Skocz do zawartości
ONE

PVP - Player vs Player

Rekomendowane odpowiedzi

Mody PvP:

 

1) Ancient Relics:

    Salvage

3v3 . Secure and defend the Relics to claim the secrets of our past.

2) Executors challenge:

    Skirmish
3v3. A focused engagment between two fire teams. Teamwork is your greatest weapon.

 

3) Machines of War:

    Combined arms
6v6. Coordinate your vehicles and you ground game to control the battlefield and rout your opponents.

 

4) The grand arena:

     Rumble

1-3. You versus all. 

 

5) Ethernal War:

    Clash

6v6. Form and alliance and fight for supermancy across the ruins of our old words.

 

6) Dead Sectors:

    Control

6v6. Wszyscy to znamy . Jedyny tryb ktory byl dostepny w alphie, oraz ktory bedzie jako jedyny w becie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PVP na 3vs3 graczy? Troszeczkę przegięli...

A mi to sie wlasnie bardzo podoba;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze kazdy i tak teraz mysli zeby tylko odpalic bete, ale ja dalej bede robic swoje i oto dzisiejszy update. Wlasciwie wszystko juz wiemy, ale i tak wrzucam : 

 

http://uk.ign.com/articles/2014/07/17/destiny-lead-designers-pvp-multiplayer-tips-a-ign-first

Edytowane przez kosciarz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W weekend Bungie ma uruchomić jakiś nowy tryb pvp o nazwie Iron Banner, albo po prostu lekka modyfikacja obecnego.

W każdym razie granie w tym trybie to jedyny sposób na zagranie na Marsie oraz Ziemi.

UWAGA: W tym trybie nie będzie skalowania. Bungie zachęca, żeby przyjść z full wypas postacią oraz sprzętem.

Mają być konkretne nagrody za ten tryb, np. wyjątkowy karabin.

Czyżby testowali jakieś eventy do full wersji? W każdym razie trzeba się wstawić z jak najlepszą ekipą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z PVP - wczoraj wbiłem w PVE 5LVL i uderzyłem na meczyk multi - grając multi też levele będą leciały w górę aż do 8 (bo tyle można wbić w becie), czy levele w singlu i multi to dwie osobne sprawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z PVP - wczoraj wbiłem w PVE 5LVL i uderzyłem na meczyk multi - grając multi też levele będą leciały w górę aż do 8 (bo tyle można wbić w becie), czy levele w singlu i multi to dwie osobne sprawy?

Nie to jest to samo. Bungie zdaje sobie sprawe ze bardzo duzo ludzi kupi gra tylko dla samego pvp, a wiec daja mozliwosc wylvlowania postaci tylko w tym trybie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Alison - tak mi się właśnie wydawało - bo włączając PVP miałem dostępne bronie które kupiłem\znalazłem w PVE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile w końcu jest map pvp w becie? Podobno miało być 4 a gram tylko na venus i księżycu. / Nieważne już doczytałem ;)

Edytowane przez fenixPeEl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem na wenus i jest ok bez pojazdów pvp nabiera rumieńców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak to jest. Na ksiezycu jak sie dobierze 4 zgranych gosci do pojazdow to jest pozamiatane. Widzialem streama gdzie zrobili wynik 20000- 800. 

 

Btw. Epickie itemy mozna wygrac tez z normal crucible. Na innym forum ktore rowniez przegladam, jeden gosc napisal ze dostal epicka bron, ale to nie bylo na Iron Bark event.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny montaż pvp.

Edytowane przez ONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ninja, profesjonalny gracz ze sceny Halo, skleił montaż.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta tylko ten moontage jest z alphy, a szkoda bo myslalem ze jakis nowy zrobil. Bardzo lubie tego goscia. 

 

One - ja dalej czekam na Twoj montage;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graj po 8h dziennie jak w pracy i świat będzie twój :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie class w pvp , moze komus pomoze podjac decyzje, jesli jeszcze sie nie zdecydowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jaką? Do PVP to Hunter jest over-power. Nerf na ten "pizdolecik" powinien pójść w pierwszej kolejności :P

 

And now we wait...

 

PFFGTwv.gif

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam, to nic przy specjalu Warlocka, szczególnie jak kilka osób przejmuje puknt  ;)

Huntera prosze zostawić w spokoju :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że rzadko kiedy masz więcej jak 2 przeciwników w jednym miejscu żeby im sypnąć z bomby. Należy również pamietać, że w becie graliśmy tylko w control gdzie przejmowanie punktów wymagało większej ilości ludzi w jednym miejscu. W team deathmatchu nie będzie już tak łatwo i na tej podstawie śmiem twierdzić, że golden gun jest najmocniejszym ze specjałów na PVP.

I tak mam zamiar grać Lockiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×