Skocz do zawartości
PiPoL

Another World

Rekomendowane odpowiedzi

Już jutro w USA i pojutrze u nas, premiera remastera klasyki, czyli Another World!

Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiałem tą grę jak byłem mlody:p Gra będzie w PSStore. Nie ma nigdzie ceny podanej. Jedyne co znalazłem, to 8 dolców jakie ma być na Wii, w ich sklepie.

http://blog.us.playstation.com/2014/06/17/classic-platformer-another-world-is-coming-to-ps4-next-week/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam swoją kopie do recenzji i napisze tylko, ze jak ktoś lubił oryginal to teraz się zakocha. Jedyne mankamenty to fakt, ze obraz nie jest rozciagniety na cały ekran, i jest zbugowane sterowanie gałką, przerywa idąc w prawo (można grac d-padem) . A poza tym gra jest GENIALNA:D

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaram się na ten tytuł i mam nadzieję na remaki innych klasycznych platformówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a5yhyhy7.jpg

Another World już jest dostępne w PsStore :thumbsup: Pakiet na wszystkie platformy kosztuje - 33zł
 
W zależności od platformy gierka różnie waży;

 

Ps4 - 171Mb
Ps3 - 135Mb
Vita - 111Mb


Na Ps4 ekran nie jest idealnie dopasowany do panoramy, po bokach pozostają czarne pasy. Na Vicie jest idealnie na całym ekranie. Brak pikselozy, widać że lekko stuningowali graficzkę, na plus! Dodatkowo startując grę mamy do wyboru dwie opcje dźwięku; zremasterowany lub oryginalny - amiga style :biggrin:

 

//edit

 

Kolejny smaczek :shok: W trakcie grania możemy przełączać graficzkę z trybu remastered na taki który pamiętamy sprzed 20 lat :) Wystarczy wcisnąć  :triangle:  i obraz się zmienia nie do poznania :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta kultowa już gra powstała w 1991 roku! Unikalny styl graficzny, świetne udźwiękowienie oraz innowacyjne,

jak na ówczesne czasy, przerywniki filmowe podbiły serca i sprzęty graczy na całym świecie. :)

Piękna i intrygująca. Dawnego klimatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe również ogrywalem ten tytuł na amidze. Ale po ilości postów widać ilu tu jest dorosłych graczy. Tylko dlaczego na ps4 zajmuje więcej o 30mb miejsca niż na ps3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale że co? Skoro nie pieję nad kolejnym Remasterem na PS4 to znaczy że mam 5 lat i kręcone włosy?

Tytuły takie jak AW, FF7 czy Xenogears albo PCtowy Baldur's Gate na zawsze pozostaną w mej pamięci i osobiście uważam "odświerzanie" tych tytułów obnaża tylko obecną słabość dewelopingu - nie ma pomysłu na nowy tytuł odświerzymy stary.

Tak Another World to zacny tytuł i takim pozostanie, nie widzę jednak sensu kupowania wersji Remastered czy coś w tym stylu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×