Skocz do zawartości
lennox

GTA Online

Rekomendowane odpowiedzi

Jedna osoba potrzebna do napadów, od początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby komuś hajsu i RP brakowało od 16 lipca do 19 lipca jest podwójnie RP i kasa za drugi napad Ucieczka z więzienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie, czy jak wejdę do GTA online na PC i znajomy przeleje mi $$$ to te pieniądze przejdą na PS4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jutra przez tydzień za pacific standard heist  x2 reputacja i x2 $$$ ? jeśli tak to trzeba się przyszykować bo będzie można ładnie zarobić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny do gry online i wybicia pucharów, jedyny minus dopiero zaczynam grę ;)

I wsumie najlepiej było by zebrać 4-osobową ekipę więc niech chętni się wpisują tutaj i jakoś się zgadamy ;)

Edytowane przez ciepek96

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim jak mniemam niewiele osób tutaj zagląda, ale pozwolę sobie napisać coś mającego charakter ogłoszenia,

postanowiłem założyć sobie ekipę i szukam ludzi chętnych do współpracy, do wspólnej gry. Nie chce, aby ekipa goniła za królikiem, który pędzi na piedestał - nie o to chodzi. Gram głównie po pracy, albo jak mam wolne - szukam ludzi podobnych, grających dla czystej rozrywki, bez spin, bez ciśnień DLA ZABAWY !

Więc jeśli jesteś chętny zapraszam pisz na mój PSN ID : PINGWINEQ. Jestem dostępny 24/h - mam aplikację :)

Niżej link do EKIPY:

http://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/p1ngwiny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest ktoś kto chciałby ze mną zrobić pierwsze 2 napady w 2 osoby a raczej mi pomóc, to możecie dodawać > Woqash   :)  Mam tutaj 6lv a nie mogę konta z PC ztransferować tam miałem 37 :/ Unlucky

Edytowane przez woqash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, szukam kogoś do pomocy z trofeami: Pełny zwrot i Number uno. Nick w psn: Mearvez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam pare osób/ jednej osony do napadów dodawać Woqash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema

Mam 104 LVL. Został mi 4 i 5 napad do zrobienia, razem z przygotowaniami. Pomoże ktoś ?

Wysyłajcie zaproszenia, mój nick na psn: pawel_2500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

szukam kogoś , kto wprowadzi mnie w świat GTA V online (najchętniej osoby dorosłe bez parcia na lvl, a raczej na dobrą zabawę). Od razu powiem, że nie trawię ludzi bluzgających co 2gie słowo oraz marudy, które każdą porażkę w napadzie traktują jak koniec świata- PS4 to dla mnie rozrywka.

 

PSN:Qbek1987

Czas gry: moge być pon-pt: 20-24 wystarczy się umowić/ sob-ndz do uzgodnienia ale można grać i do rana

Posiadam HS TB 400 i do wspólnej gry również wymagam HS

 

Poproszę o zapro ;)

Edytowane przez OsamaBombLaden87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o usuniecie tego posta.

Edytowane przez patoenel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z checia pogram. Wysylam zaproszenie.

Edytowane przez e3ddy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś sprawdzić ( osoba powyżej 75 lvl) czy ma misje: "dachowiec" w zakładkach akcje ? Ja od paru dni jej nie mam a mam 108 lvl. Dzwonie co chwile do Martina ale on mi jej nie podsyła :/ Czyżby Rockstar ją zablokował ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo misji zniknęło przy ostatniej aktualizacji. Rockstar niby stara się to naprawić. Tylko po co Ci akurat "Dachowiec"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z menu Kontakty w tel. dzwonisz do Lamara i wybierasz Wezwij oprycha (koszt 1000$).

PS.musisz posiadać min 50 lvl .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×