Skocz do zawartości
lennox

GTA Online

Rekomendowane odpowiedzi

Sposób działa ale radze dokładnie sprawdzać jaki jest ustawiony czas wyścigu. Jak przypadkowo puściłem z nieco ponad 2 minuty i straciłem 250k :P

No i dla informacji:

-nie musicie dołączać do tamtej ekipy bo na liście wyzwań jest pełno tych wyścigów (tylko pod innymi nazwami listy).

-po 2-3 razach jest blokowana lista gier na cały dzień, ale z tego co wiem wystarczy zmienić postać i będzie działać.

Edit. Rockstar wprowadził blokadę i można tak zrobić raz na postać w ciągu dnia.

Edytowane przez Krosek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś szuka ekipy to zapraszam do Polish Misfits

 

d52972260ac26f0dd66433676dfb3d9f1cd0bd76

 

Zapraszajcie poprzez PSN

  • Sieni4_
  • Mistic_Fury

lub poprzez Social Club

 

POLISH MISFITS

TWITCH

YOUTUBE

 

Stwórzmy razem potężną, a zarazem zgraną ekipę

Do zobaczenia w GTAO!

Edytowane przez Sieni4
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, informacja do naszych forumowych grajków, którzy wiedzą, że spędzą trochę czasu w GTA Online.

Chcemy oddać nasz forumowy CREW w dobre ręce, także kto chętny niech się zgłosi do mnie na PW.

 

Link do CREW:

http://pl.socialclub.rockstargames.com/crew/ps3site_squadron

 

Po oddaniu wolna droga, możecie zrobić z nim co chcecie i prowadzić go w jaki sposób chcecie.

 

PS.

Informacja do tych co mieli pretensje, że wylecieli z CREW. Przez jakiś czas był inny lider grupy i miał wolną rękę.

Ja nie miałem na to żadnego wpływu więc proszę nie pisać mi wiadomości z żalami, bo parę już takich wiadomości dostałem, pomimo że nie zaglądałem tam już od dobrych paru(nastu?) miesięcy.

Jak ktoś gra dużo to niech da znać na PW, na pewno się dogadamy, bo szkoda żeby CREW stało i się marnowało, bo ja osobiście na razie nie planuję zakupu tej samej gry za ponad 200zł.

 

 

Teraz wypatrzyłem wpis Patricko więc już spieszę z wyjaśnieniami, gdyż za niniejszą czystką stoję osobiście.

Swojego czasu w dziale PS3 Online -> GTA online oraz w temacie głównym na PS3 -> GTA V pojawił sie niniejszy wpis.. ..

 

 

Ogłoszenie parafialne  :) 

 

 

Minęło trochę czasu od premiery GTA i nasze forumowe CREW na stronie R* pękało w szwach od użytkowników tzw. jednorazowych lub chwilowych  :) jakkolwiek to brzmi  :P

Doszliśmy do wniosku, że istnienie tego CREW ma sens tylko wtedy, kiedy jego aktualnymi członkami będą osoby grające w GTA, a nie takowe które np. pozbyły się gry  :)

W związku z tym postanowiłem usunąć większość osób, co do których nie mam świadomości czy aktualnie grają czy też nie.

Jeśli stało się tak, że ktoś z Was wciąż gra a został usunięty, to bardzo przepraszam i proszę o ponowne dodanie się do grupy  :)

Myślę, że ten zabieg usprawni działanie CREW i zwiększy sens jego istnienia  :)

 
Myśle, że to wyjaśnienie zamyka temat żali i pretensji oraz wystarczająco tłumaczy "faktycznie pokrzywdzonym" intencję i zamiary.
Jeśli ktoś ma jakieś pretensje proszę je kierować do mnie osobiście a nie do Patricko, gdyż On nie ma z tym nic wspólnego. 
Tyle :)
 
 
 
Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 20 minut nie mogę się połączyć z GTAO. To tylko tak u mnie, czy coś się zepsuło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 20 minut nie mogę się połączyć z GTAO. To tylko tak u mnie, czy coś się zepsuło?

 

Wczoraj wywalało, dziś to samo. 

Po premierze na PS3 też były problemy, pewno za pare dni wszystko będzie działać jak należy. 

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywaliło mi GTA online straciłem tez Save od singla może to być związane z chmura od R ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tragedia z online. Widać że weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tragedia z online. Widać że weekend.

 

Wydaje mi się, że to nie kwestia przeciążenia serwerów. 

Coś "nie bangla" jak przy premierze wersji na PS3. 

Myślę, że za pare dni R postawi wszystko na nogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może znowu dadzą po kilka tysięcy dolarów jak na PS3 :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy tez macie problemy z online? Wywala z sesji, nieznane błędy sieci, raz łączy ze znajomym raz nie i tak w kółko. Jak zagram z kumplem raz na 10 prób to sukces...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej wiecej kazdy ma problemy z online

Gralem wczoraj ze znajomym raz mnie wywalilo z sesji raz jego. I tak w kolko

Edytowane przez jacekj24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak cos, to jestem chetny na podboj wirtualnego swiata. PSN: Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, może ktoś z Was rozwieje moje obawy. Otóż mam 25 poziom postaci, a mimo wszystko nadal na mapie nie pokazują się mi gangi. Spotkał się ktoś może także z tym problemem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gangi z tego co kojarzę pojawiają się w konkretnych miejscach w określonym czasie.

 

Może się mylę, ale tak coś mi świta.

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info ale już po problemie. Trochę się przestraszyłem, że mam jakiegoś buga, bo gdzieś przeczytałem, że powinny się pojawić przy 18 poziomie postaci, kiedy dostajesz telefon od Madrazo. W moim przypadku pojawiły się dopiero przy 26 poziomie postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze znowu problem  :) . Mam odznaczone wszystkie sklepy na mapie, a pomimo tego nie wpadło trofeum "Wietrzenie kas". Ma ktoś z Was ten sam problem, albo wie co z tym zrobić?

 

Wczoraj okazało się na dodatek, że gra nie chce mi zaliczyć trofeum za zabicie złodzieja, który mnie okradł. Znajomy 3 razy na mnie go nasyłał i nic. Wychodzi na to, że będę musiał jednak zrobić transfer postaci z poprzedniej konsoli.

Edytowane przez Solid_POL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa juz napady na bank?

A był już patch?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graczy 25+ z headsetem chętnych do wspólnej gry w GTA5 Online zapraszam do znajomych.

Mój PSN: xil-83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam - odstawiłem Destiny więc chętnie polatam teraz w GTA:O. Jakby ktoś miał klan z luźną atmosferą to chętnie dołączę, bo nie wiem czy forumowe crew z czasów PS3 jeszcze działa i rekrutuje ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również zacznę przygodę z online, od weekendu myślę. Jestem chętny na jakąś forumową ekipę.

Edytowane przez toreso
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×