarzy mi się mocno z Oddworld Strange's Wrath :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw to wy się martwcie czy ktoś wam tego nie zajmie zanim stworzycie gildie/klan ;D 

 

Poza tym Space Cowboys to jest praktycznie w każdej grze XD 

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no space cowboys dość oryginalne

Taa.. równie oryginalne jak smartfony Samsunga .. ;) Google pokazuje 430tys wynikow dla "space cowboys clan" .. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laptok jestem w pełni za taką nazwą ;D jest przesiąknięta SciFi,Fantasy i walką o przetrwanie z grupą znajomych ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi właśnie o takie uniwersalne spojrzenie... z nutką dekadencji :P a nie jakieś spejs kohones, czy inne jaja ;)

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Panowie...bo widzę, że niektórym się krzywda dzieje, że nie daj boże wybierze się angielską nazwę, czy taką, którą używa 420 tys. klanów wg google! Niesamowite.

 

Gildia jest zakładana przeze mnie dla ludzi, którzy w pewnym stopniu mnie znają, grali ze mną i bawiliśmy się świetnie i mamy plany co do pełnej wersji.

To nie jest obowiązkowa gildia dla każdego kto zaczyna swoją przygodę z Destiny, ale jak najbardziej jesteśmy otwarci na nowych ludzi i przyjmiemy ich z otwartymi rękoma.

Każdy kto zakocha się w tej grze i wie, że spędzi z nią masę godzin jest mile widziany :)

 

Jak ktoś bardzo chce mieć klan/grupę o nazwie "wódka" czy "polskie mleko od mućki", to śmiało :) Mi akurat tego typu nazwy nie pasują, tak samo jak "jajcarskie podejście".

Oczywiście beka w grze będzie na bank, już w alphie uśmialiśmy się co nie miara z niektórymi. Po prostu czułbym się nieswojo grając w gildii o takiej nazwie i tyle.

Rozumiem też tych, którym może nie pasować moja nazwa, czy kogoś innego. Nie ma rzeczy, która by wszystkim pasowała ;)

 

Chciałem podyskutować ogólnie o gildii, nazwie, systemu rekrutacji, itd. itp. Ja już o nazwie raczej jestem na 99% przekonany.

Chyba, że nagle ktoś rzuci fajny pomysł, który zwali mnie z nóg.

 

Teraz trzeba czekać na betę i zobaczymy co tam wymyślą.

 

Jeszcze jedno. Przy zakładaniu klanu jest taka opcja jak "Okrzyk bojowy".

Nie wiem w jakim stopniu to będzie zaimplementowane w grze, ale można o czymś pomyśleć fajnym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawalo mi sie po prostu ze mowa raczej o klanie forumowym .. a nie prywatnym klanie Patricko ;) Pytanie więc czysto techniczne - kazdy kto bedzie zakladal gildie/klan bedzie mial wlasny wątek na forum? ;)

 

 

PS. Nie, nie zamierzam zakładać żadnego klanu .. ale jeśli coś z założenia ma być "oficjalnie forumowe" to o tym czymś przypadkiem nie powinni decydować forumowicze? ;) Podpowiem - powinni i wcale nie przypadkiem  :P Dlatego skoro poruszamy się w kwestii nazwy uważam że za jakiś czas powinna powstać sonda / ankieta i tam gracze wybiorą nazwę pod jaką chcą grać. 

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to będzie oficjalna gildia forumowa, ale niech dotrze do Ciebie, że nie każdy będzie zadowolony z nazwy czy czegoś tam jeszcze.

Chciałem uświadomić ludzi, że nikt im pistoletu do głowy nie przykłada i dołączać nie musi jak tak bardzo nie pasuje ;)

 

Pisząc, że "dla ludzi którzy mnie znają" miałem na myśli najzwyczajniej w świecie, że dla znajomych...

Każda gildia powstaje w 99% najpierw z udziałem znajomych, a potem dołączają nowi ludzie.

 

Widzę, że lubisz przypierdzielać się do każdego słowa i to w każdym możliwym temacie ;)

Jeszcze nie napisałeś w tym temacie nic konstruktywnego poza samym narzekaniem na nazwę i formę rekrutacji...

Inni przynajmniej wysilili się, żeby coś ciekawego wymyślić.

 

Odnośnie innych gildii, to może założy się gdzieś osobny wątek i w nim będą ludzie sobie "reklamować" swoje gildie, ale zobaczymy.

Na pewno nie dopuści się do takiego burdelu jaki zrobił się w temacie Gran Turismo, gdzie powstała setka lig, a i tak tylko 2 obecnie jeżdżą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie odbieraj moich postów jako marudzenie, to po prostu luźne uwagi na temat który mnie również interesuje ;) No bo jeśli posiadanie odmiennego zdania = przypierdzelanie to ktoś tu jest przewrażliwiony .. :P

 

BTW też wymyśliłem nazwę i też zabieram konstruktywny głos na ten temat - a to że się z nim nie zgadzasz nie oznacza że konstruktywność spada. Nie, nie czepiam się - tłumaczę Ci inny punkt patrzenia :)

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, wszystko rozumiem ;) Dobra krytyka jak najbardziej na miejscu i zawsze ją sobie cenię.

Dlatego właśnie jest ten temat, żeby w miarę możliwości każdy był usatysfakcjonowany, a wyżej napisałem jak chciałbym żeby to wyglądało i żeby nikt nie czuł niezadowolenia, albo nie był zaskoczony, czemu tak, a nie inaczej.

 

Nie chcę, żeby ludzi szli gdzie indziej, bo chce stworzyć coś fajnego, przyjaznego dla jak największej grupy wielbicieli Destiny.

