Skocz do zawartości
lennox

GTA Online

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka 

Dopiero co kupiłem plusa i jestem chętny na grę w GTA prosiłbym kogoś o wprowadzenie w Online GTA  :)

Psn Nefrumek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętni na GTA online zapraszajcie

PsnID : kielczanCK

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kielczan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są jacyś chętni na robienie napadów? potrzeba 2-3 osoby z wolnym czasem między 20 - 23 albo później, tak żeby przez święta zrobić całą robotę i zwinąć trochę siana, tam chyba z wszystkich to kilka baniek się dało wycisnąć ... jak ktoś zainteresowany to pisać tutaj albo na priv, postaram sie jeszcze odświeżyć starą gwardię może będą gracze którzy dobrze pamiętają co się robiło ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są jacyś chętni na robienie napadów? potrzeba 2-3 osoby z wolnym czasem między 20 - 23 albo później, tak żeby przez święta zrobić całą robotę i zwinąć trochę siana, tam chyba z wszystkich to kilka baniek się dało wycisnąć ... jak ktoś zainteresowany to pisać tutaj albo na priv, postaram sie jeszcze odświeżyć starą gwardię może będą gracze którzy dobrze pamiętają co się robiło ...

GTA przyszło przed świętami więc jestem chętny jak jest miejsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnej ekipy na wspólne granie. Jestem prawdzie nowym graczem, lecz pamiętajcie że każdy zaczynał od zera ;) ;) ;) . Mój PsnID to LamaGrubyzula .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pomogę zdobyć Geniusza Zbrodni tj. 12mln na łeb (10+1+1)

Wymagany HS i 7h wolnego czasu - można rozłożyć na kilka dni ale w międzyczasie nie wolno grać z nikim innym napadów bo wyzeruje postępy i 12mln pójdzie w diabły.

Ja już mam to zaliczone więc będę grał charytatywnie... za drobne z przygotowań i napadów :yes:

Miło by było otrzymać większy % za finały :yes:

 

Chętnych zapraszam do ekipy Nocna Jazda - gramy codziennie po 22ej - w dni wolne od rana do wieczora.

Chętnie pomożemy przy napadach, misjach, nowym Vip'ie i we wprowadzeniu nowych graczy ..... a jest co robić w Los Santos ... oj jest.

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pomogę zdobyć Geniusza Zbrodni tj. 12mln na łeb (10+1+1)

Wymagany HS i 7h wolnego czasu - można rozłożyć na kilka dni ale w międzyczasie nie wolno grać z nikim innym napadów bo wyzeruje postępy i 12mln pójdzie w diabły.

Ja już mam to zaliczone więc będę grał charytatywnie... za drobne z przygotowań i napadów :yes:

Miło by było otrzymać większy % za finały :yes:

 

Chętnych zapraszam do ekipy Nocna Jazda - gramy codziennie po 22ej - w dni wolne od rana do wieczora.

Chętnie pomożemy przy napadach, misjach, nowym Vip'ie i we wprowadzeniu nowych graczy ..... a jest co robić w Los Santos ... oj jest.

mogę to robić, bo na ps3 w sumie nie robiłem, mogę też pohostować i dzielić kasą po 25%. Dziś wieczór wolny, jak i cały tydzień więc czas mam.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym chętnie pograł, kiedyś świetnie się grało w GTA.

Niestety nie mam już tyle czasu, a niedługo wyjeżdżam na długo.

W razie czego można uderzać do Ciebie INO jak gracie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym chętnie pograł, kiedyś świetnie się grało w GTA.

Niestety nie mam już tyle czasu, a niedługo wyjeżdżam na długo.

W razie czego można uderzać do Ciebie INO jak gracie?

Oczywiście Patricko Zapraszamy ..... nawet teraz

Ogólnie gramy co wieczór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN: ashtoo7k. Dodawać gram często wieczorami. Chętny na napady, dm, wszystko. :)
 

 

Chętnie pomogę zdobyć Geniusza Zbrodni tj. 12mln na łeb (10+1+1)

Wymagany HS i 7h wolnego czasu - można rozłożyć na kilka dni ale w międzyczasie nie wolno grać z nikim innym napadów bo wyzeruje postępy i 12mln pójdzie w diabły.

Ja już mam to zaliczone więc będę grał charytatywnie... za drobne z przygotowań i napadów  :yes:

Miło by było otrzymać większy % za finały  :yes:

 

Chętnych zapraszam do ekipy Nocna Jazda - gramy codziennie po 22ej - w dni wolne od rana do wieczora.

Chętnie pomożemy przy napadach, misjach, nowym Vip'ie i we wprowadzeniu nowych graczy ..... a jest co robić w Los Santos ... oj jest.

 

Podaj twój psn wpisuje Ino drift i nic nie znajduje

Edytowane przez ASHtoo7k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN: ashtoo7k. Dodawać gram często wieczorami. Chętny na napady, dm, wszystko. :)

 

 
 

Podaj twój psn wpisuje Ino drift i nic nie znajduje

Wyszukaj INODrift  tak jak Ci napisałem :) Mam nadzieję że się Ino na mnie nie zdenerwuje że Ci podałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN: ashtoo7k. Dodawać gram często wieczorami. Chętny na napady, dm, wszystko. :)

 

 
 

Podaj twój psn wpisuje Ino drift i nic nie znajduje

Po lewej stronie każdego posta jest napisane INODrift - bez spacji

 

Wyszukaj INODrift  tak jak Ci napisałem :) Mam nadzieję że się Ino na mnie nie zdenerwuje że Ci podałem :P

A za co ?

Im więcej znajomych w GTA tym lepiej ;)

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po lewej stronie każdego posta jest napisane INODrift - bez spacji

 

A za co ?

Im więcej znajomych w GTA tym lepiej ;)

Spacja mnie zmylila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jest chętny do napadów wspólnych czy do jakiejkolwiek innej zabawy to dodajcie. psn:  agatakad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam chętnych do robienia napadów, lub misji :) Sieni4_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje 3 osób do napadów, wraz z całym przygotowaniem. Nie mogę trafić żadnych ogarniętych osób z neta. Nick: ashtoo7k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×