Skocz do zawartości
ONE

PVP - Player vs Player

Rekomendowane odpowiedzi

Nie trudno nabić dobre K/D jak z mojej drużyny mają po 0.22.

Wal sie :) taki kolega jestes? ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, ja dopiero teraz skumalem ze gralem przeciwko Wam :biggrin: Tak se patrze na filmik zabilem jakiegos dizzy-wolf i taka rozkmina, ze przeciez gdzies widzialem juz ten nick. Teraz już rozumiem dlaczego się tak buldoczysz  :P

Edytowane przez DeraIeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co robi?

Skoro nie ma znaczenia to zapraszam 1v1 w takim razie. Nie trudno nabić dobre K/D jak z mojej drużyny mają po 0.22. Zastanów się co mówisz.

 

 

Scooby-Doo mylisz się.

A czemu mają po 0.22 k/d? Bo ich gostek kosi. Pomyśl trochę. Jeżeli średnią k/d ma na poziomie 2.0 to można śmiało powiedzieć, że wie o co kaman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu mają po 0.22 k/d? Bo ich gostek kosi. Pomyśl trochę. Jeżeli średnią k/d ma na poziomie 2.0 to można śmiało powiedzieć, że wie o co kaman.

 

Pomyśl trochę, że gracz graczowi nierówny. To, że niektórzy nie umieją się odnaleźć w szybkim multi to nie znaczy, że inny gracz jest "zajebisty".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl trochę, że gracz graczowi nierówny. To, że niektórzy nie umieją się odnaleźć w szybkim multi to nie znaczy, że inny gracz jest "zajebisty".

Czyli według Twojej teorii kolega jest słaby tylko gra z jeszcze słabszymi? Dobrze rozumiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zanim odpalilem filmik pomyslalem, ze skoro tak wymiata na pewno gra tym ludkiem na nozyki.

No i rzeczywiscie :)

Oczuwiscie to nie jest zaden zarzut - kazdy gra tym czym mu sie podoba, ale przyznacie ze w pvp bladedancer to czyste przegiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt, czasem jak widzę to ładne serię killow z tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mowia ze bladedancer to czyste przegiecie, ale prawda jest taka ze latwiej uniknac arc.blade'a niz fist of havoc albo nova bomb. Zreszta czesto mi sie zdarza ze podczas calego meczu nie uzyje arca ani razu, bo nie bylo okazji, a nie lubie marnowac ulta na jedna osobe.

@snosch

Taki z marmuru poprosze by wszyscy mogli poopalac sie w blasku mej zajebistosci. A tak na serio to to czysty zbieg okolicznosci ze wstawilem gre ktora akurat byla przeciwko Tobie i wolfowi wiec nie macie o co sie tak pienic. Po prostu stwierdzilem ze zrobilem fajne playe, naprzyklad na c domi i stwierdzilem ze mozna sie tym podzielic. Ale tak na marginesie snosch, ciekawie uzyles swojego speciala w pewnym momencie, panic ult?

Edytowane przez DeraIeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami jeszcze tych specjali nie kontroluje wiec wychodza jaja. Nie jestem wymiataczem wiec rozne rzeczy moga sie zdarzyc. Fakt faktem ten mecz byl moim najgorszym tego dnia, choc caly dzien byl w sumie do dupy. Celowalem gdzies po suficie. Pamietam jak gralismy, i sam mowilem do headseta ze czesto mnie zabijasz i ze niezle grasz. Tyle ze nie lubie takiej forumowej gloryfikacji, stad ten pomnik. Ale w sumie kazdy z nas ma swojego mistrza. Moim jest kto inny, ale nie powiem bo posra sie ze szczescia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze najlepszy efekt daje zgrany team. Dobrze współpracujący gracze z niekoniecznie dobrym indywidualnym skillem pojadą każdego super killera latającego po mapie solo. Zawsze jednak "mistrz przeznaczenia" moze odreagować w trybie rumble i za to tą gre lubię, dla każdego coś miłego. 

Edytowane przez Goltar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej grze najlepszy efekty daje zgrany team. Dobrze współpracujący gracze z niekoniecznie dobrym indywidualnym skillem pojadą każdego super killera latającego po mapie solo. Zawsze jednak "mistrz przeznaczenia" moze odreagować w trybie rumble i za to tą gre lubię, dla każdego coś miłego. 