Jednak wiem, że nie wszystkich zadowolę, także takim osobą najzwyczajniej w świecie mówię, żeby zorganizowali sobie swój klan ze swoimi znajomymi.

Mi jak nie pasowały gildie w WoWie, to właśnie tak robiliśmy i z głowy. Graliśmy w 10-15 osób i było genialnie :)

Chce, żeby tutaj też tak było i po alphie jestem naprawdę pozytywnie nastawiony.

 

Dobra, żeby nie było że biadolenie samo...

Skupiamy się teraz na okrzyku bojowym :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

960_coollogo_com_26754206.gif



Piosenkę już mamy :laugh:

He's bad! He's mean!
He's the Space Cowboy in the spacey jeans
He's bad, he's number one
He's the Space Cowboy with the laser gun!

  Edytowane przez Lightbringer
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do nazwy to tak ,jak pisałem wcześniej, że jestem za angielskiego jezyczną, tak okrzyk (co kolwiek to będzie) powinien być w naszym jezyku.

A piosenka jest kozacka

Edytowane przez yogurt2006

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko: cieszę się że znalazł się jakiś zapaleniec aby założyć gildię/klan forumowy - ale w jaki sposób to robisz budzi już moje wątpliwości. Na początku rzucasz hasło aby wymyślać wspólnie nazwę gildii, a potem stwierdzasz że do nazwy jesteś już przekonany. Więc uważam tak samo jak czacha79 że albo tworzysz prywatny klan w którym będziesz sam podejmował wszystkie decyzje - albo klan forumowy gdzie decyzje będą podejmowane wspólnie przez osoby zainteresowane nim. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj dajcie spokój. I tak każdy ma inny gust więc, nic z tego nie wyjdzie jak każdy rzuci swoim pomysłem. Jest osoba która się podjeła jakieś nazwy i chce coś zorganizować to niech się za to bierze dla mnie nazwa to tak naprawdę jest mało istotna... Ważniejsza jest ekipa i ludzie do gry, taka Gildia/Klan w której zawsze będzie ktoś aktywny i będzie z kim pograć. 

Edytowane przez Fuviks
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj dajcie spokój. I tak każdy ma inny gust więc, nic z tego nie wyjdzie jak każdy rzuci swoim pomysłem. Jest osoba która się podjeła jakieś nazwy i chce coś zorganizować to niech się za to bierze dla mnie nazwa to tak naprawdę jest mało istotna... Ważniejsza jest ekipa i ludzie do gry, taka Gildia/Klan w której zawsze będzie ktoś aktywny i będzie z kim pograć. 

 

No i wszystko zostało już powiedziane w moim mniemaniu :) Ja sam rzucam pomysłami na prawo i lewo, ale jak dla mnie najważniejsza jest rozgrywka na która trzeba jeszcze 30 dni poczekać :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysłami rzucajcie dalej :D nikt nie zabronił, może ktoś nagle wpadnie na coś, co wszystkich oświeci. Można porozkminiać z tymi Okrzykami, ale ciężko tak jak nie ma szczegółów jak ma to dzialać :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja moge krzyczec do mikrofonu tylko po sporej dawce piwka. Wtedy beda same okrzyki, a szczegolnie jak juz to piwko sie skonczy oj oj.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj dajcie spokój. I tak każdy ma inny gust więc, nic z tego nie wyjdzie jak każdy rzuci swoim pomysłem. Jest osoba która się podjeła jakieś nazwy i chce coś zorganizować to niech się za to bierze dla mnie nazwa to tak naprawdę jest mało istotna... Ważniejsza jest ekipa i ludzie do gry, taka Gildia/Klan w której zawsze będzie ktoś aktywny i będzie z kim pograć. 

Dokładnie, nazwa to nazwa a Space Cowboys według mnie brzmi bardzo dobrze :). Nie dogodzi się każdemu a w szczególności Polakom  :P. Ważniejsze jest żeby byli ludzie z którymi będzie można grać i świetnie się bawić. Ciekawie mnie tylko jak Klan miałby funkcjonować, Dyktator + opinia podwładnych  czy całkowita Demokracja  :P ?? A  i jestem za Opcją 1 w sprawie naboru ludzi  :)

 

Mój pomysł na nazwę Klanu: Kosmiczne Wygi

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

całkowita Demokracja  :P

 

Coś takiego nie istnieje ;) Prowadziłem już kilka gildii, klanów czy lig wyścigowych. Zawsze są rzeczy, które trzeba narzucić z góry i tyle.

Nie będziemy dyskutować o tym np. jak ktoś się ma zachowywać podczas raidu. Wiadomo, że ma ogarniać i tyle, a jak robi burdel i przeszkadza tylko to do widzenia.

Wiadomo, że zawsze będą ludzie z doświadczeniem i ludzie którzy dopiero zaczynają i chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, że Ci drudzy podczas trudniejszych raidów mają najzwyczajniej w świecie słuchać tych pierwszych, a nie szerzyć swoje mądrości ;)

Rozmawiać można np. o przełożeniu raidu, wprowadzeniu jakiś zmian w funkcjonowaniu poszczególnych elementów, ogólnie o rzeczach, które w jakimś tam stopniu można zmodyfikować.

 

Jednak też nie przesadzajmy. Chcę, żeby to był duży projekt, ale gra może sprowadzić się do tego, że robimy 6 i jazda przed siebie, bo taktyka nie będzie potrzebna.

Ale już po samym Strike'u w alphie, który pewnie był tym najłatwiejszym, można stwierdzić, że Raidy będą dużo bardziej wymagająca, a i liczę na to, że bossowie dadzą ostro w kość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×