Skocz do zawartości
lennox

GTA Online

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje 3 osób do napadów, wraz z całym przygotowaniem. Nie mogę trafić żadnych ogarniętych osób z neta. Nick: ashtoo7k

Ajjj gdybyś napisał dzień wcześniej, potrzebowaliśmy jednej osoby do Geniusza Zbrodni...

Obecnie jesteśmy na półmetku, zaczeliśmy wczoraj i dziś kończymy.

Następne podejście możemy zrobić po weekendzie (22.02) więc jakbyś chciał zarobić 12mln to daj znać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

OK. Nie grałem chwile w gta, teraz cisnę znowu.
/edit:
Chętnie zarobie. ;)

Edytowane przez ASHtoo7k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukamy chętnego na Geniusza zbrodni (Ukończenie wszystkich napadów na wysokim poziomie trudności, w odpowiedniej kolejności, z tą samą drużyną i bez utraty życia). Napady zajmują około 7h. Całe napady najprawdopodobniej rozłożymy na 2 dni. Chyba, że uda się pociągnąć w jeden w zależności od tego o której godzinie zaczniemy. Możemy zacząć już nawet dzisiaj. Kasa gwarantowana z nami. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

powodzenia, makabryczny maraton.

Szukamy chętnego, który jeszcze tego nie robił, co nie znaczy, że my tego nie zaliczyliśmy :P

Mamy chęć zaliczyć ten "makabryczny maraton" po raz 7-my dla samej rozrywki :yes:

A przy okazji może ktoś zarobić....

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również chętnie pogram w jakieś napady, lvl 184, najlepiej Pacific Standard lub Fleeca jak nie będzie 4 osób. :) PSN ID: DatSheffy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale ja mam takie pytanie bo nie mogę do tego dojść czy jest taka możliwość, że w sesji mogę grac tylko ze znajomym, bądź tylko z członkami grupy? Jeżeli tak czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć w jaki sposób mam to zrobić ? Z Góry Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak jestem w grze online biorę opcje>online to nie mam tam graj prywatna sesje ze znajomymi czy coś w ten deseń :/

 

//edit

Nie ważne już wiem.

Edytowane przez Dejmian655

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos chetny do pacyfika , to dodawac psn: kukmuken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam do Was dwa pytania :)

1. Jako że czasem nie mam z kim grać, w jakim trybie online gra Wam się fajnie z randomowymi graczami?

2. Czy jest jakaś możliwość ustawić prywatną sesje dla znajomych ale żeby nie było policji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. W GTA Online nie istnieje coś takiego go jak fajna gra z randomami. W trybach kompetytywnych zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie wszystkim uprzykrzał życie, a w kooperacji nooby potrafią spieprzyć nawet najprostsze zadania.

2. Nie można.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukamy chętnego na Geniusza zbrodni (Ukończenie wszystkich napadów na wysokim poziomie trudności, w odpowiedniej kolejności, z tą samą drużyną i bez utraty życia). Napady zajmują około 7h. Całe napady najprawdopodobniej rozłożymy na 2 dni. Chyba, że uda się pociągnąć w jeden w zależności od tego o której godzinie zaczniemy. Możemy zacząć już nawet dzisiaj. Kasa gwarantowana z nami. :)

Szukamy chętnego, który jeszcze tego nie robił, co nie znaczy, że my tego nie zaliczyliśmy :P

Mamy chęć zaliczyć ten "makabryczny maraton" po raz 7-my dla samej rozrywki :yes:

A przy okazji może ktoś zarobić....

Jestem chętny!!! Dodajcie mnie, a ja dodam was! :P Chciałbym od razu pyknąć trofki z całego dodatku "napady" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny do pomocy w wyzwaniu lojalność(wszystkie napady z 1 drużyna)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie głupie pytanie zaczynam zabawę w Gta Online posiadam 1 dom oraz 1 garaż i za każdym razem gdy odpalam grę zaczynam w garażu w którym nie chce jak to zmienić ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko, zaczynam dopiero (Lol) gta online od zera, jak w miare szybko wbic lvle i zaczac sie dobrze bawic?

Wyryto na telefonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie takie samo pytanie chciałem zadać :)

Na ten moment mam poziom 5 a grę mam od premiery :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także posiadam od premiery i dopiero teraz na poważnie przysiadłem do Online. Mam z 23 lvl. Najlepiej to chyba robić misje w kolejności jak wychodziły dodatki. Misje u Lamara są zapewne jako pierwsze. Drugie to u tego grubego nerda który daje napady. Dalej to nie wiem co i jak :-P

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA Online to niestety gra nastawiona na masę grindu. Nie ma żadnych szybkich sposobów na wbijanie lvl'i. Najbardziej opłacalne, jak i najłatwiejsze są misje VIP, ale trzeba się najpierw dorobić, aby móc z nich skorzystać. Na początek pozostają zwykłe misje. Kolejność nie ma większego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś był :24_stuck_out_tongue: Wystarczyło jeździć w okół więzienia :) Chyba z parę patchy im zajęło zanim to ogarnęli, ale XP leciał tam jak szalony. 100 lvl dało rady wbić w przeciągu 2-3 dni.

Dzisiaj to polecam znaleźć ekipę i robić po prostu misję, teraz jest ich znacznie więcej, więc tym bardziej jest co robić.
Najlepiej skupić się na funie z gry ze znajomymi, a XP samo poleci. 100 lvl nie jest trudno wbić, jednak wymaga to trochę grania i cierpliwości.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie w znajomych osobę która posiada biuro plus magazyn to śmiało grajcie jako partner szybszego sposobu niż ten na wbijanie RP obecnie nie ma.

Edytowane przez michupol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 31.05.2016 o 09:54, michupol napisał:

Ktoś chętny do pomocy w wyzwaniu lojalność(wszystkie napady z 1 drużyna)?

Jeżeli jeszcze nie znalazłeś ekipy to odezwij się na PSN :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś szuka ludzi do ekipy albo do wyzwania Lojalność to też zapraszam na PSN. :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×