 

Z tym sie zgodze w 100%. Wczoraj gralem z typkami co biegali po 3-4 razem i nawet nie wychodzilem na pojedynki, bo to by bylo glownie 1v3, 1v4. Na szczescie gralem z kumplami to udalo sie nam ich ogarnac.

 

@snosch kazdemu sie zdarzaja te gorsze dni. Rozumiem tez ze komus sie moze nie podobac ze ktos wstawia swoj filmik lub screeny z jakiegos meczu, ale przy tym nie rozumiem dlaczego wolf tak sie o to pieni i insynuuje rozne rzeczy.
Edytowane przez DeraIeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Up, grasz na myszce !!! ;) - stare dobre powiedzenie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

@Up, grasz na myszce !!!  ;) - stare dobre powiedzenie  :biggrin:

 

 

:shok:  :blink:  :shok:  :blink:  :shok:  :blink:  :shok:  :blink:

 

nie, gram na padzie  ;)

Edytowane przez DeraIeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 
 

 

:shok:  :blink:  :shok:  :blink:  :shok:  :blink:  :shok:  :blink:

 

nie, gram na padzie  ;)

 

To taki żart był... jak ktoś jest nonstop zabijany w multi, to często to słyszę: switchlag, myszka, pad z rapidfire :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To taki żart był... jak ktoś jest nonstop zabijany w multi, to często to słyszę: switchlag, myszka, pad z rapidfire :)

 

Zapomniales o hackach, szczesciu (lucker^^) normalnych lagach, itp itd :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DeraIes, ja nie mam nic do tego, że dodałeś filmik z rozgrywki, nie pienie się o nic. Nie widzę też problemu, żebyś nasze dalsze wirtualne potyczyki nagrywał.

Tylko mówię a raczej piszę, że niektórzy Cię tu wychwalają jakby granie przeciwko Tobie równało się automatyczną porażka a tak nie jest.

 

BladeDancer jest OP szczególnie z włączonym modyfikatorem którzy wydłuża czas Arc Blade po zabiciu gościa, poza tym gdy masz włączonego supercharge'a - hunter staje się bardzo wytrzymały.

 

PS szkoda, że wyszedłeś wtedy po jednym meczu z matchmaking'u.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki do towera chcieli leciec. W dodatku z arc blade'a podczas tego meczu zrobilem 4 kille z 36ciu, wiec mysle iz az tak duzo wspolnego z wynikiem moj supercharge nie mial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wcale nie uważam, żeby bladedancer był OP. Ileż ja to miałem sytuacji (latam ze scout rifle - apropos zauważyłem, że większość to tylko biega z automatem ) gdzie nie miałem żadnych szans, bo jakiś warlock czy tytan pierdyknął raz, że nawet nic by nie pomogło. Każda klasa ma potężne specjale i też można łatwo ubić takiego gościa co lata sobie i wymachuje tymi sztyletami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie jest prawdą, że każda klasa ma potęzne specjale. Warlock w voidzie jeszcze ujdzie ale tez musi zdąrzyć odpalić kulke, w ciasnych pomieszczeniach raczej nie wykonalne bo shotgun zabije szybciej niz będe w polowie animacji do specjala, już skuteczniejsza jest rakietnica od tego supera bo szybciej mozna użyć. W specyfikacji ogniowej nie mam żadnych szans z nożykam, wzmocniona wytrzymałośc nie uratuje mnie, jak wybiore wskrzeszanie to dam drugiego fraga hunterowi. Krótkie cd na granaty tez raczej nie na wiele sie zdadzą. Titanem nie grałem, ale taka bańka przydaje się tylko na control i salvage. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to, że na ten moment Iron Banner nie działa jak powinien:

Bungie już przygląda się problemowi, bo jak widać na filmiku Iron Banner to normalne PvP z innymi nagrodami.

 

Grałem kilka meczy IB i rzeczywiście nie czułem żadnej różnicy, ale byłem pewny że to powód wysokiego poziomu.

Przeciwnicy również byli w okolicach 22+ więc uznałem, że wszystko działa jak powinno.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×