Skocz do zawartości
lennox

GTA Online

Rekomendowane odpowiedzi

Pewne, że GTA na PS4 wyjdzie wiec temat już też niech istnieje, pod przyszłe ustawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ktos kupi tego odgrzewanego kotleta? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że kupię to jeszcze skonsumuję go z przyjemnością ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ktos kupi tego odgrzewanego kotleta? :)

 

Tak. np. ja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ktos kupi tego odgrzewanego kotleta? :)

 

Oczywiście - dla mnie premiera tego roku :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście - dla mnie premiera tego roku :)

A potem sie dziwia, ze nie ma nowych gier tylko jakis stary kotlet. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A potem sie dziwia, ze nie ma nowych gier tylko jakis stary kotlet. :)

 

No widzisz :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już teraz dołącz do najaktywniejszego gangu w Polsce w
Grand_Theft_Auto_Online_logo.png

Zapraszamy do
q5f3.png

Nasza Ekipa została założona 26.10.2013 z myślą o jednoczeniu polskich graczy Playstation 3. Gdy nasz Gang obchodził pół roku istnienia przygotowaliśmy z tej okazji tabelę na podstawie http://pl.socialclub.rockstargames.com/ na 25.04.2014 na godzinę 13:00 każdy może zobaczyć jak daleko wybijamy się ponad resztę polskich ekip. Niestety z powodu bugów na Social Club statystyki dla poszczególnych ekip przestały być naliczane z końcem kwietnia i do tej pory stoją w miejscu.

Aby być pewnym, że w naszej Ekipie znajdują się tylko aktywni członkowie osoby długotrwale nieaktywne są z Niej usuwane. Dodatkowo każdy członek musi Ją mieć ustawioną jako aktywną, także dołączając do nas masz pewność, że będziesz miał z kim grać. Większość graczy w Ekipie zna się już prawie rok, ale cały czas szukamy nowych osób, które lubią spędzić miło czas( niekoniecznie grając). Stawiamy na jakość, a nie ilość. Cały czas się rozwijamy, aktualnie przerzuciliśmy się na konsolę PS4. GTA: Online to dla nas gra priorytetowa, ale nie ograniczamy się tylko do niej. Z nami pograsz również w wiele innych tytułów na PS4.

Odwiedź nasz oficjalny profil SC
Rockstar_Games_Social_Club.png

oraz ten na FB
facebook_png_7d6c29943f.png

Do komunikacji używamy prywatnego kanału puma.s-v.pl
slider-teamspeak-logo.png
Zobacz nasze najlepsze ekipowe fotki i podrzuć lajka!

snapmatic_logo.png

Jako pierwsza Ekipa w Polsce dostaliśmy wyróżnienie od R* za udział w konkursie #ThanksCargobob

Subskrybuj i nie przegap najnowszych filmików z ekipowych akcji!
youtube-logo2-png_539aae59c3f80.png
Naszą ulubioną rozrywką w stanie San Andreas były, są i zawsze będą deathmatche, zarówno te drużynowe, jak i te normalne. Jeśli jesteś słabym strzelcem to nie masz się co martwić, pa paru tygodniach grania z nami Twoje umiejętności znacznie wzrosną i nikt Ci nie podskoczy. Może nawet zostaniesz zaproszony do specjalnego oddziału

Komando.png

Jak dołączyć? CZYTAJ!
PlayStation_Plus.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ktos kupi tego odgrzewanego kotleta? :)

Ja,ja,ja.... Oczywista,oczywistość w rzeczy samej :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tygodniu każdy jeździ czołgami, śmiga helikopterami i ma miliony na koncie a poziom postaci sięga 567345 levelu.

Ot taka była rzeczywistość na PS3 , czy powtórzy się ona na nowej konsoli ? Kto wie jak to będzie wyglądało ale istnieje duże prawdopodobieństwo,że znajdą się

glitche na klonowanie aut powielanie kasy i wszystkiego co ma większą wartość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znajdą się glitche

 

No jak to? Przecież "betatesterzy" z PS3 i Xbox360 mieli skutecznie wskazać R* wszystkie błędy gry żeby na nowej generacji konsol i PC nie dało się kilka ... naście razy sprzedać tego samego pojazdu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, informacja do naszych forumowych grajków, którzy wiedzą, że spędzą trochę czasu w GTA Online.

Chcemy oddać nasz forumowy CREW w dobre ręce, także kto chętny niech się zgłosi do mnie na PW.

 

Link do CREW:

http://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/ps3site_squadron

 

Po oddaniu wolna droga, możecie zrobić z nim co chcecie i prowadzić go w jaki sposób chcecie.

 

PS.

Informacja do tych co mieli pretensje, że wylecieli z CREW. Przez jakiś czas był inny lider grupy i miał wolną rękę.

Ja nie miałem na to żadnego wpływu więc proszę nie pisać mi wiadomości z żalami, bo parę już takich wiadomości dostałem, pomimo że nie zaglądałem tam już od dobrych paru(nastu?) miesięcy.

Jak ktoś gra dużo to niech da znać na PW, na pewno się dogadamy, bo szkoda żeby CREW stało i się marnowało, bo ja osobiście na razie nie planuję zakupu tej samej gry za ponad 200zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gra już tuż tuż więc zapytam - ma ktoś jakąś fajną ekipę do polecenia? Na PS3 grałem bez ekipy ale jednak lepiej mieć jakiś kompanów do pomocy i wspólnego grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gra już tuż tuż więc zapytam - ma ktoś jakąś fajną ekipę do polecenia? Na PS3 grałem bez ekipy ale jednak lepiej mieć jakiś kompanów do pomocy i wspólnego grania.

Polecam "Pumy". Gramy ze sobą od ponad roku, w różne gry nie tylko GTA. Zajrzyj na https://www.facebook.com/GTAOPolskaEkipa albo http://gtaonlinepolskaekipa.h2g.pl/viewtopic.php?t=10

Edytowane przez zabka89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja się zgłosze koło Wtorku do tej ekipy, ponieważ nikt z moich kumpli nie ma PS4 trzeba szukać ekipy do gry na forum :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabka89, co zrobiliście z Emim Czarneckim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabka89, co zrobiliście z Emim Czarneckim?

Sam odszedł, nie było mnie wczoraj wieczorem więc nie znam szczegółów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ferdas_mufc, logo prawilne macie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logo to po prostu herb Man Utd, nie sugeruj sie tym  dodanym ostatnio eblematem, niewiem kto w ogole to wrzucil i po co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze oranie na PS4 zaliczone :-)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie sesje na celowaniu swobodnym są raczej puste, w online nie powinno być żadnego wspomaganego celowania :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zaprosiłem do Dachowca i wszystkie małe rangi się rzuciły że w 15 sekund był max osób. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zaprosiłem do Dachowca i wszystkie małe rangi się rzuciły że w 15 sekund był max osób. :biggrin:

Na pastgenie to był standard, niektorzy wrecz wysylali wiadomosci i blagali by pohostowac jeszcze troche, a najlepsi byli ci co hostowali , zapraszali a potem stali w miejscu zeby im nabiło a reszta zrobiła za nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tak nie raz robilem. :D

Miałem coś do napisania w Wordzie to odpalałem ludziom Dachowca i stałem w domu. Jak się trafili tacy, co nie umieli sobie poradzić to podjechałem, dwie rakiety, zabrałem dokumenty i zaraz koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×