Skocz do zawartości
Patricko

Projekt - Clan/Gildia

Rekomendowane odpowiedzi

Ja proponuje nazwe "Canis Majoris" - od największej poznanej dotychczas gwiazdy we wszechświecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje nazwe "Canis Majoris" - od największej poznanej dotychczas gwiazdy we wszechświecie ;)

 

Nie kolego, najwieksza gwiazda to Gwiazda Smierci.

Edytowane przez Bansai
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję żeby najlepsi z was przeszli do The Most Dangerous. Nazwa jak i klan z najwyższej półki :)

Raczej nie, ale zapraszamy panow/panie z tego klanu do naszego. Najwyzsza polka widzisz, dla mnie nazwa jest bardzo tendencyjna, ale moze przez to ze mam juz swoje lata.

Edytowane przez kosciarz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pomysł fajny,  pracuję na 3 zmiany jakoś ten czas zdołał bym zagospodarować, pytanie po ile godzin dziennie?? czy była by możliwość brania udziału w jakiś zawodach? czy ma to być klan na zasadzie grajmy ale bez celu? (świat nigdy o nas nie usłyszy) moja propozycja na Nazwę klanu Apostołowie Apokalipsy. pozdro! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże. Ile godzin dziennie? No nie mam pytań. To nie będzie tak,że obowiązkowo będziesz musiał spędzić dziennie 4h. Ile masz czasu tyle spędzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha to spoko:) pomyślę coś o tym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to nie będzie raczej Klan typu gnanie do przodu bez tchu żeby być TOP 5 World. Będziesz grał tyle ile będziesz chciał i mógł. Bez stresuuu  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie gildia skupiająca miłośników, a nie noł-lajfów, których jedynym celem są cyferki :)

Im nas więcej tym lepiej, bo wtedy każdy będzie mógł sobie znaleźć kogoś do fireteamu i śmigać w najlepsze.

Umawiać się będzie można jedynie na cały jeden raid (Bungie nas rozpieszcza tym raidem), który pomieści 6 chłopa :P

 

Swoją drogą cały czas się zastanawiam, czy Space Hussars czy Space Cowboys.

Ta pierwsza jednak od razu kojarzy się z Polską (przynajmniej dla tych co ogarniają historię), a do tego fajnie brzmi.

Druga oklepana do bólu, to prawda, ale wciąż brzmi zajebiście.

Chyba jednak pójdziemy po oryginalność i wybierzemy Kosmicznych Husarów, ale pewnie ostateczną decyzję podejmę w momencie zakładania gildii :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam tez pracuje na 3 zmiany i jakoś czasu starczyło żeby z forumowiczami grac :) 8 godzin się siedzi tylko w pracy wiec 16 zostaje na granie :P

co do nazwy to Space Hussars to zajebista  i mało oklepana nazwa , więcej ludzie będą kojarzyć po takiej nazwie, zwłaszcza ze google pokazuje wyniki wyszukiwania  ,,Space Hussars clan ''tylko z tego forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie gildia skupiająca miłośników, a nie noł-lajfów, których jedynym celem są cyferki :)

 

There is no rl its only afk....(or afP pad;p)

 

Dopoki kobieta mnie nie zabije, Destiny poswiece kazda sekunde wolnego czasu;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że miejsce się dla mnie znajdzie ;-)

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Patricko ja bym proponował zrobić ankietę i tyle :) Przynajmniej nie będzie na Ciebie, że sam wybierałeś czy coś, że się komuś nie podoba itp :) 2 opcje do wyboru będą i czy wybierzemy 1 czy 2 i tak będę w tym klanie ;)

 

A przy okazji inni użytkownicy chcący być też częścią tego klanu poczują się, że też mają na coś wpływ :)

Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka

 

czytam wszystkie posty o Destiny od początku, bo również jestem NAJSZCZĘSLIWSZYM posiadaczem tej gry w formie preordera, wiec będę z wielką checią grał razem z forumowiczami. Pytanie, czy gildia rusza już od bety? I czy będą jakieś uwarunkowania, by się do niej dostać? Po traumatycznych przezyciach z gildiami w WOWie i rekrutacją tam, wole zapytac..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle ile będzie miejsca tyle pewnie będziemy brali ludzi :)

Jeżeli zabraknie miejsca to wiadomo jakąś rekrutację się zrobi, ale to wszystko zależy od szefostwa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zabraknie miejsca lub będą ograniczone to robimy kolejne gildię i potem robi się coś takiego jak "Alliance" (Sojusz po naszemu) i Space Hussars to klan główny, a kolejne są tak jakby podklanami.

W każdym razie każdy chętny znajdzie u nas miejsce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widziałem na stronce jak alfa byla, to niektóre klany miały po 1000 i więcej ludzi zapisane wiec, prawdopodobnie będzie tyle miejsca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się nie mogę doczekać. Wspólne wypady na Marsa, piwo na Tower :) to wyścigi na ścigaczach. Będzie się działo :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×