Skocz do zawartości
ONE

PVP - Player vs Player

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jaka najlepiej broń używać w Pvp oprócz snajperek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepiej sprawdza się zestaw auto rifle + shotgun.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij o scoutach, pulsach i hand canonach. Cała reszta się w miarę sprawdza wiec tu w zależności od preferencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnij o scoutach, pulsach i hand canonach. Cała reszta się w miarę sprawdza wiec tu w zależności od preferencji.

Cała reszta czyli auto rifle? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała reszta czyli auto rifle? ;)

 

I Hewi Łepon, rakietnica i maszingun dają radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem dzisiaj iron banner.Później dodam tutaj filmik z meczu.Ta gra zrobiła się żenująca jeżeli chodzi o PvP. Najlepsza jest pieść z auto aim buahahaha 

Smieszny nozykowy tancerz?Jest OP i nie gadajcie ze nie.Tytan stawia bańkę typ wpada roztańczony i po bance jak i po tytanie(Pompka w klatę, strzał z piachy a tancerz jak tańczył tak tańczy haha)  ;) Pompki przegięte tak jak pisalem jakis czas temu.Lagi tez sa fajne.

Tylko mi się tu nie napinać ze wyraziłem swoje zdanie ;)

Edytowane przez Okulista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smieszny nozykowy tancerz?Jest OP i nie gadajcie ze nie.

Czyli rozumiem, że tylko ty masz prawo do własnej opini, a jeśli się ktoś nie zgadza to ma siedzieć cicho?

Według mnie każdy charge użyty w odpowiedni sposób da taki sam efekt, czyli w najlepszym przypadku jesteś w stanie zabić cały przeciwny team, a zazwyczaj wpadną dwa łatwe kille.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze blade moze biegac po calej mapie i kosic, a od killi rosnie mu czas specjala. To uczciwe nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie drażni tylko fakt, że balde maszując atak trafia z automatu gości którzy podskakują. Nawet nie trzeba skoku wciskać bo postać sama wznosi się na odpowiedni pułap. Bzdura.

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie to każdemu, który lata sobie z op auto rifle, Wy pewnie też biegacie z nimi. Jak się nie zna sposobu na powstrzymanie tańczącego ze scyzorykami, to już Wasza wina. Równie łatwo można go zabić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ja,ty mamy nie latać skoro inni z tym latają?Mam dawać wszystkim fory i wybierać to co najsłabsze?

Na początku strasznie drażniły mnie pompki wiec wziąłem to samo co inni ;)

Poniżej fantastyczny mecz z auto aim w roli głównej.Ta gra nie wymaga niczego od gracza bo auto aim robi za nas wszystko.

Mardok poproszę o demonstracje szybkiego zabicia tancerza :)

EgzePL przepraszam źle się wyraziłem :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bladedancera da sie zabic. Powiem wiecej jest to najlatwieszy "special" do zabicia w czasie jego trwania ( rozumiecie o co mi chodzi),

Zeby nie bylo gram huntem od alphy i tylko huntem.

 

Karaluch akurat special  bladedancer`a  nie jest wcale op... Najbardziej op jest bladedancer-blink-shotgun hunter. 

To wlasnie dlatego bungie nerfuje shoty...przez to polaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pare nowych ssów z pvp.  Mam też na stanie pare filmów i niedługo też je wrzuce, ale najpierw musze je obrobić, a jakoś nie mam do tego narazie weny ;p

g8ohe4D.jpg?17lb3rTx.jpg?1Wljgg0l.jpg?1

udIHqWC.jpg?1V0OcciB.png?1

Edytowane przez DeraIeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Iron Banner -

 

Bardzo fajny kanał, mądrze mówi i z sensem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz o tym przeczytałem i Bungie potwierdziło, że Iron Banner nie jest zbugowany i tak miało być od początku.

Tłumaczą się tym, że nie chcieli, żeby ludzie ze słabszym sprzętem nie robili za mięso armatnie.

Czyli jak można się domyślić, teraz każdy event będzie po prostu różnił się nagrodami i kolejną reputacją do nabijania :)

 

Jun9Fpm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Czyli na początku nabrali wody w usta i potrzebowali tygodnia żeby to wyjaśnić???

Yeah right Bungie... :P

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie pany swoje bandżi, ekipę od "chalo". Niech lepiej naprawią te auto rifle, żeby lemingi ciągle nie biegały z nimi.

 

A może to i nawet lepiej, bo w tej grze dochodzi do bardzo wielu nadużyć. Gdyby dodać do tego jeszcze faktyczną przewagę ekwipunku, to nawet niewidomy by zaczął wymiatać.

Edytowane przez Mardok_1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mardok serio? I niby z czym ludzie beda mieli biegac? Z fusionami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są ludzie i są ludzie. Bo jak każdy biega z auto to i ja też muszę. Zdarzają się ludki z fusion, hand cannon, scout. Ale z tym automatem to biega 90 promili ludzików. Ale to wina tylko bandżi, po pozwolili na takie zachowanie. Dali wszystko co najlepsze w 1 tydzień, do tego można było to kupić u xura (co za idiotyzm, nadal się zastanawiam, co za baran to zrobił O_o) to i widzimy taką sytuację. I tak, oczywiście, biegajcie z innymi pukawkami. Zaczniecie, po patchu xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90 promili to bardzo mało, nie ma co panikować. ;)

 

Jak sprawdza się hand cannon na PvP? Ostatnio spodobał mi się na PvE i nie wiem czy spróbować też latać z nim w Crucible, a że dziś do Destiny nie usiądę to pytam czy ktoś ma doświadczenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz latać. Fajnie się ginie z kanonka, jakieś urozmaicenie od śmierci z auto xDD Tak btw, najczęściej moje staty są powyżej 1.0 (i w górę) i akurat przy moim czasie gry uznaję za dobre wyniki. Czasami nawet się zastanawiam jak posiadając auto rifle można zginąć od scauta xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Fryz, dobrym pistoletem mozesz zabijac na 3 kulki. Jednakze pistolet ma taka wade ze musisz bardzo dobrze celowac i byc dosyc blisko przeciwnika.

@Mardok, ludzie lataja z auto rifle, bo jest to najlepsza opcja dla ludzi ktorzy wola wielofunkcyjnosc. Z auto rifle mozesz na spoko grac na kazdy range, a z innymi broniami?

Scout- mid-long range, w dodatku jednostrzalowka co znaczy ze musisz bardzo dobrze celowac co moze byc dosyc trudne jak ktos siedzi za czyms lub robi uniki, w dodatku jeet bardzo slaby na close range, bo po prostu nie ucelujesz i ktos szybciej Cie zjedzie.

Hand cannon - close-mid range, malo strzalow, maly rate i musisz trafiac

Pulse - dobry na kazdy range, ale latwo jest unikac strzaly jako ze strzelasz seriami po 3 kulki. Jesli spudlujesz serie to praktycznie lezysz.

Shotgun - close range

Fusion - close-mid, musisz zawsze trafic cala serie, a i tak sie zdarza ze przeciwnik nie padnie.

Sniper - mid-long range

Dla mnie najlepszy setup to auto rifle + shotgun i snajperka na Ksiezycu. Aktualnie biegam z shadow price i invectivem. Taki zestaw pozwala mi na rozne style gry. Moge obstawiać punkt na dystans, ale takze moge sie wbic na punkt jak trzeba i zrobić po prostu rozpierd*l. W dodatku jak wychodze na dwoch kolesi to jestem w stanie zabic ich obu, a z innymi broniami nie bylbym w stanie. Aktualnie moje k/d na controlu to 2.6+ wiec mysle iz ten setup sie dla mnie sprawdza :D

Edytowane przez DeraIeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tutaj właśnie jak gram scout rifle, to nawet nie próbuję zawracać gitary sobie i innym, tylko lecę, wślizg i nóż. A zwiększone obrażenia od noża plus lekkie uzupełnienie energii może trochę namieszać. Zdarzało się, że jak wpadłem w środek, to zabiłem tak 3 ludków, też to jest jakiś sposób. Jest ciężko na krótki dystans, przyznaję. Aczkolwiek jak ktoś nie jest lebiodą, to spokojnie ubije takiego automata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×